aşırı cinsel istek yetişkinlerde cinsellik

GokKalemi

Yeni Üye
BaY
4 Nis 2023
1,281
112
0
Merhaba,

Yaşadığım aşırı cinsel istekler konusunda endişeli ve kendimi kötü hissediyorum. Yetişkinlik yaşımda (25) cinselliğin önemli bir parçası olmasına rağmen, aşırı cinsel isteklerim nedeniyle kendimi kontrol edemiyorum. Son zamanlarda bu durumdan rahatsız olduğumu düşünüyorum ve yardım arıyorum. Forum üyelerine, aşırı cinsel istekler ve yetişkinlerde cinsellik konularında paylaşımlarınızı ve tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Çok teşekkürler.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
21,182
1,159
112
aşırı Cinsel İstek Yetişkinlerde Cinsellik

Cinsellik, yetişkinler arasında kabul görmüş ve her zaman önemli olan bir konudur. Ancak, bazı yetişkinlerde aşırı cinsel istek vardır ve bu durum diğerlerine göre farklı bir cinsel davranışa yol açmaktadır. Bu makalede, aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışı hakkında bilgi verilecektir.

Aşırı Cinsel İstek

Aşırı cinsel istek, genellikle kontrol edilemeyen bir arzu veya tutkunun özellikleriyle karakterize edilir. Bu tür bir arzunun, bir kişinin yaşamına etkisi olabilir ve diğerlerinden farklı cinsel davranış sergilemesine neden olabilir.

Aşırı Cinsel İstek Yetişkinlerde Cinsellik

Aşırı cinsel istekli yetişkinler, cinsel davranışlarını diğerlerinden farklı şekillerde sergileyebilirler. Bunlar, aralarında cinsel ilişkiye girmek veya cinsel ilişkiyi reddetmek gibi çok farklı şekillerde olabilir. Aşırı cinsel istekli yetişkinler, aralarında cinsel ilişkiye girmek veya cinsel ilişkiyi reddetmek gibi çok farklı şekillerde davranış sergileyebilirler.

Aşırı Cinsel İstekli Yetişkinlerin Cinsel Davranışlarının Etkileri

Aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışları, diğerlerinden farklı şekillerde olabilir ve bu da onların arkadaşlık ve cinsel ilişkilerinde etkiler yaratabilir. Bunun yanı sıra, aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışları, onların psikolojik sağlıkları üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.

Aşırı Cinsel İstekli Yetişkinlerin Cinsel İlişkileri Nasıl Etkilenir?

Aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel ilişkileri, arkadaşlık ve cinsel ilişkilerinde etkiler yaratabilir. Aşırı cinsel istekli yetişkinler, aralarında cinsel ilişkiye girmek veya reddetmek gibi çok farklı şekillerde cinsel davranış sergileyebilirler. Bununla birlikte, aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel ilişkileri, arkadaşlık ve cinsel ilişkilerinde olumsuz etkiler de yaratabilir.

Aşırı Cinsel İstekli Yetişkinlerin Cinsel Sağlıkları Nasıl Etkilenir?

Aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel sağlıkları, genellikle olumsuz etkilenir. Aşırı cinsel istekli yetişkinler, cinsel ilişkilerinde aşırı risk alma eğilimi gösterebilir ve bunların cinsel sağlıklarını olumsuz etkileyebilir. Ayrıca, aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışları, onların psikolojik sağlıklarını da olumsuz etkileyebilir.

Sonuç

Aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışları, diğerlerinden farklı olabilir ve bunların arkadaşlık ve cinsel ilişkilerinde etkiler yaratabilir. Bunun yanı sıra, aşırı cinsel istekli yetişkinlerin cinsel davranışları, onların cinsel sağlıklarını ve psikolojik sağlıklarını da olumsuz etkileyebilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)