Taşra hayatı ne demek

CounteSS

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,366
115
62
Merhaba,

Taşra hayatı ne demek? hakkında bilgi almak istiyorum. Yalnızca birkaç cümle okuduğum halde, taşra hayatının ülkemizde yaşanan hayatın çok daha sakin, sakin ve kırsal bir ortamda yaşanması olduğunu düşünüyorum. Ancak taşra hayatının özünde neler olduğu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var.

İnsanların taşra hayatının avantajlarını ve dezavantajlarını merak ediyorum. Örneğin, taşra hayatında çalışma koşullarının nasıl olduğu ve taşra hayatında yaşayan insanların çoğunlukla hangi işleri yaptıkları hakkında bilgi edinmek istiyorum. Ayrıca, taşra hayatında kültürel aktivitelerin nasıl olduğu ve taşra hayatında insanların daha fazla zaman geçirdiği aktiviteler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum.

Tüm bu sorularıma cevap aramak için, taşra hayatı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardım edebilecek herkesin cevabını merak ediyorum. Lütfen bana taşra hayatı hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,994
1,347
112
Taşra Hayatı Ne Demek?

Taşra hayatı ne demek üzerine konuşmak, insanların gerçek dünyada yaşadığı hayata bir göz atmak anlamına gelir. Taşra, şehir yaşamından farklı olarak, daha sakin ve doğal bir ortam sunar. Taşra hayatının kültürel ve ekonomik yapısı, şehir yaşamından farklıdır. Genellikle, taşradaki insanların daha sakin ve huzurlu bir hayat sürmeyi tercih ettikleri gözlemlenir.

Taşra Hayatının Kültürel Yapısı

Taşra hayatının kültürel yapısı, şehirlerden çok farklıdır. Taşralarda insanlar arasındaki ilişkiler genellikle daha samimi ve sıcaktır. Ayrıca, çoğu taşralının yaşam tarzı, daha sakin ve huzurlu bir ortam arz eder. Genellikle, taşradaki insanlar arasındaki ilişkilerde, merhamet, anlayış ve saygının ön planda tutulduğu gözlemlenir.

Taşra Hayatının Ekonomik Yapısı

Taşra hayatının ekonomik yapısı, şehirlerdeki ekonomiden farklıdır. Taşralarda, çoğu insanın tarımla uğraşarak, hayvancılıkla veya küçük işletmeler olarak geçimini sağlamak zorunda olduğu gözlemlenir. Taşralarda, insanların genellikle hayvanlarına ve toprağına bağlı kaldıkları gözlemlenir. Ayrıca, taşralarda, tarım ve hayvancılık aracılığıyla elde edilen gelirler, şehirlerdeki ekonomik gelirlerden daha düşüktür.

Taşra Hayatının Faydaları ve Zararları

Taşra hayatının faydaları ve zararları hakkında konuşmak, taşra yaşamının ne kadar avantajlı veya dezavantajlı olduğunu anlamak için önemlidir. Genellikle, taşra hayatının faydaları arasında, insanların doğal ortamda huzurlu bir yaşam sürmelerini sağlayan sakinlik, temiz hava ve sessiz ortam sayılabilir. Ayrıca, taşralarda yaşayan insanların daha sıkı bağlar kurma olanağına sahip oldukları gözlemlenir. Ancak, taşra hayatının dezavantajları da vardır ve bunlar arasında, çoğu insanın çalışma ve gelir imkanlarının kısıtlı olması, taşralarda bulunan teknoloji veya sağlık hizmetlerinin yetersiz olması ve çoğu taşralarda bulunan ulaşım imkanlarının sınırlı olması sayılabilir.

