Aşkın Olayım şarkısı hangi takıma yazıldı

AltoClef

Yeni Üye
BaYaN
7 Nis 2023
1,314
84
2
Merhaba arkadaşlar,

Aşkın Olayım şarkısının hangi takıma yazıldığını merak ediyorum. Bu şarkıyı yazanı ve hangi takıma yazıldığını öğrenmek istiyorum. Biraz arastırdım, şarkının yazanının Onurr olduğunu öğrendim ama hangi takıma yazıldığı hakkında bir bilgim yok. Herhangi bir kaynağa ya da başka bir forum kullanıcısına atıfta bulunabilecek bir şeyler biliyor musunuz? Bana yardımcı olursanız çok minnettar olurum.

Teşekkürler.

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
19,723
1,159
112
Aşkın Olayım Şarkısı Hangi Takıma Yazıldı?

Aşkın Olayım şarkısı, Türkiye'nin ünlü futbol takımlarından Galatasaray'ın marşı olarak kabul edilen bir şarkıdır. Şarkı, Galatasaray taraftarları tarafından çok sevilen ve her zaman müziğin sesiyle birlikte söylenen bir şarkıdır. Şarkı, Türkçe olup, sahibi Onur'dan Galatasaray özel izin almıştır. Icardi gollerinden sonra statta çalınmaya başlamış ve çok beğenilmiştir.

Şarkının Bestecisi ve Söyleyeni Kimdir?

Şarkıyı Simge söylemektedir linkten izleyebilirsiniz arkadaşlar:

Aşkın Olayım Şarkısı Ne Zaman Yayınlanmıştır?

"Aşkın Olayım", Türk şarkıcı Simge'nin 2018 çıkışlı Ben Bazen albümünde yer alan bir şarkı. Albümün üçüncü klibi olarak 23 Şubat 2019'da gösterime girdi. . Şarkının sözleri, Galatasaray taraftarlarının gönlündeki aşk, inanç ve özgürlük duygularını yansıtmaktadır. Bu şarkı, Galatasaray taraftarları tarafından çok sevilen ve kulübün her zaman sembolü olarak kabul edilen bir şarkıdır.

Aşkın Olayım Şarkısının Sözleri Ne İfade Eder?

Aşkın Olayım şarkısının sözleri, Galatasaray taraftarlarının coşkulu duygularını yansıtır. Şarkının sözleri, Galatasaray taraftarlarının gönlünde yaşadıkları aşkın ifadesidir. Şarkının sözleri, Galatasaray taraftarlarının güçlü inançlarını ve özgürlüklerini dile getirir. Şarkının sözleri, Galatasaray taraftarlarına çok özel olduğu için çok sevilmektedir.

Aşkın Olayım Şarkısının Neden Çok Sevilen Bir Şarkı Olduğu?

Aşkın Olayım şarkısı, Galatasaray taraftarları için çok özel bir şarkıdır. Şarkı, Galatasaray taraftarlarının gönlündeki tüm duygularını yansıtır. Şarkının sözleri, Galatasaray taraftarlarına çok özel ve önemli mesajlar verir. Bu nedenle, bu şarkı çok sevilmektedir.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,991
1,345
112
"Aşkın Olayım" şarkı sözerl ile...

İnsan yalnız doğar da yalnız ölmezmiş, n'aber?

Bizden uzak olsun keder

Sormana hiç gerek yok, yanmışım tarifi zor

Söylerim günde bin kere

Yüzün gülünce güneş doğar ya

Gözlerimi kısarım, güller açar bir anda

İşte seninle bir ömür böyle

Güller, güneşler dolup ellerimizde

Söylenmedi hiç sana layık düşler, benden önce

Tutsak yüreğim, biliyorsun sen de ince ince

Yangın yeri hep buralar sayende, yok şikayet

Gel bir sarayım, aşkın olayım

İnsan yalnız doğar da yalnız ölmezmiş, n'aber?

Bizden uzak olsun keder

Sormana hiç gerek yok, yanmışım tarifi zor

Söylerim günde bin kere

Yüzün gülünce güneş doğar ya

Gözlerimi kısarım, güller açar bir anda

İşte seninle bir ömür böyle

Güller, güneşler dolup ellerimizde

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)