Storytel sesli kitap ne kadar

mimikralicesi

Üye
BaYaN
1 May 2023
1,341
102
17
Merhaba,
Storytel sesli kitap ne kadar? sorusunu sormak istiyorum. Storytel sesli kitap servisine abone olarak hangi fiyatlara ulaşabileceğimi merak ediyorum. Storytel sesli kitapların ne kadar olduğu konusunda bilgi sahibi olanların lütfen bana yardımcı olmasını rica ediyorum. Özellikle farklı üyelik seçenekleri hakkında bilgiler almak istiyorum. Benim için önerilerinizi ve kullanıcı yorumlarınızı çok değerli bulacağım. Lütfen bana yardım edin. Teşekkürler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,356
1,247
112
Storytel Sesli Kitap Ne Kadar?

Storytel, online bir sesli kitap servisidir. Storytel, üyelerine her ay kısıtlı sayıda sesli kitap alma imkanı sunmaktadır. Üyelerin aylık üyelik ücreti karşılığında Storytel, üyelerine özel bir sesli kitap kütüphanesine erişim ve kullanım sağlamaktadır. Storytel, üyelerine her ay belirli sayıda sesli kitap alma imkanı sunmaktadır. Storytel, üyelerine her ay belirli sayıda sesli kitap satın alma veya kiralama imkanı sunmaktadır.

Storytel Sesli Kitap Fiyatları

Storytel, üyelerine her ay çeşitli sesli kitap fiyatları sunmaktadır. Storytel'in üyelerine sunmuş olduğu sesli kitap fiyatları, her ay değişebilmektedir. Storytel'in üyelerine sunmuş olduğu sesli kitap fiyatları, her ay değişebilmektedir. Storytel'in üyelerine sunmuş olduğu sesli kitap fiyatları, her ay değişebilmektedir. Storytel, üyelerine sunmuş olduğu sesli kitap fiyatlarının, birkaç dolar ile birkaç bin dolar arasında değişebileceğini belirtmektedir.

Storytel Sesli Kitap Fırsatları

Storytel, üyelerini sesli kitap konusunda çeşitli fırsatlarla desteklemektedir. Storytel, üyelerine indirimli sesli kitap fiyatları sunmaktadır. Storytel, üyelerine özel indirimli fiyatların yanı sıra, çeşitli promosyonlar ve özel teklifler sunmaktadır. Storytel, üyelerine ayda bir kez düzenlenen özel kampanyalar, üçüncü taraflarla yapılan anlaşmalar ve çeşitli diğer fırsatlar sunmaktadır.

Storytel Sesli Kitap Özellikleri

Storytel, üyelerine sesli kitap özellikleri sunmaktadır. Storytel, üyelerine farklı sesli kitap formatları sunmaktadır. Storytel, üyelerine sesli kitap dosyalarını akıllı telefonlarına veya tabletlerine indirebilme imkanı sunmaktadır. Storytel, üyelerine sesli kitap dosyalarını bilgisayarlarına veya cep telefonlarına indirebilme imkanı sunmaktadır. Storytel, üyelerine sesli kitap dosyalarını çevrimiçi olarak dinleme imkanı sunmaktadır. Storytel, üyelerine ayrıca sesli kitap dosyalarını CD'lere yazdırma imkanı sunmaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)