Terazi burcu neden korkar

Bazooka

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,450
144
62
Merhaba herkese,

Ben Terazi burcu olarak hayatın her anında korku hissetmeyi biliyorum. Bu konuda paylaşılacak deneyimlerin olmasını çok isterim. Korkularımın nereden kaynaklandığını anlamak için size danışmak istiyorum.

Özellikle karar verme durumlarında korkuya kapılıyorum. Korkularımın, özgüven eksikliğimin veya geçmişte yaşadığım deneyimlerin sonucu mu yoksa doğal bir reaksiyon mu olduğunu merak ediyorum. Korku hissi nereden kaynaklanıyor ve bu hissi nasıl yönetebilirim?

Ayrıca, korku hissine rağmen karar vermeyi nasıl öğrenebilirim? Ne zaman korku hissiyle başa çıkmanın daha iyi olduğunu nasıl anlayabilirim?

Konu hakkında herhangi bir paylaşımınız olursa çok sevinirim. Lütfen fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşın. Çok teşekkür ederim.

• Sad
Reactions: Nihan

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,809
1,256
112
Terazi Burcu Neden Korkar?

Terazi burcu, her zamanki güçlü ve dengeci ruh halinin dışına çıkmaya isteksizdir. Korku ve çekingenlik, Terazi burcu için çok yabancı bir durumdur. Ancak, Terazi burcu duygularının çoğunu bastırıp yüzeysel bir kararlılık gösterdiği zamanlarda, korkuyla yüzleşmekten korkmaları olağandır.

Terazi'nin Korku ve Endişelerinin Kaynağı

Terazi burcu, korkularının kaynağının kendilerinde olduğunu kabul etmeyi reddeder. Bu burcun insanlarının korkularının aslında baskı altındaki duygularının çoğunlukla yaşamaktan korkmalarından kaynaklandığını anlaması zaman alır. Çünkü Terazi burcu, kendi duygularının farkında olmaktan korkar.

Tekrarlayan Korku Senaryoları

Terazi burcu, korkularının kaynağının kendilerinden geldiğini kabullenmeden önce, tekrarlayan korku senaryolarına çekilir. Bu senaryolar, Terazi burcu için sürekli bir kaygıya eşlik eder. Korkularının gerçek olup olmadığını bilemezler. Çünkü bu burcun insanları, korkularının kaynağının kendilerinde olduğunu kabul edemez ve korkuları, dış dünyadan geldiğine inanırlar.

Korkularından Kuvvet Almak

Terazi burcu, korkularının kaynağının kendilerinden geldiğini kabullenmeyi öğrendiklerinde, bu korkularından kuvvet almaya başlarlar. Korkularının kaynağının kendinden geldiğini anladıklarında, Terazi burcu insanları kendi gücünün farkına varırlar. Bu, onların duygularının farkına vararak, korkularını kontrol etmelerine izin verir. Terazi burcu, korkularından kuvvet almayı öğrendiğinde, korkularının üstesinden gelme kabiliyetleri artar.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)