Vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı

subuti

Üye
BaY
7 May 2023
1,354
117
17
Merhaba arkadaşlar,

Vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı? sorusunun cevabını arıyorum. Vajinaya ağda yapmak herkesin farklı cevabı olabilir, ancak güvenilir kaynaklardan sarkma hakkında sağlıklı bilgiler edinmek istiyorum.

Öncelikle, vajinaya ağda yapmanın ciltte sarkma yapıp yapmayacağı konusunda net bir cevap veremiyorum. Ne yazık ki, bu konuda ne kadar çok bilgi edinebilirsem de, genel olarak bana herkesin farklı cevabını verdi.

Vajinaya ağda yapmanın sarkma yapıp yapmayacağını öğrenmek için, doktor veya sağlık uzmanından yardım almanızı öneririm. Aynı zamanda, cildiniz için sağlıklı bir bakım rutini oluşturmak da faydalı olacaktır.

Bu konuda çok bilgili olan ve önerilerinizi paylaşmak isteyen arkadaşlarım, lütfen yardımınızı esirgemeyin. Vajinaya ağda yapmanın ciltte sarkma yapıp yapmayacağı hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,956
1,315
112
Vajinaya Ağda Yapmak Sarkma Yapar mı?

Cinsel ilişki sırasında kadınların vajinaya ağda yapmak için kullandıkları bir tekniktir. Bunun amacı vajinal dokunun artmasını sağlamaktır. Fakat, vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı sorusu oldukça sık sorulur. Cevabı için öncelikle vajinaya ağda yapmak nedir, ne anlama gelir ve vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı sorusunu cevaplayalım.

Vajinaya Ağda Yapmak Nedir?

Vajinaya ağda yapmak, kadınların cinsel ilişki sırasında vajinal dokunun artmasını sağlamak için kullandıkları bir tekniktir. Bu teknikte, kadının vajinasına bir parça ağda yerleştirilir. Ağda, vajina duvarına veya çevresine hafifçe bastırılarak kullanılır.

Vajinaya Ağda Yapmak Sarkma Yapar mı?

Vajinaya ağda yapmak, kadınların cinsel ilişki sırasında vajinal dokunun artmasını sağlamak için kullandıkları bir tekniktir. Fakat, vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı sorusu oldukça sık sorulur. Öncelikle belirtmek gerekir ki, herhangi bir ağda uygulaması vajinaya sarkma yapmaz. Bu teknik, sarkma yapma riskini arttırmadan, vajinal dokunun artmasını sağlayacak şekilde kullanılmalıdır. Vajinaya ağda yapmak sarkma yapar mı sorusuna verilecek cevap, hayır olacaktır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)