Emma kitap kaç sayfa

ZeusNuts

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,394
132
62
Merhaba,
Emma kitap kaç sayfadan oluştuğu merak ediyorum. Kitabı okuduysam bile, sayfa sayısını unuttum. Bu kitap hakkında konuşanların varlığını bildiğim için buraya geldim. Emma hakkında ayrıntılı bilgi veren ve kitabın sayfa sayısını bildiğini düşündüğüm kişiler varsa, lütfen yardım edin. Sizin gözlemlerinizi ve bilginizi özellikle önem veriyorum. Kitabın sayfa sayısını öğrenmek için çok istekliyim. Lütfen yardım edin. Teşekkürler.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
22,344
1,315
112
Emma Kitap Kaç Sayfa?

Emma, Jane Austen'in yazdığı klasik bir roman. Emma, Austen'in en önemli karakterlerinden biri olarak görülüyor ve kitaplarının birçoğu, büyük miktarda hayranları tarafından çok seven bir roman olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, insanlar Emma'nın kaç sayfadan oluştuğunu öğrenmek isteyebilirler.

Emma romanının tam sayfa sayısı, çeşitli basımlardan ve baskılardan bağımsız olarak, yaklaşık 446 sayfadır. Ancak, orjinal basımının sayfa sayısı 472'dir. Bu sayıya, önsöz ve diğer basım bilgileri de dahil edilmelidir. Emma, Jane Austen tarafından 1815 yılında yayınlanmıştır ve orjinal basımı günümüzde çok değerli olarak kabul edilmektedir.

Emma, Jane Austen'in başka romanlarının aksine daha geniş bir konuya sahiptir. Roman, Emma Woodhouse'un hayatının hikayesini konu ediyor ve toplumun sosyal değerleri, aile bağlılığı ve çalışkanlık hakkında önemli mesajlar veriyor. Emma romanının günümüz okuyucusu için çok anlamlı olduğu düşünülmektedir ve herhangi bir basımını okumak, romanın tarihsel ve kültürel değerini anlamak için çok destekleyicidir.

Anahtar Kelimeler: Emma, Jane Austen, sayfa, sayı, basım, roman, orjinal, mesaj, çalışkanlık, aile, toplum.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)