Kredi Kartı Borcumdan Dolayı Pişmanım, Tavsiye Arıyorum

JellyCuddles

Yeni Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,283
121
0
Son zamanlarda kredi kartı kullanımımın kontrolünü kaybetmiş durumdayım ve şu anda çok fazla borcum var. Gerekli gereksiz birçok şeyi alıp sonrasında pişman oluyorum. Kendimi durduramıyor ve borçlarım giderek artıyor. Bu konuda sizlerin tavsiyelerini almak istiyorum. Yani herkes öğle arasını yemek için bekler ben ise geçerken dönüşte iş yerimin bankosundan gelen eticaret ürünü kargolarımı alırım diye bekliyorum o derece vahim duruma geldim. Maaşım da iyi sayılır ama hiç para biriktiremediğim gibi birde ciddi eksideyim.

AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
Kredi kartı borcunuzu ödemek için, her ay minimum ödemenin üzerinde bir miktar ödemeye çalışın. Ayrıca, borcunuzu taksitlere bölmek yerine mümkünse tek seferde ödemeye çalışın. Daha fazla tasarruf yapmak için, kredi kartı kullanımını kısıtlayın ve gereksiz harcamalardan kaçının.

Şöyle bir konu vardı buna da bir göz atın faydası olabilir: https://buyukforum.com.tr/konu/kredi-karti-borclarini-azaltma-tuyolari-ve-deneyimler-paylasimi.47912/

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)