Aşkın Olayım şarkısı kime ait

meyveverenagac

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,259
112
0
Merhaba,

Aşkın Olayım şarkısının kime ait olduğunu öğrenmek istiyorum. Bu şarkının tüm dünyada büyük bir hit olduğunu biliyorum ve çok merak ediyorum. İyi bir arkadaşımın bu şarkıyı çok sevdiğini ve kimin söylediğini bilmek istediğini biliyorum. Bu şarkının kime ait olduğunu öğrenmek için buraya yazıyorum.

Bu şarkıyı çok seviyorum. Güzel sözleri ve melodisi ile harika bir şarkı. Lütfen bana yardım edin ve kimin söylediğini öğrenmeme yardımcı olun.

Şarkının kime ait olduğunu öğrenmek için çok çaba harcadım ama bir türlü bulamadım. Bazılarının bu şarkıyı Enya'nın söylediğini düşündüğünü duydum ama bu doğru mu, bilemiyorum.

Yardım etmeye çalışan herkesten çok teşekkür ederim. Lütfen, bu şarkının kime ait olduğunu öğrenmeme yardımcı olun.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Aşkın Olayım Şarkısı Kime Ait?

Aşkın Olayım şarkısı olan ve Türkiye'de çokça bilinen bir şarkıdır. Bu şarkının sahibi olan şarkıcının ismi ise Nilüfer'dir. Nilüfer, Türkiye'de yetişen bir şarkıcıdır ve şarkılarıyla ünlüdür. Aşkın Olayım, Nilüfer'in çok sevilen şarkılarından birisidir.

Aşkın Olayım Şarkısının Hikayesi

Aşkın Olayım şarkısı, Nilüfer tarafından söylenen bir hikayedir. Şarkı, bir insanın aşkının karşılıklı olmadığına dair üzüntüsünü anlatmaktadır. Nilüfer, bu şarkıyla, aşkın karşılıklı olmadığı durumlarda bile insanın aşkının sürmesi gerektiğini vurgulamıştır.

Aşkın Olayım Şarkısının Türkçe Sözleri

Aşkın Olayım şarkısının Türkçe sözleri şu şekildedir:

Aşkın olayım yalnızlığa ağlarım

Bir gülüşünde ömrüm yandı

Yolumu tutamadım nereye gideceğim

Gülüşünün hapsine düştüm

Aşkın Olayım Şarkısının Anlamı

Aşkın Olayım şarkısı, Nilüfer tarafından söylenen bir hikayedir. Şarkı, bir insanın aşkının karşılıklı olmadığına dair üzüntüsünü anlatmaktadır. Nilüfer, bu şarkıyla, aşkın karşılıklı olmadığı durumlarda bile insanın aşkının sürmesi gerektiğini vurgulamıştır. Şarkı, aşkının sonsuz olduğunu, ne zaman çökse bile, insanın aşkının sürmesi gerektiğini anlatır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)