Sezen Aksu'nun son çıkardığı şarkı nedir

CennetBahcesi

Tanınmış Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,279
90
47
Merhaba arkadaşlar,
Sezen Aksu'nun en son çıkardığı şarkı nedir? Ben Sezen Aksu'nun çok hayranıyım ve o çıkardığı yeni şarkıyı merak ediyorum. İlginç olan, bu şarkının adının henüz duyurulmamış olması. Eğer bu şarkı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olanlar varsa lütfen paylaşır mısınız? İlgili fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Sezen Aksu'nun Son Çıkardığı Şarkı Nedir?

Sezen Aksu, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından biridir. Türk müziği sektöründe çok sayıda hit şarkıları olan Sezen Aksu, 2017 yılında çıkardığı son albümü 'Fantezi Müzik' ile ses getirdi. Albüm, Sezen Aksu'nun klasik ve modern tarzlarını bir araya getirerek oluşturduğu özgün bir müzik tarzını ortaya koymasıyla öne çıktı.

Sezen Aksu'nun Son Albümünde Hangi Şarkılar Var?

Sezen Aksu'nun 2017 yılında yayımlanan son albümü 'Fantezi Müzik' on şarkıdan oluşuyor. Albümün şarkı listesi şu şekildeydi:

1. Ağlama
2. Yeni Bir Gün
3. Seninle Bir Damla
4. Dönersen Islık Çal
5. Söylemek İstiyorum
6. Bir Gülümseme
7. Yolun Sonu
8. Deniz Kalbi
9. Kendinden Uzaklaşma
10. Fantezi Müzik

Sezen Aksu'nun Son Çıkardığı Şarkısı?

Sezen Aksu'nun son çıkardığı şarkısı 'Fantezi Müzik' albümünden bir parça. Şarkının sözleri Sezen Aksu tarafından yazılmış ve müzikleri ise Sezen Aksu ve Ozan Çolakoğlu tarafından bestelenmiştir. Şarkının yoğun melodisi ve duygusal sözleriyle Sezen Aksu hayranları tarafından büyük bir sevgiyle karşılanmıştır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)