Içinde bir sen kitap kaç sayfa

poam

Üye
BaYaN
26 May 2023
1,293
121
17
Merhaba! Sık sık roman okurum ve şu sıralar Içinde Bir Sen isimli kitabı okumaya çalışıyorum. Ancak, bu kitabın kaç sayfadan oluştuğunu bulamadım. Bu kitabın kaç sayfadan oluştuğunu bilen biri var mı? Lütfen bu konu hakkında yardım edin.

İçinde Bir Sen kitabı, roman yazarının Türkçe çevirisi olan, orjinal ismi The Fault in Our Stars olan John Green'in ünlü romanı. Bu kitabın kaç sayfadan oluştuğuna bağlı olarak, çeşitli kaynaklarda farklı sayılar öneriliyor. Bazı kaynaklara göre bu kitabın toplam sayfa sayısı 316 iken, diğerleri bu romanın sadece 300 sayfadan oluştuğunu öne sürüyor.

Ne olursa olsun, Içinde Bir Sen kitabının aslında okuduğunuz şeyin kaç sayfadan oluştuğuyla ilgili bir önemli bir nokta var. Bu kitabın kaç sayfadan oluştuğu, ülkeye ve basım tarihine göre değişebilir. Bu nedenle, bu kitabın kaç sayfadan oluştuğu hakkında net bir cevabın olacağından emin olamazsınız.

İçinde Bir Sen kitabının kaç sayfadan oluştuğunu öğrenmek için, en iyi yol en güvenilir kaynakları kontrol etmektir. İyi bir başlangıç olabilir, bu romanın yayıncısının sitesini kontrol etmek. Diğer seçenek, bu kitabın çevirisini yapan yayıncının sitesini kontrol etmek. Ayrıca, bu kitabın Amazon'da yayınlanan sürümüne bakmak da faydalı olabilir.

Lütfen, Içinde Bir Sen kitabının kaç sayfadan oluştuğu hakkında bilgi veren birileri olsa, bu konu hakkında yardım etmekten çekinmeyin. Çok önemli bir konu olduğu için çok değerli olacaktır. Teşekkür ederim.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
19,591
1,247
112
Içinde Bir Sen Kitap Kaç Sayfa?

Bu soru üzerine çoğu insanın sormaya eğilimli olduğu bir sorudur. Kitap okurken, her sayfada ne olduğunu bilmek isteriz. Içinde bir sen kitabı kaç sayfa? Bu soruya cevap vermek için, kitabın çıkış tarihini, basım türünü ve sayfa sayısını bilmemiz gerekir.

Içinde bir sen, Stephen Chbosky tarafından yazılan bir roman. Kitap, 1999 yılında Pocket Books tarafından yayınlandı. Orijinal basım türü, ciltli baskı olarak çıktı. Bu basım türündeki kitap, toplam 213 sayfadan oluşmaktadır.

Ancak, kitabın mürekkep baskısı olarak yayınlanmış hali daha küçüktür. Mürekkep baskısı, ortalama 240-250 sayfadan oluşmaktadır.

Ayrıca, Audio CD'li sürümü de mevcuttur. Audio CD'li sürümü, toplam 10 CD'den oluşmaktadır.

Anahtar Kelimeler: Içinde bir sen, kaç sayfa, Stephen Chbosky, Pocket Books, ciltli baskı, mürekkep baskı, audio CD.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü