Astrolojide Evler neye göre belirlenir

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Merhaba,

Astrolojide Evler neye göre belirlendiği konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum. Astrolojide Evlerin nasıl belirlendiğini, neye göre işaretlendiğini ve ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum. Bu konuyu çok iyi anlayamadım ve iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum. Lütfen, bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Ne gibi kaynaklardan öğrenebileceğimi, astrolojide Evleri nasıl okuyacağımı ve Evlerin ne anlama geldiğini öğrenmek için ne yapmam gerektiğini açıklayabilir misiniz? Astrolojide Evler hakkında daha fazla bilgi edinmek için herhangi bir özel eğitimin gerekip gerekmediğini de öğrenmek istiyorum.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
22,222
1,256
112
Astrolojide Evler neye göre belirlenir?

Astroloji, insanların hayatını kontrol etmek ve gelecek olan olayları tahmin etmek üzere kullanılan bir uygulamadır. Astrolojide, gökyüzündeki 12 evi kullanılarak kişinin kişiliği ve gelecekteki olaylar hakkında bilgi edinilebilir. Astrolojide evler, kişinin doğum anındaki Güneş, Ay ve diğer gezegenlerin pozisyonuna göre belirlenir. Evler, kişinin yaşamının farklı alanlarını temsil etmektedir.

Astrolojide Evlerin Etkileri

Astrolojide Evler, kişinin hayatındaki çeşitli alanlara etki edebilir. Her bir evin kendine özgü bir anlamı vardır ve bu alanların istenen sonuçları elde etmek için göz önünde bulundurulması gereken etkenlerdir. Örneğin, 1. ev bedensel kimliği, 2. ev maddi varlığı, 3. ev yakın arkadaşları ve 4. ev ünvanı temsil ederken, 5. ev eğlenceyi, 6. ev sağlığı, 7. ev eşleri, 8. ev ölüm ve 9. ev uzak seyahatleri temsil etmektedir.

Astrolojide Evlerin Belirlenmesi

Astrolojide Evlerin belirlenmesi, kişinin doğum anındaki Güneş, Ay ve diğer gezegenlerin pozisyonuna göre yapılır. Bu noktaların her birini evlerin dışında bırakılan yerler olarak düşünebilirsiniz. Astrologlara göre, bu noktalar, kişinin gelecekteki yaşamını etkileyecek öngörülemeyen olayların meydana gelmesine neden olabilir. Kişinin doğum anındaki bu noktalar evler arasında dağıtılır ve kişinin gelecek hayatının hangi alanlarının etkileneceği belirlenir.

Astrolojide Evlerin Anlamı

Astrolojide Evlerin anlamı, kişinin gelecekteki yaşamını ve kişiliğini etkileyen şeyleri tanımlamaktır. Her bir ev, kişinin sahip olduğu kişisel özellikleri ve gelecekteki olayları vurgulamaktadır. Her ev, kişinin hayatının farklı alanlarını temsil eder. Örneğin, 1. ev bedensel kimliği, 2. ev maddi varlığı, 3. ev yakın arkadaşları ve 4. ev ünvanı temsil ederken, 5. ev eğlenceyi, 6. ev sağlığı, 7. ev eşleri, 8. ev ölüm ve 9. ev uzak seyahatleri temsil etmektedir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)