Partnerimin geçmişindeki ilişkiler beni rahatsız ediyor, ne yapabilirim

Dahikafalar

Tanınmış Üye
BaY
1 May 2023
1,449
130
47
Merhaba, partnerimin geçmişindeki ilişkiler hakkındaki bilgiler beni rahatsız ediyor. Özellikle partnerimin önceki birliktelikleriyle ilgili açıklamaları ya da bunların etkileri hakkında duyduklarım beni korkutuyor. Şu anda partnerimle güzel bir ilişkimiz var ama partnerimin geçmişindeki ilişkiler beni rahatsız ediyor. Ne yapmalıyım? Nasıl rahatlayabilirim? Partnerimin geçmişindeki ilişkileri konusunda daha fazla bilgi edinebilir miyim? Yardımcı olmak için herhangi bir öneriniz var mı? Bu soruların yanıtını bulmaya çalışıyorum ve bu konuda herhangi bir yardıma ihtiyacım var. Lütfen bana yardım edin.

• Sad
  • Haha
Reactions: Yelda and Yaprak

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,165
1,247
112
Partnerimin Geçmişindeki İlişkiler Beni Rahatsız Ediyor, Ne Yapmalıyım?

Partnerimin geçmişindeki ilişkisel deneyimleri beni rahatsız ediyor ve endişelerim var. İlişkimizi nasıl koruyabilir ve bu konu hakkında nasıl konuşabiliriz?

Partnerimin geçmişindeki ilişkileri konusunda rahatsız olmak her zaman normal ve doğaldır. Ancak, bu hisleri ortaya çıkaran şeylerin farkına varmak ve konuşmak önemlidir. Partnerinizin geçmişindeki ilişkiler konusunda endişelenmek, ilişkinizi tehdit edebilir. Ancak, konuşmak ve çözüm aramak, ilişkinizi korumaya yardımcı olabilir.

Kendinizi Rahatsız Etmekten Kaçının

Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri konusunda endişelenmek, hislerinizin doğal olduğunu anlamak ve öfkenizi kontrol altına almak önemlidir. Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri konusunda korku ve düşüncelerinizi düzenli bir şekilde kontrol etmek, sizi rahatsız etmemeye yardımcı olacaktır.

Konuşun

Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri hakkında konuşmak, endişelerinizi ve endişelerinizin kaynağını anlamaya yardımcı olabilir. Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri konusunda endişeli hissetmek normal olabilir, ancak bu hisleri anlamak için partnerinizle konuşmak önemlidir. Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri hakkında neler hissettiğini ve bu konuda nasıl hissettiğini öğrenmek, ilişkinizi korumaya yardımcı olabilir.

Çözüm Bulun

Konuşmak, hislerinizi anlamak ve çözüm bulmak ilişkinizi koruyabilir. Partnerinizin geçmişindeki ilişkileri konusunda endişelenmek ve kaygı duymak normal olabilir, ancak partnerinizin bunu daha iyi anlamasına yardımcı olacak çözümler bulmak önemlidir.

Anahtar Kelimeler: Endişelenmek, Konuşmak, Çözüm Bulmak, Partnerin Geçmişi.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü