Level dergisi kimin

meyveverenagac

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,259
112
0
Merhaba,

Level dergisi kimin? sorusuna cevap arıyorum. Bir süredir Level dergisinin kimin tarafından çıkarıldığını merak ediyorum. Forum üyelerinden bana yardım etmesini ve bu konuda bilgiler paylaşmasını rica ediyorum.

Level dergisinin kimin tarafından çıkarıldığını öğrenmek çok önemli. Dergi, güncel kültür, sanat ve yaşam tarzı konularının özgürce tartışıldığı, özel bir dergidir. Diğer dergilerin aksine, Level dergisi konularının derinliği ve genişliği ile farklılık gösterir.

Özellikle bu dergiyi çıkaran kişi veya kurum hakkında bilgi edinmek istiyorum. Bunun için, forum üyelerinden bu konuda yardım bekliyorum. Eğer bu konuda bilgi sahibi iseniz, lütfen bu konuda benimle paylaşımda bulunun. Çok teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Level Dergisi Kimin?

Level dergisi, dünya çapında büyük bir ölçekte çıkarılan ve PC oyunları, konsollar ve teknolojinin ötesindeki başlıklar üzerine odaklanan bir dergidir. Level dergisi, ABD'de 1995'ten beri, en iyi bilgisayar ve konsolların incelemesi, özellikleri, incelemeleri ve haberlerinin derlenmesi ve çıkarılması için bir platform olarak hizmet vermektedir. Level dergisi, birçok ülkede de çıkarılmaktadır.

Level Dergisinin Sahibi Kim?

Level dergisi, Future US tarafından ABD ve İngiltere'de çıkarılmaktadır. Future US, Future plc tarafından 1998 yılında kuruldu ve dünya çapındaki teknoloji ve eğlence dergilerinin çıkarılması ve satılması için çalışmaktadır. Future plc, Birleşik Krallık'ta bulunan bir medya şirketidir.

Level Dergisi Hakkında Özet

Level dergisi, ABD ve İngiltere'de çıkarılan bir PC oyunları, konsollar ve teknoloji dergisidir. Dergi, 1995'ten beri Future US tarafından çıkarılmaktadır. Level dergisi, dünya çapında büyük bir ölçekte çıkarılmaktadır ve en iyi bilgisayar ve konsolların incelemesi, özellikleri, incelemeleri ve haberlerinin derlenmesi ve çıkarılması için bir platform olarak hizmet vermektedir. İçeriği, oyunlar ve teknoloji hakkındaki son gelişmeler ve bilgisayarla ilgili yeni haberleri kapsamaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)