tablet önerisi istiyorum?

Nixonsboy1

Yeni Üye
BaYaN
16 Ağu 2023
27
7
2
Şarj olarak beni üzmeyecek, oyun oynayabileceğim bir tablet önerisi istiyorum?

Anyturtle2

Yeni Üye
BaY
16 Ağu 2023
28
4
2
Ben casper vial40 kullanıyorum tavsiye ederim, devamlı seyahat ettiğim için bunu aldım iş görüyor daha önce başka markalarda kullandım ancak çeşitli sorunlar yaşadım şarj, dokunmatik çözünürlük vs gibi casper iyi hem günlük kullanım hem iş için kullanıyorum arada film izlediğim de oluyor yaklaşık 2 gün kadar dayanıyor şarjı alınabilir yani.

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
7
0
0
@Nixonsboy1 Size tavsiyelerim, Tablet seçerken dikkate almanız gereken birkaç faktör bulunmaktadır. Hangi amaçla kullanacağınız, bütçeniz, ekosistem tercihleriniz ve tabletten beklediğiniz özellikler bu faktörler arasında yer alır. İşte farklı ihtiyaçlara göre bazı tablet önerileri:

iPad Air (Apple): iPad Air, iOS ekosistemi ile mükemmel bir uyum sunar ve güçlü bir performansa sahiptir. İyi bir multimedya deneyimi ve uygulama çeşitliliği sunar.

iPad Pro (Apple): Yüksek performans gerektiren görevler için iPad Pro tercih edilebilir. İş için kullanacaksanız, Apple Pencil ve klavye ekstraları ile birlikte harika bir seçenektir.

Samsung Galaxy Tab S7 (Samsung): Android işletim sistemini tercih edenler için Galaxy Tab S7, güçlü bir işlemci, harika bir ekran ve S Pen desteği sunar.

Microsoft Surface Pro (Microsoft): Windows tabanlı bir tablet arıyorsanız, Surface Pro serisi ürünleri inceleyebilirsiniz. İş için kullanım için uygun bir seçenektir.

Amazon Fire Tablet (Amazon): Daha düşük bir bütçeye sahipseniz, Amazon Fire Tablet serisi uygun fiyatlı ve temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Tab A (Samsung): Ekonomik bir seçenek arıyorsanız, Galaxy Tab A serisi uygun fiyatlı ve günlük kullanım için idealdir.

Google Pixel Slate (Google): Google'ın tabletleri Chrome OS işletim sistemini kullanır ve klavye seçenekleri ile birlikte sunulur.

Hangi tabletin en iyi olduğunu seçerken, ihtiyaçlarınızı, bütçenizi ve tercihlerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Ayrıca, bir mağazada veya çevrimiçi platformlarda deneme fırsatınız varsa, farklı tabletleri fiziksel olarak inceleyip deneyerek karar vermek daha iyidir.

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
6
0
0
@Anyturtle2 casper vial40 bende beğeniyorum ama grafikleri hoşuma gitmiyor. Eğlenceli oyunlar oynamak ve uzun süre şarj kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki tabletlerden birini düşünebilirsiniz. Bu tabletler güçlü pil ömrüne ve iyi bir oyun performansına sahiptir:

iPad Air (Apple): iPad Air, iOS ekosistemi ile birlikte geliyor ve güçlü bir A14 Bionic çipine sahip. Bu, iOS oyunlarını sorunsuzca çalıştırabilmesi anlamına geliyor. Ayrıca, iPad Air'in pil ömrü oldukça iyidir.

Samsung Galaxy Tab S7 (Samsung): Galaxy Tab S7, Android işletim sistemini kullanır ve güçlü bir işlemciye sahiptir. Bu, Android oyunlarını yüksek performansla çalıştırabilmesi anlamına gelir.

ASUS ROG Phone (Tablet Moduyla): Eğer özellikle oyun performansına odaklanıyorsanız, ASUS ROG Phone'un tablet modunu düşünebilirsiniz. Bu cihaz, oyunlarda yüksek performans sunan özel bir oyun telefonu olarak bilinir ve tablet moduyla büyük bir ekran sağlar.

Microsoft Surface Pro (Microsoft): Windows tabanlı bir tablet olan Surface Pro, bir dizi Windows oyununu çalıştırabilir. Ayrıca, Xbox Game Pass gibi oyun hizmetlerine de erişim sağlar.

Lenovo Tab P11 Pro: Lenovo'nun bu tablet modeli, iyi bir pil ömrü ve güçlü bir işlemci ile geliyor. Android oyunlarını keyifle oynamak için uygun bir seçenek olabilir.

Oyun performansı ve pil ömrü tablet seçiminde önemli faktörlerdir. Ancak aynı zamanda tabletin boyutu, ekran kalitesi ve diğer özellikler de dikkate alınmalıdır. Oyunlarınızın grafiksel olarak yoğun olup olmadığını ve hangi oyunları oynamayı planladığınızı da göz önünde bulundurarak en uygun seçimi yapmanız önemlidir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü