AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
Eski sevgilimle yeniden bir araya gelme fikri beni oldukça düşündürüyor. Onunla tekrar bir şansımızın olması harika olurdu, ancak aynı zamanda bu kararın doğru olduğundan emin değilim.

Birbirimize karşı hissettiklerimiz hala güçlü olsa da, geçmişteki sorunların tekrar ortaya çıkma riski de var. Ayrıca, çevremdeki bazı insanlar bu kararımızı doğru bulmayabilirler ve beni eleştirebilirler.

Sizce, eski sevgiliyle birlikte olmak için bir şans vermek mi daha iyi yoksa geçmişi geride bırakıp ileriye bakmak mı? Bu konuda fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Esrarengiz

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,315
97
47
Bence, eski sevgiliyle yeniden bir araya gelmek doğru olabilir. İlişkinizin neden bittiği ve sizin hala ne hissettiğiniz önemlidir. Eğer geçmişteki sorunlarınızı çözmeye ve ilişkinizi daha sağlıklı bir şekilde devam ettirmeye hazırsanız, denemek için bir şey kaybetmezsiniz.

GaddarKerim

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,308
131
2
Ben tamamen karşıyım. Eski sevgiliyle yeniden bir araya gelmek genellikle yeni sorunlara neden olur. Eğer ilişkiniz bitmişse, büyük ihtimalle geçmişteki sorunlarınızı çözememişsinizdir. Yeni bir başlangıç yapmak yerine, zamanınızı ve enerjinizi yeni biriyle tanışmaya harcayın.

BombaciMulayim

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,262
104
0
Her durum farklıdır ve kesin bir yanıt yoktur. Ancak, eski sevgiliyle yeniden bir araya gelmek istiyorsanız, öncelikle neden ayrıldığınızı ve birbirinizden ne beklediğinizi açıkça konuşmalısınız. İletişim ve dürüstlük, yeniden bir araya gelmeniz için önemli bir faktördür.

UykuluDunya

Yeni Üye
BaYaN
7 Nis 2023
1,285
119
0
Bana göre, eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek, bir süreliğine yalnız kaldıktan sonra normal bir şeydir. Ancak, bu kararı verirken aklınızın arkasında "keşke"ler ve "yaşlanmış hatıralar" olmamalıdır. Gerçekten sevdiğiniz biriyle yeniden bir araya gelmek istiyorsanız, bu kararı mutlaka geçmişinize dayandırmayın.

AltoClef

Yeni Üye
BaYaN
7 Nis 2023
1,314
84
2
Eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek, birçok farklı faktöre bağlıdır. İlişkinizin neden bittiği, sizin ve eski sevgilinizin ne hissettiği ve ikinci kez bir şans vermenin ilişkinizi nasıl etkileyeceği gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Eğer her iki taraf da yeterince hazırsa ve ilişkiniz için gerçekten çalışmak istiyorsanız, yeniden denemek için bir şans vermek mantıklı olabilir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)