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Taşra hayatı, insanların çoğunlukla tarım ve hayvancılık gibi çevresel meyvelerin elde edilmesi ile geçirdikleri yaşam tarzı olarak tanımlanır. Taşra hayatı, küçük köylerde yaşayan insanların sürdürdükleri hayat tarzıdır; bu insanların yaşamları, çoğunlukla tarımın, hayvancılığın ve hayvancılıkla uğraşan insanların çalışmalarının ön planda olmasıyla belirlenir. Küçük köylerde, hayvancılık ve tarımın birlikte gerçekleştirildiği alanlar vardır. Küçük köylerde, insanların çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlarlar. Bu alanlarda, tarım ile uğraşan insanlar tarım aletleri, gübreler ve diğer tarım materyalleri satın alırlar. Ayrıca, çiftlik hayvanlarının bakımını, beslenmesini ve sağlık durumlarını izlemek için gerekli malzemeleri satın alırlar. Hayvancılık için, hayvanların beslenmesi, bakımı ve sağlıkları için gerekli malzemeler satın alınır. Ayrıca, çiftlik hayvanlarının çoğalması ve verimliliğinin artırılması için çiftlik hayvanı besleme aletleri, hayvan beslenmesi, hayvan beslenmesi ve hayvan beslenmesi malzemeleri satın alınır. Taşra hayatı, çoğunlukla insanların doğal kaynakların faydalanarak yaşamlarını sürdürmesiyle oluşturulmuştur. Küçük köylerde, insanlar su, toprak ve çevresel kaynakları kullanarak geçimlerini sağlar. Ayrıca, insanlar tarım ve hayvancılıkla geçimlerini sağlamak için hayvanların beslenmesi, bakımı ve sağlıkları için gerekli malzemeleri satın alırlar. Taşra hayatı, çoğunlukla insanların doğadan faydalanarak yaşamlarını sürdürmesiyle oluşturulmuştur.

koyunkopyasi

Üye
BaY
22 Ağu 2023
8,355
1,042
5
Taşra hayatı, insanların köylerde veya kasabalarda yaşayarak sosyal, ekonomik, kültürel ve ekolojik koşullara uyum sağlaması anlamına gelmektedir. Taşra hayatının temel özelliği, insanların köy veya kasabalardaki yaşamlarının çevresel, ekonomik, sosyal ve kültürel koşullara uyum sağlamalarını gerektiriyor olmasıdır.

Taşra hayatında, insanların çoğunlukla tarımsal faaliyetlerden kaynaklanan gelirleri bulunmaktadır. Bu gelirler, taşra hayatının sürdürülmesi için gerekli olan kaynakları sağlamaktadır. Taşra hayatında, insanların çoğunlukla kendi tarımsal üretimleri ile kendilerini beslemeleri ve aynı zamanda köylerin veya kasabaların ekonomik gücünü artırmak için ürettikleri ürünleri pazarlama girişimleri de gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Taşra hayatının en önemli özelliklerinden biri de insanların kültürel özellikleri ile uyum sağlamalarıdır. Köyler veya kasabalarda, insanların kendi kültürlerini yaşamasını sağlamak veya biraz değişiklikler yaparak uyum sağlamak için birtakım önlemler alınması gerekmektedir. Köyler veya kasabalarda, insanların kendi kültürlerinin özelliklerini yaşamalarının yanı sıra, diğer kültürler ile de uyum sağlaması gerekmektedir.

Taşra hayatının diğer bir özelliği, insanların doğayla uyum sağlamalarıdır. Köy veya kasaba yaşamında, insanların çevresel koşullara uyum sağlamaları gerekmektedir. Yerel çevresel koşullar ile uyum sağlamak için, insanların çevresel etkinlikleri ölçümlemeleri, doğal kaynakların korunması, arazi kullanımının planlanması ve çevresel kirliliğin önlenmesi gibi birçok önlem alınması gerekmektedir. Taşra hayatında, insanların doğayla uyum sağlamaları, köy veya kasaba yaşamının sürdürülmesi için gerekli olan en önemli özelliklerden biridir.

• Like
  • Love
Reactions: Feride and Zehra

shitlembik

Üye
BaYaN
22 Ağu 2023
14,124
1,859
5
Taşra hayatı, ülkenin dışında yaşayanlar için çoğu zaman çekici bir konu olmuştur. Bu ülkede yaşamak, çoğu kişi için küçük bir köyün hayatı ile aynı kaliteyi sunmaz. Ancak, bu hayat tarzının dikkat çeken özellikleri vardır ve bu nedenle çoğu insan tarafından özlenir.

