Ortalama sevişme süresi ne kadar

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Ortalama Sevişme Süresi Ne Kadar?

İlişkiler ve cinsel ilişkiler insanlar için önemli bir konudur. Cinsel ilişkiyi başarılı bir biçimde yaşamak, kişinin partneri ile olan bağlılığını güçlendirmektedir. Cinsel ilişki sırasında, ortalama sevişme süresi de önemlidir. Bu konu hakkında farklı düşünceler vardır ancak ortalama sevişme süresi ne kadar sürmektedir?

Sevişme Süresi Nedir?

Sevişme süresi, cinsel ilişki sırasında partnerler arasındaki cinsel arzuyu arttırmak için yapılan dokunuş, öpücük ve temaslar anlamına gelir. Sevişme süresi, cinsel ilişkiye kadar uzanan bir süreçtir. Çiftler, sevişme sırasında aralarında kurdukları bağın derinliğini ve kalitesini artırmaya çalışırlar. Bu, ilişkilerinin daha kalıcı ve güçlü olmasını sağlayacaktır.

Ortalama Sevişme Süresi Ne Kadar?

Bu sorunun cevabı, her iki kişinin de sevişme tarzına ve arzularına bağlıdır. Ortalama olarak, sevişme süresi 10 dakikadan 1 saate kadar değişebilir. Bazı çiftler, sevişme süresini 15 dakikadan daha kısa tutmayı tercih ederken, bazı çiftler birkaç saat boyunca sevişmeyi tercih edebilir. Bu, iki kişinin arasındaki ilişkiye bağlıdır.

Sevişme Süresi Nasıl Artırılır?

Sevişme süresini artırmak, ilişkinize derinlik katmak için çok önemlidir. Şu tavsiyeleri uygulayarak sevişme süresini artırabilirsiniz:

1. Erken tepki vermeyin. Her zaman sevişme sırasında erken tepki vermeyin. Çoğu çift, erken tepki vermekten kaçınır ve sevişme süresini uzatmak için daha fazla zaman ayırmayı tercih eder.

2. Kafanızı kullanın. Sevişme sırasında kafanızı kullanın ve partnerinizin nelerden hoşlandığını öğrenin. Partnerinizin dokunuşunu ve arzularını dikkatli bir şekilde izleyin ve bunları daha sonra kullanın.

3. Bedeninizi kullanın. Sevişme sırasında bedeninizi kullanın ve karşınızdaki kişiye dokunan her parça hakkında konuşun. Partnerinizin bedenine dokunarak arzunun seviyesini yükseltin.

Sonuç

Ortalama sevişme süresi ne kadar sürmektedir? Her iki kişinin arasındaki ilişkiye bağlı olarak, sevişme süresi 10 dakikadan 1 saate kadar değişebilir. Sevişme süresini uzatmak için, erken tepki vermeyin, kafanızı kullanın ve bedeninizi kullanın.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü