Ingiltere çalışma vizesi için bankada ne kadar para olmalı

AkilliKafa

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,346
113
62
Merhaba,
Ingiltere çalışma vizesi için bankada ne kadar para olmalı? sorusunu sormaya geldim. İngiltere vizesine başvurmak istiyorum ve ne kadar para olması gerektiğini bilmiyorum. İngiltere vizesi için banka hesabımda ne kadar para olması gerektiğiyle ilgili detaylı bilgiler edinmek istiyorum.

Eğer bu konuda deneyimli olan bir kullanıcı varsa, lütfen yardım edin. İngiltere vizesi için banka hesabımda ne kadar paranın olması gerektiği konusunda ne kadar tutar olması gerektiği, bu paranın ne zamana kadar açık olması gerektiği, bu paranın nereden geldiği veya nereden kazanıldığı gibi konuların tümünü öğrenmek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,305
1,247
112
Ingiltere Çalışma Vizesi için Bankada Kaç Para Olmalı?

İngiltere'ye çalışma vizesi için gereken banka miktarının bilinmesi önemlidir. Çalışma vizesi başvurularında banka miktarının doğru şekilde belirtilmesi çok önemlidir. İngiltere'ye çalışma vizesi için bankada olması gereken para miktarı ne kadar olmalıdır?

İngiltere Çalışma Vizesi için bankada olması gereken para miktarı, başvuru sahibinin durumuna ve başvurduğu vize türüne göre değişebilir. İngiltere vizesi için taahhüt edilen para, günümüzde yabancı vatandaşların İngiltere'de kalması için gerekli olan sürekli bir gelir göstermesini sağlamak için gereklidir.

Vize Başvurusu için Bankada Kaç Para Olmalı?

Yabancı vatandaşların İngiltere'ye çalışma vizesi başvurusu için bankada bulunması gereken miktar, başvurulan vize türüne göre değişebilir. Vize başvuruları için başvurucunun bankada bulundurması gereken en az para miktarı, başvurulan vize türüne göre değişebilir.

Çalışma Vizesi için Bankada Olması Gereken Para Miktarı

• Eğitim Vizesi: Vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, eğitim vizesi için £1.265 olmalıdır

• Çalışma Vizesi: Vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, çalışma vizesi için £945 olmalıdır

• İşçi Vizesi: Vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, işçi vizesi için £1.890 olmalıdır

• Evlilik Vizesi: Vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, evlilik vizesi için £1.890 olmalıdır

• Giriş İçin Vize: Vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, giriş için vize için £3.800 olmalıdır.

Vize Başvurusu için Bankada Kaç Para Olmalı?

Vize başvurularında bankada ne kadar para olması gerektiği, başvurulan vize türüne göre değişebilir. Başvurulan vize türüne göre değişen miktarlar, İngiltere Vize ve Göç İdaresi tarafından belirlenmiştir. Genellikle vize başvurusu için bankada bulunması gereken en az para miktarı, başvurulan vize türüne göre değişir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)