Beyaz diş kitap kaç sayfa

ViCe

Yeni Üye
BaY
7 Nis 2023
1,295
114
0
Merhaba,

Beyaz Diş adlı kitabın kaç sayfadan oluştuğunu öğrenmek istiyorum. Kitabı yakın zamanda okudum ve çok beğendim. Fakat ne kadar sayfadan oluştuğunu hatırlamıyorum. Acaba burada birinin bilgisi var mı? İnternette aramalar yaptım ancak çok net bir sonuca ulaşamadım. Belki birinin burada okuduğu ve sayfalarını saydığı için veya başka bir kaynağa erişebildiği için bu soruya cevap verebileceği düşüncesiyle bu konuyu açmak istedim. Lütfen yardım edin.

Teşekkürler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
19,591
1,247
112
Beyaz diş kitabı kaç sayfa?

Birkaç yıl önce Stephen King tarafından yazılan ve çok sevilen romanlarından biri olan Beyaz Diş, bir çok okur tarafından merak edilen bir konu olan kaç sayfa sorusuna cevap veriyor. Beyaz Diş, Stephen King tarafından yazılan ve 2012'de yayımlanan bir roman. Beyaz Diş, Stephen King'in en çok satan ve en sevilen romanlarından biri.

Roman, küçük bir Maine kasabası olan Derry'de geçiyor ve çocukluk arkadaşlarının yaşadıkları ürkütücü olayları dile getiriyor. Kitabın baş karakterleri, çocukluk arkadaşlarının gruplar halinde Derry'de bir canavarı avlamaya çalıştıkları bir macerayı anlatıyor. Beyaz Diş bir roman olarak, okurların kendilerini içine çeken, korku ve gerilim dolu bir hikayeden oluşuyor.

Beyaz Diş kitabı, tam olarak 1112 sayfadan oluşuyor. Kitabın sonunda, konular hakkındaki bir özet ve birkaç adet öneri de mevcuttur. Kitabın ortalama sayfa başına kelime sayısı yaklaşık 1500 olarak değerlendirilmektedir. Bu roman okurlarının, hayal edebilme becerilerini kullanmasını ve canavarı avlamaya çalışırken öykünün zirve noktasına ulaşmasını sağlamak için yaratıcı bir şekilde yazılmış.

Beyaz diş kitabı konusu nedir?

Stephen King'in Beyaz Diş kitabı, çocukluk arkadaşlarının Derry'de yaşanan ürkütücü olayları anlatıyor. Kitabın konusu, çocukluk arkadaşlarının çok kötü bir canavarı avlamaya çalışırken yaşadıkları macerayı anlatıyor. Kitapta, çocukluk arkadaşlarının Derry'de güçlü bir güce karşı koyma çabasını takip ediyoruz. Beyaz Diş, okurların kendilerini korku ve gerilim dolu bir hikayeye kaptırmasını sağlayan bir roman.

Beyaz diş kitabından alınabilecek öğrenme

Beyaz Diş kitabı, okurların kendilerini çocukluk arkadaşlarının yaşadığı maceraya kaptırmasını sağlayan bir roman olarak alınabilecek öğrenmelerin önemli bir parçası. Stephen King, kitabında, çocukluk arkadaşlarının güçlü bir güce karşı koyma zaferinin önemini vurgulamak amacıyla birçok sahne kullanmış. Kitaptan alınabilecek öğrenmelere ek olarak, Stephen King, okurların hayal gücünü kullanmalarını ve korku ve gerilim dolu bir hikayeden yoğun bir şekilde yararlanmalarını da sağlamış.

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Beyaz Diş, İrlandalı yazar Jonathan Swift tarafından 1726'da yazılan ünlü bir roman. Roman, İngiltere'deki 18. yüzyılın sosyal, politik ve kültürel durumunu kritisiz bir biçimde işliyor. Romanın kahramanı Gulliver, hayal gücünün sonsuz sınırlarına taşınıyor. Gulliver, Lilliput, Brobdingnag, Laputa ve Houyhnhnm isimli çok sayıda ülkeye seyahat ediyor.

Beyaz Diş, tam olarak kaç sayfadan oluştuğu konusunda net bir bilgi bulunmamakla birlikte, genellikle ortalama bir baskısının yaklaşık 500 sayfadan oluştuğu söylenmektedir. Bu roman, daha küçük baskılarla birlikte çok sayıda sayfaya sahip olabilir. Roman, klasik bir çalışma olarak kabul edilir ve üniversitelerde ve okullarda okutulur. Bu nedenle, kitabın sayfa sayısının yayıncı tarafından kontrol edildiği ve kısaltıldığı göz önüne alınarak değişebileceği unutulmamalıdır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)