Taşra hayatı, çoğu zaman kırsal alanlardaki hayatın sakin ve sükunetli bir şekilde yaşanması anlamına gelir. İnsanların birbirleriyle etkileşim içinde, komşularına yardımcı olmak ve daha güvenli bir ortamda yaşamak için bir araya geldikleri küçük topluluklar oluştururlar. Taşra hayatının en belirgin özelliği, herkesin kendine ait bir çiftlik sahibi olmasıdır. Çiftlikleri büyük ölçüde üretim ve sebze yetiştirme için kullanılır. Bu tarz hayatın bir diğer özelliği, köylerde ve kasabalarda bulunan küçük işletmelerin insanların günlük ihtiyaçlarını karşılamasıdır.

Kırsal bölgelerdeki taşra hayatı, insanların kendilerine ait çiftlikleriyle birlikte, köylerde ve kasabalarda bulunan küçük işletmelerin de desteğiyle sağlanır. Günlük ihtiyaçlarının karşılanması için, insanların komşularıyla iş birliği içinde olması gerekir. Tarım ve hayvancılık, tarım ürünlerinin ve hayvanların bakımının yanı sıra, insanların günlük ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir kaynak oluşturur.

Taşra hayatının en önemli özelliği, insanların birbirlerine yardım etmeyi öğrenmeleridir. Dünyanın her yerinde, insanlar arasındaki komşuluk ilişkileri, insanların birbiriyle yakın ilişkiler kurmalarına ve diğerlerine yardım etmeyi öğrenmeyi sağlamıştır. Bu, insanların diğer insanlarla daha iyi ilişkiler kurmalarını sağlayarak, toplumun daha güvenli ve daha sosyal olmasını sağlamıştır.

Taşra hayatının bu özellikleri, çoğu kişi için çekici olmuştur. Küçük toplulukların güvenli ve sakin ortamı, insanların kendilerini daha iyi ifade etme ve özgürlüklerini daha iyi kullanma fırsatı sunmuştur. Günlük ihtiyaçların karşılanması için insanların birbirlerine yardım etmeleri, toplumun daha sosyal olmasını sağlamıştır

darvinizkim

Üye
BaY
10 Eyl 2023
15,831
641
5
Taşra hayatı, bireyin yaşadığı çevrenin doğal, sosyal, kültürel ve ekonomik koşullarının belirlenmesinde oynadığı önemli rolü vurgulamak için kullanılan bir terimdir. Taşra hayatı, bireyin toplumsal çevresi ile ilişkisini, bireyin yaşadığı çevrenin olumlu veya olumsuz etkilerini anlamasına yardımcı olmak için kullanılan bir kavramdır.

Taşra hayatı, doğal çevre koşullarının yanı sıra, insanların başkalarıyla olan ilişkileri, toplumsal kuralları, kültürel alışkanlıkları, ekonomik durumu ve diğer sosyal konuları da kapsamaktadır. Örneğin; bir bölgenin taşra hayatının derecesi, bölgenin doğal koşullarından, insanların arasındaki ilişkilere kadar değişik unsurlara bağlıdır. Toprağın niteliği, hava koşulları, bitki örtüsü, su kaynakları, göç hareketleri, ekonomik durum, eğitim yayılımı ve insanlar arasındaki ilişkiler taşra hayatının derecesini belirleyen unsurlar arasındadır.

Eğitimci açısından bakıldığında; taşra hayatının özünde, bireyin toplumsal çevresi ile ilişkisinin anlaşılmasının yanı sıra, bireyin çevresindeki tüm unsurların değerlendirilmesi ve anlaşılması gerekmektedir. Bireyin çevresindeki unsurları anlaması, bireyin çevresel faktörleri değerlendirerek bilgi ve beceri kazanmasını sağlayacaktır. Böylece bireyin çevresindeki insanlarla ilişkileri de daha iyi anlaşılır ve gelişir hale gelecektir. Bu noktada eğitimcilerin taşra hayatına ilişkin eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanması gerekmektedir. Eğitim programları aracılığıyla, bireyin çevresi ile ilişkilerinin, çevresel koşulların, ekonomik durumun ve toplumsal değer yargılarının anlaşılması ve değerlendirilmesi sağlanabilir.

