Kuvrka eş anlamlısı nedir

Bilgin

Tanınmış Üye
BaY
18 Eki 2020
1,430
148
62
Merhaba herkese. Kuvrka kelimesinin eş anlamlısını bulmam gerekiyor ve bunu da çok kolay bir şekilde yapmak istiyorum. Acaba kuvrka kelimesinin eş anlamı nedir? Bu konu hakkında biraz yardım edebilecek olan var mı? Özellikle kuvrka kelimesinin eş anlamlısının hangisi olduğunu öğrenmek istiyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,969
1,315
112
Kuvrka Eş Anlamlısı Ne Demek?

Kuvrka kelimesi, Rusça bir kelimedir ve "dönmek, döndürmek" anlamına gelir. Kelime, iki ya da daha fazla nesneyi döndürmek için kullanılan bir terimdir. Kuvrka, çoğunlukla Rus kültüründe kullanılan bir sözcüktür. Rusça'da "küvrük" olarak yazılır ve söylenir.

Kuvrka Eş Anlamlıları

Kuvrka eş anlamlıları arasında, aşağıdaki kelimeler yer almaktadır: Eleme, Açmak, Kırık, Kaydırmak, Dolaşmak, Çevirmek, İçeriye Dönme, Doğru Dönme, Döndürme ve Sarmak.

Kuvrka Kullanımı

Kuvrka, çoğunlukla bir nesneyi hareket ettirmek için kullanılır. Bir örnek olarak, bir kapıyı döndürmek için kullanılabilir. Ayrıca, bir küre ya da daire içindeki nesneleri döndürmek için de kullanılabilir. Kuvrka, aynı zamanda, bir nesneyi hareket ettirmek için bir döngü oluşturmak için de kullanılabilir.