Ilk adım dergisi kimin

BaharYagmuru

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,287
118
47
Adana
Merhaba,
Ben yeni bir okuyucu olarak Ilk Adım dergisi hakkında bilgi edinmek istiyorum. Yayın hayatına başladığından bu yana ortaya çıkan ve devam eden ilk adım dergisi kimin tarafından hazırlanmış ve çıkarılmıştır? Dergi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum ve özellikle derginin kim tarafından çıkarıldığını öğrenmek istiyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Ilk Adım Dergisi Kimin?

Ilk Adım dergisi, Orta Doğu'dan çıkan ve İstanbul'da basılan ünlü bir sosyal, kültürel, sanatsal ve edebi dergidir. Derginin kurucusu ve editörü olan Aysel Özgüven, İstanbul'da yaşayan ve Türkiye'de önemli şairler, yazarlar ve sanatçılar arasında önemli bir isimdir. Derginin ilk sayısı Ocak 2011'de basıldı ve o zamandan beri ödüllü yazarların ve sanatçıların çalışmalarıyla çok sayıda okuyucuya ulaşmıştır.

Aysel Özgüven, İstanbul'da yaşayan ve Türkiye'de önemli şairler, yazarlar ve sanatçılar arasında önemli bir isimdir. 1980'lerde İstanbul'a taşınarak, şiir, edebiyat ve sanat alanlarında önemli çalışmalar yapan Aysel Özgüven, 2011 yılında İstanbul'da Ilk Adım dergisini kurmuştur. Derginin ilk sayısı Ocak 2011'de basıldı ve o zamandan beri ödüllü yazarların ve sanatçıların çalışmalarıyla çok sayıda okuyucuya ulaşmıştır.

Ilk Adım Dergisi Yayın Politikası

Ilk Adım dergisi, çağdaş yazarlar, şairler, sanatçılar ve edebiyatçıların çalışmalarını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Derginin yayın politikası, ortaya çıkan ve kültürel alana katkı sağlayan çalışmaların yayınlanmasını teşvik etmektedir. Derginin yayınlanan yazıları ve makaleleri, kültür, edebiyat, sanat ve sosyal alanlarda Orta Doğu ve Türkiye'den çağdaş düşünceleri yansıtmaktadır.

Ilk Adım Dergisi Başarısı

İstanbul'da Aysel Özgüven tarafından kurulan Ilk Adım dergisi, son derece başarılı olmuştur. Derginin ilk sayısından beri yayınlanan çalışmalar, ödüllü yazarlar ve sanatçıların çalışmalarıyla çok sayıda okuyucuya ulaşmıştır.

Ilk Adım dergisi, Orta Doğu ve Türkiye'den çağdaş düşünceleri yansıtan çalışmalarının yanı sıra, edebiyat, sanat ve kültürel alana katkıda bulunan çalışmaların desteklenmesini teşvik eden bir yayın politikasına sahiptir. Bu sayede, yayınlanan çalışmalar, okuyucular tarafından büyük bir ilgi görmüştür.

• Like
Reactions: KumdanKale

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)