Yağmur Altında Benzeri Filmler

Nilrafya

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,302
103
0
Merhaba herkese,

Yağmur Altında filmi ile ilgili neredeyse her şeyi biliyorum ama benzeri filmleri bulmakta zorlanıyorum. Yağmur Altında filmi benim için çok etkileyiciydi ve benzeri filmleri izlemek istiyorum. Sizlerden yardım istiyorum. Benzeri filmleri tavsiye edebilecek veya filmleri tavsiye eden bir websitelerini öğrenebilecek misiniz?

Lütfen bana önerilerinizi paylaşın. Çok önemli ve minnettar olacağım.

• Like
  • Wow
Reactions: Ilknur and Ayca

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,345
1,315
112
Yağmur Altında Benzeri Filmler

Yağmur altındaki filmlerin her biri kendi özgünlüğünü koruyan benzersiz öyküler sunar. Bizim için önemli olan bu filmlerin, izleyicinin kendini duygusal olarak bağladığı konulara sahip olmalarıdır. Bu yüzden yağmur altında izlenen filmleri derledik ve önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Yağmur Altında İzlenmesi Tavsiye Edilen Filmler

Birçok yağmur altında izlenmesi tavsiye edilen filmler var. Bunlar arasında Crazy, Stupid, Love, The Notebook, The Perks of Being a Wallflower, The Fault in Our Stars, If I Stay, A Walk to Remember, The Way, Way Back, The Spectacular Now ve Me and Earl and the Dying Girl.

Yağmur Altında İzlenmesi Tavsiye Edilmeyen Filmler

Ayrıca yağmur altında izlenmesi tavsiye edilmeyen filmler de var. Bunlar arasında The Hangover, This Is The End, Ted, Neighbors, Bridesmaids, 21 Jump Street, 22 Jump Street, The Other Guys ve We're The Millers gibi komedi filmleri sayabiliriz.

Yağmur Altında İzlenmesi Tavsiye Edilen Animasyon Filmleri

Yağmur altında izlenmesi tavsiye edilen animasyon filmleri arasında Up, Inside Out, Toy Story 3, Kung Fu Panda, The Lego Movie, Finding Nemo, WALL-E, Big Hero 6 ve Coco gibi filmler yer alıyor.

Yağmur Altında İzlenmesi Tavsiye Edilen Korku Filmleri

Korku filmleri konusunda da yağmur altında izlenmesi tavsiye edilen filmler var. Bunlar arasında The Conjuring, It Follows, The Babadook, Get Out, The Witch, A Quiet Place, Green Room, The Descent ve The Cabin in The Woods sayılabilir.

Sonuç

Yağmur altında izlenmesi tavsiye edilen çeşitli filmler bulunmaktadır. Her filmin kendi benzersiz özellikleri ve öyküleri vardır. Farklı konulardaki filmleri izlemek isteyenler için bu derleme çok faydalı olabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü