44 pozisyonu ne demek

Asosyal

Tanınmış Üye
BaYaN
9 Nis 2023
1,336
117
62
Hatay
Merhaba,

44 pozisyonu ne demek? Sorusunu sormak istiyorum. Bu konu hakkında bilgili olanlar veya bu pozisyonu deneyimlemiş olanlar için çok önemli bir konu. Bu pozisyonu deneyimlememiş olanlar için de önemli ve merak uyandırıcı.

44 pozisyonu nedir? İlk olarak, bu pozisyonun ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve kullanılması gereken durumları öğrenmek istiyorum. Ayrıca, bu pozisyonu kullanırken, riskleri ve nelere dikkat etmem gerektiğini de öğrenmek istiyorum. Ayrıca, bu pozisyonu kullananların deneyimlerini ve kullanım tecrübelerini paylaşmalarını da istiyorum.

Lütfen, bu konu hakkında önerilerinizi, deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaşın. 44 pozisyonu hakkında öğrenmek istediğim her şeyi öğrenmek için yardımınıza ihtiyacım var. İyi günler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
21,842
1,256
112
44 Pozisyonu Ne Demek?

44 pozisyonu, kişinin karşı cinse uygun olarak cinsel ilişki pozisyonu olarak tanımlanır. Bu pozisyon, dişil karşı tarafın üzerine üstün pozisyon alan erkek tarafının arkasından üstüne girerek yapılan pozisyondur. Bu pozisyon, özellikle iki kişinin hareket alanı kısıtlı olduğu durumlarda popüler olarak kullanılmaktadır.

Nasıl Yapılır?

44 pozisyonu, erkek tarafının karşı cinsin üzerine üstün pozisyon almasıyla başlar. Erkek tarafının üzerinden arka tarafına geçerek karşı tarafa giremesi gerekir. Karşı tarafın üzerinde çömelerek, erkek tarafının hareket alanını kısıtlayarak pozisyonu başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekir.

Faydaları

44 pozisyonu, iki kişinin hareket alanı kısıtlı olduğu durumlarda çok avantajlı olabilir. Erkek tarafı, karşı tarafın üzerinde üstün pozisyon alarak hareketlerini daha rahat yapabilir. Ayrıca, pozisyonun kısıtlı hareket alanı ile iki tarafın daha yakın bir ilişki kurmasını sağlayabilir.

Nasıl Önlenir?

44 pozisyonu, karşı tarafın üzerinde üstün pozisyon alan erkek tarafının arkasından üstüne girerek yapılan bir pozisyondur. Bu pozisyonun ilişkide herhangi bir olumsuz etkiye yol açmaması için, her iki tarafın görüşlerinin ve isteklerinin dikkate alınması gerekir. Ayrıca, her iki tarafın rahat edebileceği pozisyonları bulmaları ve bu pozisyonların dengeli olması gerekir.

• Love
Reactions: Rabia and Eylem

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)