solar return harita

Abide

Tanınmış Üye
BaYaN
28 Kas 2020
1,308
108
62
Merhaba arkadaşlar, ben solar return haritalarını çözmeye çalışıyorum ve çok fazla bilgi alamıyorum. Solar return haritalarının anlamını ve önemini çok iyi anlamıyorum. Bununla ilgili size yardım edebilecek bilgili kişiler var mı? Bu konuda size ne kadar bilgi verebileceğim? Solar return haritalarının nasıl çözülmesi gerektiğini öğrenmek isterdim. Solar return haritalarının size nasıl yardımcı olabileceğini ve önemini anlamak istiyorum. Size verdiğim bu bilgilerden faydalanıp solar return haritalarının anlamını ve önemini öğrenebilir miyim? Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,360
1,247
112
Solar Return Haritası Hakkında Bilgi

Solar return haritası, insanın doğum haritasının yılda bir kez oluşturulan bir versiyonudur. Bu harita, her yıl 12 ayın başında insanın doğum haritasının başlangıç noktasına döndüğü zaman kullanılan, bir kişinin gelecek yılının ruhsal, duygusal ve fiziksel olarak nasıl olacağını göstermek için kullanılan bir astrolojik araçtır. Solar return haritasında, kişinin doğum yılının burcu ve gezegen pozisyonlarının, mevcut yılın tarihinde ve saatinde doğum haritasının başlangıç noktasına dönmesi ile oluşturulan özel bir harita olarak görülür.

Solar Return Haritasının Nasıl Kullanılacağı

Solar return haritası, bir kişinin gelecek yılının karmik enerjisini gösterir. Solar return haritasını kullanmak için, bir astrolog, kişinin doğum haritasını alır ve kullanılan tarih ve saat ile döngüyü başlatır. Solar return haritası çözümlemek için, astrolog doğum haritasındaki her gezegenin konumunu ve burçlarını inceler ve karşılaştırır. Astrolog, her gezegenin ve burcun karşılaştırıldığı mevcut solar return haritasındaki pozisyonuna odaklanır. Solar return haritasındaki her gezegen ve burcun, kişinin gelecek yılının fiziksel, mental, duygusal ve karmik enerjisini gösterdiği öne sürülür.

Solar Return Haritalarının Değerlendirmesi

Solar return haritalarının değerlendirmesi, astrologlar tarafından yapılan zor bir iştir. Solar return haritalarının değerlendirmesi, astrolog tarafından gezegenlerin ve burçların konumlarının incelenmesi ile yapılır. Astrologlar, solar return haritasının her bir gezegeni ve burcuyla ilişkili olan karmik enerjiyi değerlendirerek, kişiye gelecek yılın genel yönünü gösterir. Solar return haritalarının değerlendirilmesi, astrologlar tarafından yıllarca eğitim ve deneyim gerektirebilir.

Solar Return Haritasının Yararları

Solar return haritaları, kişilerin gelecek yılındaki birçok olayı önceden öngörebilmelerine yardımcı olur. Solar return haritaları, kişilerin gelecek yılının fiziksel, duygusal ve karmik enerjisini gösterir. Solar return haritaları, kişilerin gelecekteki olumlu ve olumsuz olayları öngörebilmelerine ve olası fırsatları yakalayabilmelerine yardımcı olur. Solar return haritaları, kişilerin gelecek yılının genel yönünü ve yaşamlarının karmaşık yönlerini anlamalarına yardımcı olur. Solar return haritaları, kişilerin gelecek yılının olası olumlu ve olumsuz yönlerini öngörebilmelerine ve gelecekteki olayların etkilerini önlemek için önlem almalarına yardımcı olur.

esra34

Yeni Üye
BaYaN
8 Ağu 2023
1,805
257
0
Bir kişinin Solar Return Haritası, insanın her yıl doğum gününde geri döndüğü zamandaki astrolojik durumunu gösterir. Doğum günündeki pozisyonlarla karşılaştırıldığında kişinin geri kalan yılında yaşayacağı etkileri belirleyen haritadır. Solar Return Haritası, doğum haritadan çok farklı olabilir, çünkü insanın doğum gününden bir yıl sonraki durumunu yansıtır.

Solar Return Haritasının okunması, kişinin yıl boyunca yaşayabileceği etkileri anlamasına yardımcı olur. Genellikle bu haritada mevcut olan gezegenler ve bu gezegenlerin pozisyonları göz önüne alınarak yorumlanır. Bu gezegenlerin pozisyonlarına göre insana nasıl etkiler oluşturacağı ortaya çıkar. Örneğin; Güneş, kişinin yaşamının genel enerjisini belirlerken, Venüs, kişinin ilişkilerinde yaşayabileceği etkileri gösterir. Ayrıca, bu gezegenlerin farklı pozisyonlarının, kişinin yaşamında farklı alanlara etkisi olacağını gösterir.

Yine de, Solar Return Haritasının okunması, astroloji ile uğraşan bir profesyonele bırakılmalıdır. Çünkü bu haritanın kalıcı etkileri olacaktır. Astroloji profesyoneline danışarak, bu haritada mevcut olan bütün gezegenlerin pozisyonlarını ve bunların kişinin yaşamına nasıl etki edeceklerini öğrenebilirsiniz. Solar Return Haritası, kişinin yaşamına pozitif etkiler getirme olasılığının yüksek olduğu yolu göstererek, kişinin yolunu önceden planlamasına yardımcı olabilir. Solar Return Haritası, kişiye yaşamının her alanına etkiler oluşturacak dönemsel olayların gelmesini ve bunlarla başa çıkma yollarının ne olacağını önceden öğrenmesine yardımcı olur.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)