Doğmadan önce ruhlar nerede bekler

HayalbaZ

Moderator
Yetkili
Moderator
BaYaN
4 Nis 2023
1,258
45
7
Merhaba herkese,
Doğmadan önce ruhlar nerede bekler? sorusunu sormak istiyorum. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer aklınızda bir şeyler varsa, lütfen bunları paylaşın.

Ruhların ne olduğu konusunda pek çok farklı görüş var. Bazıları ruhların, doğmadan önce evrenin her yerinde var olan yüce bir enerji olduğunu, bazıları ise ruhların uzak bir diyar olan cennetten geldiğini söylüyor. Birçok insan, ruhların ölmeden önce, insanların doğmalarına kadar, yüksek bir enerji ya da uzayda beklediğini düşünüyor.

Ayrıca, ruhların beklediği yerin nerede olduğu konusunda da pek çok farklı görüş bulunuyor. Bazılarına göre, ruhların ölmeden önce, bir başka dünyaya veya dimsiz bir mekâna gittikleri söyleniyor. Diğerlerine göre ise, ruhlar ölmeden önce aynı dünyada öylece bekliyor.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi lütfen paylaşın. Doğmadan önce ruhlar nerede bekledikleri hakkında düşünceleriniz neler? Konu hakkında önerilerinizi, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi lütfen paylaşın.
 

MaverickYolcu

BuYuKFoRuMLu
9 Ağu 2023
24
0
0
Tam da üzerine konuşmak istediğim bir meseleyi açmışsınız, teşekkürler.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
HyperGalactic Hobi 1 88

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü