En İyi Yemek Tarifleri: Hangileri Favoriniz?

DiscoKrali

Aktif Üye
BaY
8 Nis 2023
1,296
106
27
Sizce en iyi yemek tarifi hangisi? Benim favorim, annemin yaptığı ev yapımı lazanya. Siz de en sevdiğiniz yemek tariflerini paylaşıp birbirimizle fikir alışverişi yapabilir miyiz?

kizingucu

Yeni Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,323
100
0
En iyi yemek tarifi, kendi yaptığımız hamburgerdir. Ev yapımı köfte, taze yeşillikler ve lezzetli soslarla servis edildiğinde tadına doyum olmuyor. İftar vakti güzel konu açtın @DiscoKrali ama bunu iftardan önce açsan iyi söverdim kusura bakma da :devilish:

• Haha
Reactions: BaharYagmuru

BaharYagmuru

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,287
118
47
Adana
Kesinlikle en iyi yemek tarifleri arasında domates çorbası yer alır. Hem kolay hem de besleyici olan bu tarif, herkesin damak zevkine uygun. Siz de pratik ve lezzetli yemek tarifleri arıyorsanız, mutlaka denemenizi öneririm. Ramazanda çorbasız iftar düşünemediğim için en iyi yemek çorbalar arasından olmalı benim mantığımda arkadaşlar. :cool:

• Like
Reactions: PeriYolcu

kalpbahcesi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,346
111
17
Benim önerim makarna carbonara. Kendi tarifimi geliştirdiğim bu yemek, taze malzemelerle hazırlandığında oldukça lezzetli oluyor. Eğer makarna seven biriyseniz, carbonara mutlaka denemeniz gereken bir tarif.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)