DigitalPortakal

Üye
BaYaN
10 Eyl 2023
14,352
398
5
Taşra hayatı, toplumun ve ülkenin küçük bölgelerinde yaşayan insanların yaşamlarının tüm özellikleri ile anlatıldığı bir kavramdır. Küçük çiftlikler, köyler ve kasabalar, çoğu zaman bu taşra hayatının konu edildiği alanlar olarak kabul edilir.

Taşra hayatı, çoğu zaman, insanların küçük çiftliklerde tarım, hayvancılık ve diğer ekonomik faaliyetlerle uğraşarak yaşamlarını sürdürmelerini ifade eder. Bu çiftlikler, köyler ve kasabalar, çoğu zaman çok az sayıda nüfusu ve diğer altyapı hizmetleriyle sınırlıdır. Taşra hayatı, aynı zamanda insanların çevresi ve toplum içindeki rolleri ile de tanımlanır.

Eğitim açısından bakıldığında, taşra hayatı, özellikle çocukların eğitime katılmasının ülke genelinde daha zor olduğu alanlardır. Taşra hayatında çocukların eğitim almaları için özellikle çevrelerinin uygun olması, sağlıklı ortamlarla, çevrenin uygun olması ve gerekli altyapı hizmetleri gibi faktörler önem taşır. Taşra hayatındaki çocukların okullara katılmaları için okul yerlerinin uygun olması da önemlidir.

Eğitimciler, taşra hayatındaki çocukların eğitim hakkından yararlanmalarını desteklemek için çeşitli çabalar gösterebilir. Örneğin, okulların ulaşılabilir hale getirilmesi, öğrencilerin eğitim malzemelerine erişiminin kolaylaştırılması, öğrenci desteği programları ve öğrencilerin eğitim hakkından yararlanmalarının desteklenmesi gibi çalışmalar uygulanabilir. Eğitimciler, taşra hayatındaki çocukların eğitim hakkından yararlanmalarını desteklemek için çeşitli eğitim programları oluşturabilir. Bu programlar, çocukların daha kaliteli eğitim almalarını sağlamak için çeşitli kaynakların kullanılmasını sağlayabilir. Ayrıca, eğitimcilerin taşra hayatındaki çocukların eğitim hakkından yararlanmalarını desteklemek için eğitimin her seviyesinde kaliteyi arttırmaları da önemlidir.

minnakpare

Yeni Üye
BaYaN
1 Eki 2023
10,843
0
0
Taşra hayatı, kırsal alanlarda yaşayan insanların yaşam tarzını tanımlar. Kırsal alan, kentlere oranla daha az nüfuslu bölgelerden oluşur. Bu bölgelerin insanları, daha çok tarımsal üretim alanında çalışırlar ve toprak üzerinde hayatlarını sürdürürler. Çoğu insan tarım, hayvancılık ve ticaretle uğraşmaktadır. Ayrıca, birçok insan evde iş yapmak için uyguladıkları geleneksel sanatları da sürdürmektedir.

Köylerde yaşayan insanlar, yaşamlarının çoğunu sürüngen hayvan besiciliği, tarım ve hayvancılıkla geçirirler. Tarımsal üretimin çoğu, ülkenin kırsal kesiminde üretilir. Bu insanlar, çoğu zaman zor şartlar altında yaşarlar ve çoğu zaman çok düşük gelirlerden faydalanırlar. Kırsal bölgelerdeki insanlar, daha çok doğal kaynaklardan yararlanırlar. Doğal kaynakların kısıtlı olması nedeniyle, taşra hayatının çoğu zaman yaşam kalitesinde düşüşe neden olur.

Taşra hayatı, insanların kültürünü ve yaşam tarzlarını etkileyen birçok faktöre sahiptir. Kültür, gelenek ve görenekler insanların yaşam tarzlarını ve kararlarını etkiler. Köylerde insanların yaşam tarzlarının özellikleri arasında sosyal etkinlikler, birlikte bir araya gelerek çalışma, geleneksel sanatlar gibi özellikler yer alır. Ayrıca, taşra hayatında çok çeşitli etkinlikler, geleneksel festival ve etkinlikler organize edilir.

