Diş beyazlatma için evde doğal yöntemler

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,991
1,345
112
Diş beyazlatmak için evde kullanabileceğiniz bazı doğal yöntemler şunlardır:

  1. Kabartma Tozu ve Limon Suyu: Kabartma tozu ve limon suyu karışımı, dişlerinizi beyazlatmak için etkili bir doğal yöntemdir. Yarım çay kaşığı kabartma tozu ve birkaç damla limon suyunu karıştırın ve bu karışımla dişlerinizi fırçalayın. Bu karışımın asit içeriği nedeniyle sadece haftada bir kez kullanmanız önerilir.
  2. Aktif Kömür: Aktif kömür, dişlerinizi beyazlatmak için etkili bir doğal çözümdür. Aktif kömürü diş fırçasına dökün ve dişlerinizi fırçalayın. Dişlerinizi iyice çalkalayın ve normal diş fırçanızla fırçalayın.
  3. Portakal Kabuğu: Portakal kabuğu, dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazanmasına yardımcı olabilir. Portakal kabuğunu dişlerinizin üzerine sürün ve birkaç dakika bekleyin. Daha sonra dişlerinizi fırçalayın ve durulayın.
  4. Baking Soda ve Su: Baking soda ve su karışımı, dişlerinizi beyazlatmak için etkili bir doğal yöntemdir. Yarım çay kaşığı kabartma tozu ve birkaç damla suyu karıştırın ve bu karışımla dişlerinizi fırçalayın. Bu karışımın asit içeriği nedeniyle sadece haftada bir kez kullanmanız önerilir.
Bu yöntemler diş beyazlatma için evde kullanabileceğiniz doğal yöntemlerden sadece birkaçıdır. Ancak, dişlerinizi beyazlatmadan önce bir diş hekimine danışmanız önemlidir.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
arkamikontrolet Güzellik 2 101
UykuluDunya Güzellik 1 63

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü