Aşkın Olayım hangi futbolcunun şarkısı

ayes

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,373
140
62
Merhaba,

Aşkın Olayım hangi futbolcunun şarkısı? sorusuna cevap arıyorum. Şarkının sözleri ve müzikleri çok güzel, ama şarkıyı söyleyen futbolcuyu bulamıyorum. Şarkının çok samimi ve duygusal bir hikayesi var ve o futbolcuyla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.

Bu konu hakkında yardım edebilecek biri var mı? Lütfen, bu şarkının sözleri ve müzikleri çok güzel ve kimin tarafından söylendiğini öğrenmek istiyorum. Şarkı hakkındaki herhangi bir bilgi, öneri veya ipucu çok değerli olacaktır.

Şimdiden teşekkürler.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
19,723
1,159
112
Aşkın Olayım Hangi Futbolcunun Şarkısı?

Futbol dünyasının yükselen yıldızlarından biri olarak tanınan ve dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo, sahada performansının yanı sıra müzik alanında da dikkatleri üzerine çekiyor. Hayranlarının aranızda, 2015 yılında yayımladığı şarkısı Aşkın Olayım adlı şarkıyla hayranlarının arasında çok popüler olmuştur.

Aşkın Olayım Ne Anlama Geliyor?

Aşkın Olayım, Cristiano Ronaldo'nun adını taşıyan şarkısının başındaki çok özel bir ifadedir. Ronaldo, hayranlarının kendisini çok sevdiğini ve onun için aşkın olayım dediğini anlatıyor. Şarkının kendisi, Ronaldo’nun hayranlarının isteklerine cevap olarak yayınlanan bir şarkıdır.

Aşkın Olayım Şarkısının Sözleri?

Şarkının şarkı sözleri, Cristiano Ronaldo'nun hayranlarının ona olan aşkını ve sevgisini yansıtıyor. Şarkının sözleri şöyle:

"Günler geçiyor, izlerim kalıyor

Bir güneş ışığı, düşüncelerimde

Gözlerin özleyişte, o sıcaklıkta

Aşkın olayım, aşkın olayım

Kızlar ağlıyor, deli gibi çılgın

Hep sen sevdalı, düşüncelerimde

Aşkın olayım, aşkın olayım

Seni özlediğimi, biliyor musun

Yüreğimde duygularım, sana açıyor

Aşkın olayım, aşkın olayım"

Aşkın Olayım Hangi Futbolcunun Şarkısı?

Cristiano Ronaldo tarafından 2015 yılında yayınlanan Aşkın Olayım adlı şarkı, özellikle hayranlarının arasında çok popüler olmuştur. Ronaldo, hayranlarının ona olan aşk ve sevgisini dile getiren şarkısıyla, ünlü futbolcular arasında müzik alanında da kendine yer edinmiştir.

• Wow
  • Angry
Reactions: Mujde and Funda

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)