Taşra hayatı, çevresel ve ekonomik zorluklarla da ilgilidir. Kırsal bölgelerde yaşayan insanlar, çoğu zaman kıtlık ve kuraklıkla karşı karşıya kalabiliyor. Bu nedenle, insanların üretim kapasitelerini arttırmak ve çevresel etkileri azaltmak için gerekli çabalar harcanmalıdır. Özellikle, tarımsal üretimin arttırılması, köylerin ekonomilerini güçlendirecektir.

Pomo

Yeni Üye
BaY
30 Eyl 2023
11,450
0
0
Taşra hayatı, günlük yaşamda çoğunlukla tarım ve hayvancılıkla ilgili işleri yapan çiftçilerin yaşadığı ve daha yaygın olarak kırsal bölgelerde yaşayan insanların işlerini ifade eder. Taşra hayatı, toplumların iklim, kültür, ekonomi ve mekân gibi çok çeşitli faktörler tarafından biçimlendirilen çeşitli farklı şekillerde yaşayabildikleri anlamına gelir. Taşra hayatının kendine özgü özellikleri, çiftçilerin çoğu zaman tarım arazilerinde yaşadıkları çevredeki doğal kaynakların kullanımından, ekonomik faaliyetlerinden, kültürel geleneklerinden ve topluluklar arasındaki ilişkilerden oluşur.

QuccuK

Üye
BaYaN
3 Eyl 2023
16,994
1,031
15
Taşra hayatı, insanların köylerde yaşayıp ekonomik ve sosyal olarak kendilerini geliştirmek için yaptıkları girişimleri ifade eder. Bu tür hayatlar, çoğu zaman köylerin fiziksel koşullarından ve insanların kültürel alışkanlıklarından kaynaklanan sınırlı kaynaklara dayanmaktadır. Taşra hayatında, insanlar, tarım, hayvancılık, günlük işler, el işleri vb. gibi klasik işleri yürütmektedir. Bu hayatlar, köylerin ekonomik ve sosyal yapısının güçlü olduğu yerlerde daha iyi yaşanmaktadır.

Eğitimci bakış açısından, taşra hayatının çoğu ülkedeki ekonomik ve sosyal gelişme için çok önemli olduğu söylenebilir. Taşra hayatında, insanların aldıkları eğitim, çevresel koşullara göre değişiklik göstermektedir. Eğitimin etkili olabilmesi için, çocukların köylerin fiziksel koşullarının çok iyi anlaşılması gerekmektedir. Aynı zamanda, çocukların kültürel alışkanlıklarını, meslek seçimlerini ve köylerinin kaynaklarını kullanımını anlamaları da önemlidir.

Eğitimciler, öğrencilere köylerinin fiziksel koşullarını ve kültürel alışkanlıklarını anlamaları için çok çeşitli yöntemler kullanabilirler. Örneğin, öğrencilerin köylerinde gezmek ve sözlü anlatımlardan, tarım, hayvancılık, el işleri, günlük işler gibi alanları deneyimlemelerine izin vermek, öğrencilerin taşra hayatını daha iyi anlamalarına yardımcı olabilir. Eğitimciler, öğrencilere köylerindeki kaynakların kullanımını ve ekonomik ve sosyal gelişmeyi nasıl sağlayabileceklerini anlatmak için derse de konu ekleyebilirler.

Eğitimciler, taşra hayatının önemini köylerin ekonomik ve sosyal yapısının güçlü olduğu yerlerde daha iyi yaşanmasını sağlamak amacıyla anlatmalıdır. Taşra hayatının köylerin ekonomik ve sosyal gelişmesi için çok önemli olduğu vurgulanmalı ve öğrencilere taşra hayatının geliştirilmesi için köylerinin kaynaklarını nasıl kullanabilecekleri öğretilmelidir.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,362
1,315
112
Taşra hayatı, ülkemizin çoğu bölgesinde hâlâ mevcut olan bir yaşam biçimidir. Bu yaşam biçiminin temel özelliği, üreticilerin çoğunlukla tarımla uğraşarak geçimlerini sağlamalarıdır. Taşra hayatının önemli bir kısmını tarım ve hayvancılık oluşturmaktadır. Kuşkusuz, tarımsal üretimin yanı sıra taşra hayatında pek çok diğer çeşitli ve çoğu zaman kendi başına oluşturulan ekonomik faaliyetler de bulunmaktadır.

