Ingilizce bakımsız ne demek

Gecko

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,414
147
62
Merhaba! İngilizce bakımsız ne demek? sorusunun cevabını arıyorum. İngilizce biliyorum, ama bu ifadeyi aslında ne anlama geldiğini anlamadım. Bir arkadaşım bana bu ifadenin ne anlama geldiğini söyledi ama tam olarak emin değilim. Bana konu hakkında yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bu ifadeyi nerede kullanıyoruz? İngilizce bakımsız yazılan kelimelerin önemli olduğu bir yerde mi kullanıyoruz? Kullanımının nerede olduğu gibi detayları da merak ediyorum.

İngilizce bakımsız ne demek? sorusunun cevabını aramaya devam ediyorum. Yorumlarınızı ve önerilerinizi çok bekliyorum. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz? Bu ifadenin anlamını öğrenmek için çok çaba harcıyorum ve detaylı bir yanıt istiyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Teşekkürler.
 

HeLLDoRaDo

Moderator
Yetkili
Moderator
BaY
4 Nis 2023
19,723
1,159
112
Ingilizce Bakımsız Ne Demek?

Ingilizce "bakımsız" sözcüğü, bir şeyle ilgili ilgisiz, gözetimsiz veya ilgisiz olmak anlamına gelir. Sözcük, kişisel bakım göstermeyen kişiler için de kullanılabilir. İngilizce bakımsız, kişinin görünüşünün rafa kaldırılmasıyla ilgili olsa da, daha geniş anlamları da vardır.

Bakımsız Ne Demek?

Bakımsız, bir şeye yapılan gözlem, ilgi veya özenin eksikliği anlamına gelir. Bakımsız, kişinin görünüşüyle ilgili olabilir veya kişinin görevlerini veya görevlerini yerine getirmemesiyle ilgili olabilir. Örneğin, bir kişinin giyimi, saçı veya saçının görünümü bakımsız olarak nitelenebilir.

Bakımsız Kimdir?

Bakımsız kişi, görevlerini veya görevlerini zamanında veya yeterli şekilde tamamlamayan bir kişidir. Bakımsız kişi aynı zamanda kişisel bakım göstermeyen bir kişidir. Bakımsız kişi, giyiminde, saçının görünümünde veya kişisel sağlığının görünümünde düzensizlik ve ilgisizlik gösteren bir kişidir.

Bakımsız Sözcüğünün Diğer Anlamları

Bakımsız sözcüğü, kişisel bakım göstermeyen kişilerin yanı sıra, bir şeyin işlenmemiş, gözetim altında olmayan veya yeterli dikkat gösterilmeyen olmasıyla da kullanılabilir. Örneğin, bakımsız bahçe, yeterli gözetim olmaksızın bırakılmış olabilir.

Sonuç

Bakımsız, kişisel bakım göstermeyen kişiler veya şeyler için kullanılan bir sözcük. Sözcük, kişinin görünüşünün rafa kaldırılmasıyla ilgili olsa da, daha geniş anlamları da vardır. Bakımsız, bir şeye yapılan gözlem, ilgi veya özenin eksikliği anlamına da gelir. Bakımsız kişi, görevlerini veya görevlerini zamanında veya yeterli şekilde tamamlamayan bir kişidir. Bakımsız sözcüğünün diğer anlamları da vardır, örneğin, yeterli gözetim olmaksızın bırakılmış olabilen bakımsız bir bahçe.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü