Eski sevgiliyle yeniden başlamak için ne yapmalı

Nilrafya

Yeni Üye
BaYaN
5 Nis 2023
1,302
103
0
Merhaba, eski sevgiliyle yeniden başlamak için ne yapmalıyım? Uzun zamandır eski sevgilimle aramızda bir mesafe oluştu ve ilişkimizin yürüyebileceğini düşünmüyorum. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve ne olacağını da öngöremiyorum. Bir süredir onu çok özledim ve ilişkimizin eski haline dönebileceğini umuyorum. Ancak, konuşmaya başlamak ve aramızdaki mesafeyi kaldırmak için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Lütfen, konuşmama ve ilişkiyi tekrar canlandırmaya başlamama yardımcı olacak önerilerinizi paylaşın. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Eski Sevgiliyle Yeniden Başlamak İçin Ne Yapmalı?

Birçok kişi, eski sevgiliyle kötü bir ilişkiden sonra yeniden başlamak isteyebilir. Bu, çoğu zaman oldukça zor olabilir, ancak bu mümkündür. Öncelikle, eski sevgiliyle ilişkilerinin ne olduğunu ve neden sona erdiğini netleştirmek önemlidir. İkinci olarak, ikinizin arasındaki köprüyü yeniden inşa etmek için adımlar atılmalıdır. Bu makalede, eski sevgiliyle yeniden başlamak için neler yapılabileceği ve işin nasıl yürütüleceği hakkında ipuçları verilecektir.

Eski İlişkinin Ne Olduğunu ve Neden Sona Ermiş Olduğunu Açıklamak

Yeniden başlamak istediğiniz eski sevgiliyle ilişkinizin ne olduğunu ve neden sona erdiğini açıklamaya çalışın. Bu, sizin ilişkinizi düzeltmek için kullanabileceğiniz bir çerçeve oluşturacaktır. Sizin ve eski sevginizin ilişkinizin herhangi bir zamana göre daha iyi olmasını istiyorsanız, öncelikle hangi zorlukların olduğunu fark etmelisiniz. İkincisi, hangi alanlarda daha fazla çaba harcamanız gerektiğini görmek için nelerin iyi gittiğini anlamalısınız.

Farklılıklarınızı Kabul Etmek ve Anlamak

Bir ilişkiyi yeniden inşa etmek için, eski sevgiliyle farklılıklarınızı kabul etmek ve anlamak önemlidir. Sizin ve eski sevgili arasındaki ilişkiyi düzeltmenize yardımcı olacak olan her şeyi konuşmaya çalışın. Bazen, kişisel çıkarlarınızı korumanın veya sizi korumak için ne yapmanız gerektiğini anlamanın en iyi yolu, aranızdaki farklılıkları kabul etmek ve anlamaktır.

Komunikasyon Sağlamak

Komunikasyon, eski sevgiliyle yeniden başlamak için çok önemlidir. İlişkinizi düzeltmek istiyorsanız, aranızdaki konuşmaların samimi, anlayışlı ve özgür olmasını sağlamalısınız. İki taraf da eşit düzeyde konuşmalı ve herkesin fikirlerini ve düşüncelerini özgürce ifade etmesine izin verilmelidir. Ancak, herhangi bir konuda konuşmaya başlamadan önce, ikinizin de dikkatli olacağınızı unutmayın.

Hedeflerinizi Belirlemek

Yeniden başlamak istediğiniz eski sevgiliyle ilişkinizi düzeltmek için hedeflerinizi belirlemek önemlidir. Bu, sizin ilişkinizi düzeltmeye çalışırken hangi alanlarda çalışmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Hedefleriniz hakkında konuşmaya ve anlaşmaya çalışın. Hedeflerinizi belirledikten sonra, ikinizin de onları gerçekleştirmek için çok çalışmanız gerekecek.

Birbirinizi Tanımak ve Güvenmeyi Öğrenmek

Eski sevgiliyle yeniden başlamak için birbirinizi tanımak ve güvenmeyi öğrenmek önemlidir. İkili ilişkilerde, hem sizin hem de eski sevgili için önemli olan tek şeyleri görmek ne kadar zor olsa da, her ikinizin de aranızdaki ilişkiyi düzeltmek için gereken çabayı göstermesi önemlidir. Sizin ve eski sevgili aranızdaki ilişkiyi daha iyi hale getirmek için, ikiniz de güvenebileceğiniz bir ortam yaratmalısınız.

Eski Sevgiliyle Yeniden Başlamak İçin Sonuç

Eski sevgiliyle yeniden başlamak için, öncelikle ilişkinizin ne olduğunu ve neden sona erdiğini açıklamaya çalışmalı ve aranızdaki farklılıkları kabul etmelisiniz. İkincisi, komunikasyonu sağlamaya, hedeflerinizi belirlemeye ve güvenmeyi öğrenmeye çalışmalısınız. Sonuç olarak, eski sevgiliyle yeniden başlamak zor olsa da, bu mümkündür. Bunu başarabilmek için, ikiniz de çok çalışmanız ve emek vermeniz gerekecektir.

• Love
  • Like
Reactions: Sukriye and Nisa

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)