Yakın Zamanda Yaşadığım Trajik Olaylarla Başa Çıkmakta Zorlanıyorum, Kimseyle Paylaşamıyorum.

SeSSiZBeKCi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,306
111
17
Merhaba, yakın zamanda yaşadığım trajik olaylarla başa çıkmakta çok zorlanıyorum ve kimseyle paylaşamıyorum. Bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım? Özellikle bu trajik olayları aşmak için ne tür önerileriniz var? Lütfen benim bu durumdan kurtulmam için yardımcı olun. Tüm öneri ve tavsiyelerinizi dikkate almaya çok açığım.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Neden Zorlanıyorum?

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, yaşamımda çok sayıda trajik olay meydana geldi. Arkadaşlarım, ailem ve benim kendim için çok fazla duygusal çöküntü nedeniyle, yaşadıklarımla başa çıkmaya çalışıyorum. Genellikle içe kapanıyorum ve kimseyle paylaşmak istemediğimi fark ediyorum.

Yaşadığım Trajik Olayların Etkileri

Yaşadığım trajik olayların etkileri, hayatımın her alanını etkiledi. Duygusal çöküntü, düşüncelerim ve davranışlarımı olumsuz yönde etkiledi. Özellikle kendime güvenimin azalması, çevremdeki insanlarla aramda mesafelerin oluşması ve hayatımda olumlu olan her şeyi kaybetme korkum gibi olumsuz etkilerinin yaşandığını hissediyorum.

Başa Çıkma Yöntemleri

Yaşadığım trajik olayların etkilerini hafifletmek için çeşitli yöntemler deniyorum. Örneğin, sosyal aktivitelerde bulunmaya çalışıyorum ve kendime daha çok zaman ayırmaya çalışıyorum. Ayrıca, sık sık dışarı çıkıyorum ve doğanın tadını çıkarıyorum. Daha pozitif bir bakış açısı geliştirmek için kendime ödüller vererek motivasyonu artırıyorum. Bunun yanı sıra, kendimle dürüst olmaya ve kimseyle paylaşmadığım trajik olaylar hakkında konuşmak için arkadaşlarımla ve ailemle iyi bir iletişim kurmaya çalışıyorum.

Sonuç

Yaşadığım trajik olaylarla başa çıkmada zorlanıyorum. Ancak, bu durumu hafifletmek için çeşitli yöntemler deniyorum ve kimseyle paylaşmadığım trajik olaylar hakkında konuşmak için arkadaşlarımla ve ailemle iletişim kurmaya çalışıyorum. Benim gibi insanların trajik olayların etkilerini hafifletmek için daha fazla desteğe ihtiyaç duyduklarını düşünüyorum.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü