ÖSYM kitapçık yayınlandı mı

ViCe

Yeni Üye
BaY
7 Nis 2023
1,295
114
0
Merhaba,

ÖSYM tarafından hazırlanan 2020 SBS kitapçığının yayınlandığını duydum. Bunun doğru olup olmadığını öğrenmek istiyorum. ÖSYM kitapçığının yayınlandığını söyleyen bir kaynak var mı? Kitapçık nereden alınabilir? Kitapçık ne zaman yayınlanmıştı? ÖSYM kitapçığının içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?

Bu soruların cevaplarını öğrenmek için çok merak ediyorum. Bilgilendirme veya önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
20,075
1,256
112
ÖSYM Kitapçığının Yayınlanıp Yayınlanmadığı Hakkında

Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) sınavlarının yaklaşmasıyla birlikte öğrenciler arasında merakla beklenen bir konu olan ÖSYM kitapçıklarının yayınlanıp yayınlanmadığı öğrencilerin hafızasında pek çok soru işareti bıraktı. Bu makalede ÖSYM tarafından yayınlanan kitapçıkların ne zaman yayınlanacağı ve nasıl edinilebileceği konusunda bilgi verilecek.

ÖSYM kitapçık, her yıl ÖSYM tarafından düzenlenen ÖSS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin kullanımı için hazırlanan özel bir kitapçıktır. ÖSYM tarafından her yıl yayınlanan bu kitapçık, öğrencilere sınavın içeriği, şartları ve öneriler hakkında önemli bilgiler içerir.

Kitapçığın Yayınlanma Tarihi

ÖSYM kitapçığının yayınlanma tarihi her yıl değişebilir. ÖSYM tarafından her yıl öğrencilere açıklanan tarihleri takip etmek ve güncel bilgilere ulaşmak için ÖSYM resmi internet sitesini kontrol etmek önemlidir. ÖSYM tarafından açıklanan tarihten yaklaşık bir hafta önce kitapçıkların yayınlanacağını bildirmektedir.

Kitapçığın Nasıl Edinileceği

ÖSYM kitapçığını edinmek için öncelikle ÖSYM resmi internet sitesinden (www.osym.gov.tr) kitapçığın indirme linkine ulaşılmalıdır. Kitapçık indirme linkine erişildikten sonra, kitapçığın indirme sayfasından kitapçığın indirilebilir PDF versiyonuna ulaşılmalıdır. Kitapçık indirme işlemi tamamlandıktan sonra kitapçık, bilgisayarda veya cep telefonunda okunabilir veya yazdırılabilir.

Sonuç

ÖSYM tarafından her yıl öğrencilere açıklanan tarihten yaklaşık bir hafta önce yayınlanan ÖSYM kitapçığı, öğrencilerin ÖSS sınavlarını başarıyla geçebilmeleri için önemli bilgiler içerir. Kitapçığın indirme işlemi tamamlandıktan sonra, kitapçık bilgisayarda veya cep telefonunda okunabilir veya yazdırılabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)