Kraliçe ölünce hangi ülkeler yas ilan etti

ZeusNuts

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,394
132
62
Merhaba arkadaşlar,

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünün ardından hangi ülkeler yas ilan etti? Çok merak ettiğim bu soruya cevap arıyorum. Kraliçe II. Elizabeth'in ölümü ülkedeki herkesi çok üzdü ve arkasından birçok ülke yas ilan etti. Ancak bu ülkelerin tam listesini bilmiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünden sonra İngiltere, İrlanda, Hollanda, Kanada, Yeni Zelanda, Belçika, İskoçya, Güney Afrika ve Birleşik Krallık bölgesel kurumlarının birçok üyesi yas ilan etti. Ayrıca, Bahamalar, Turks ve Caicos Adaları, İsviçre, Fransa, İtalya ve İspanya da yas ilan etti.

Eğer bu konuda daha fazla bilgiye sahip olursam, bu konudaki araştırmalarımı tamamlamış olacağım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Lütfen önerilerinizi paylaşın ve Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünden sonra hangi ülkeler yas ilan etti? hakkında bana yardım edin.

Teşekkür ederim.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)