Akrep burcu kavgada ne yapar

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
20,750
1,256
112
Akrep Burcu Kavgada Ne Yapar?

Akrep burcu, çok korkaksa da, kavgaya girmekten çekinmez. Akrep burcu, hareketlerine çok dikkat eder ve her zaman kanunları ve örfleri korur. Akrep burcu, kavgaya girmek istemez, ancak mücadele etmekten korkmaz ve savunmasını kendisi sağlar. Akrep burcu, kavgaya girmekten korkmaz, ancak kavgaya girmek, kendisinin de zarar görmesine neden olabilir.

Akrep Burcu Kavgada Ne Yapmamalı?

Akrep burcu, kavgaya girmek istese de, ne zaman kavgaya girmek uygun olacağını ve ne zaman kavgaya girmemelidir, çok iyi bilir. Akrep burcu, kavgaya girmekten kaçınmalı ve kavgaya girmesi durumunda kişisel çıkarlarını veya başkalarının çıkarlarını korumaya çalışmalıdır. Akrep burcu, kavgaya girmek istese de, kavgaya girmekten çok daha fazlasını yapmalıdır. Akrep burcu, çatışmaları çözmek için diyalog kurmak ve çözümler üretmek için sakin ve düşünceli olmak için çaba göstermelidir.

Akrep Burcu Kavgada Ne Yapmalı?

Akrep burcu, kendini korumak için gerektiğinde kavgaya girmekten çekinmez, ancak öncelikle diyalog kurmaya çalışmalıdır. Akrep burcu, kavgaya girmekten çekinmek için çok fazla çaba harcamalı ve çatışmaları çözmek için sakin ve düşünceli olmalıdır. Akrep burcu, kavgaya girmek istese de, her zaman kendini koruyacak ve çatışmaları çözmek için diyalog kurmaya çalışacaktır. Akrep burcu, kavgaya girmek istese de, her zaman hakkında ve kanunlara uygun olarak hareket edecektir.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü