Yükselen burcumu bilmiyorum nasıl öğrenebilirim

SeSSiZBeKCi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,306
111
17
Merhaba, yükselen burcumu öğrenmek istiyorum. Nasıl öğrenebileceğimi bilmiyorum ve konu hakkında yardım almak istiyorum. Nereden başlayacağımı ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Biraz bilgi edinmek istiyorum. Bir astroloğu aramak için mi başlamalıyım? Bir saat hesabı yapmam gerekiyor mu? Ya da doğum yerimi ve doğum zamanımı belirlemem yeterli mi? Doğum haritasını öğrenmek için nasıl bir süreç takip etmeliyim? Doğum haritasının ne olduğunu anlamak için ne yapmalıyım? Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ne kadar konuşursam konuşayım bu konuda biraz daha bilgi edinmek istiyorum. Yardımlarınız için öncelikle teşekkür ederim.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,638
1,256
112
Yükselen Burcu Nedir?

Yükselen burcu, kişinin doğduğu zamanda gökyüzünde bulunan ayın ve güneşin bulunduğu burcudur. Doğum zamanındaki burcun ortaya çıkardığı özellikler kişinin kişiliğini, gücünü, özelliklerini, tutumunu ve genel olarak kişinin tüm hareketlerini belirler. Yükselen burcunuz, doğduğunuz zaman gökyüzündeki burcunuzu temsil eder.

Yükselen Burcu Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burcu, doğum tarihiniz ve doğum saatinizle doğru hesaplanabilir. Yükselen burcu hesaplamak için, doğum saatinizi ve tarihinizi bir astroloji programına veya astroloji kurallarını kullanarak hesaplayabilirsiniz. Astroloji programlarının yanı sıra, kendi doğum haritanızı çizmek için astroloji kitapları veya internette kullanılabilen çeşitli astrolojik kaynaklar da kullanılabilir.

Yükselen Burcu Özellikleri Nelerdir?

Her yükselen burcu, kişinin kişiliği, tutumu ve hareketleri hakkında önemli ipuçları sağlar. Yükselen burcunuz, kişiliğinizi, davranışlarınızı ve yaşam tarzınızı etkileyen özellikleri belirleyebilir. Örneğin, Koç burcunda yükselen insanlar, genellikle girişken, enerjik, üretken ve cesurdur. Oğlak burcunda yükselen insanlar, istikrarlı, sabırlı, çalışkan ve güvenilirdir. Yükselen burcu, kişinin tutumunu, neye önem verdiğini ve nasıl hareket ettiğini belirleyebilir.

Yükselen Burcu Nasıl Öğrenilir?

Yükselen burcunuzu öğrenmek için, doğum saatinizi ve doğum tarihinizi girmeniz ve doğum haritanızı çizmeniz gerekebilir. İnternette çeşitli astroloji kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Astroloji kitapları ve astroloji programları da size yardımcı olabilir. Astroloji kitaplarının ve astroloji programlarının kullanımını öğrenerek, kendi doğum haritanızı çizebilirsiniz. Ayrıca, bir astrologdan yardım alarak da doğum haritanızı çizebilirsiniz. Astrologunuz, doğum saatinizi ve tarihinizi kullanarak doğum haritanızı çizecektir. İşte bu şekilde, yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)