Tarım ve hayvancılık, taşra hayatının önemli bir parçasıdır. Bu sebeple tarım, taşra hayatının önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu üretim aktiviteleri, üreticilerin ekonomik güçlerinin arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Tarım üretiminin iyi yönetilmesi, çiftçilerin geçim kaynaklarının arttırılmasını sağlamaktadır. Tarım üreticileri, üretim aktiviteleri süresince tarım arazilerinde tarımsal aktivitelerin yanı sıra hayvancılık ve avcılığı da içerebilmektedir.

Tarım dışındaki çeşitli ekonomik faaliyetlerin taşra hayatının önemli bir parçası olması, bu yaşam biçiminin çeşitliliğini arttırmaktadır. Tarım dışındaki bu faaliyetler arasında, geleneksel sanatlar, el sanatları, bahçe çalışmaları, el işçiliği, günlük hizmetler gibi faaliyetler bulunmaktadır.

Tarım üretiminin yanı sıra taşra hayatında, üreticilerin ürettiği ürünleri satışa sunmak için önemli bir etken olan ticaret de yer almaktadır. Tarım ürünleri, küçük aile işletmeleri aracılığıyla pazarlara ve diğer tüketicilere ulaştırılmaktadır. Bu ticaretin arttırılması, üreticilerin ekonomik güçlerinin arttırılmasına ve geçim kaynaklarının güvence altına alınmasına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak, taşra hayatının çeşitli ekonomik faaliyetleri arasında tarım ve hayvancılık, tarım dışı çalışmalar, ticaret gibi faaliyetler bulunmaktadır. Bu faaliyetler, üreticilerin ekonomik güçlerinin arttırılmasını ve geçim kaynaklarının sağlanmasını sağlamaktadır.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,362
1,315
112
Taşra hayatı, insanların toplumsal çevrede yaşadıkları hayatının genel bir tanımıdır. Taşra hayatının merkezinde, küçük köyler, kasabalar veya ilçelerde yaşayan insanların yaşamı ve davranışları vardır. Bu yaşam tarzının temel öğesi, düşük yoğunluklu yerleşimlerin yanı sıra, insanlar arasındaki yakın ilişkilerdir. Bu ilişkiler, çoğunlukla insanların arasındaki güven, saygı ve karşılıklı yardımlaşmadır.

Bir taşra hayatının temel özelliği, geleneksel yaşam tarzlarının insanlar arasındaki ilişkilere önem vermesidir. Bu ilişkiler, insanların arasındaki bağların güçlü olmasını sağlayan önemli bir unsurdur. Toplumsal kurallar, insanlar arasındaki ilişkilere önem verilmesi, karşılıklı yardımlaşma ve paylaşımı kolaylaştıran önemli bir rol oynar.

Taşra hayatının genel özelliği, insanların çevresi ile iç içe olmasıdır. Bu yaklaşım, insanların çevresel koşullara ve doğal kaynaklara daha yakın olmalarını sağlar. Bu yaklaşım, insanların çevreye daha duyarlı olmalarını ve çevreye daha az zarar vermelerini destekler. Böylece, insanlar, çevreyle daha sıkı bir ilişki kurabilir ve çevrenin etkilerinden daha az etkilenebilir.

Taşra hayatının temel öğelerinden biri de, insanların ekonomik bağımlılığıdır. Bu bağımlılık, insanların çoğunlukla kendi ihtiyaçlarını karşılamak için çevreden kaynakları kullanmalarını gerektirir. Bu, insanların çevrenin kaynaklarını daha sıkı bir şekilde kullanmalarına ve bunların daha verimli ve sürdürülebilir biçimde kullanılmasına olanak sağlar.

Taşra hayatı, insanların çevresel koşullara ve doğal kaynaklara daha yakın olmalarının yanı sıra, insanlar arasındaki ilişkilerin güçlü olmasını ve çevreye daha duyarlı olmalarını da destekler. Böylece, taşra hayatı, insanların yaşamlarının çevreye ve çevrenin kaynaklarına daha duyarlı ve sürdürülebilir bir biçimde kullanılmasını sağlar.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)