Sapanca dan Arifiyeye nasıl gidilir

arkamikontrolet

Tanınmış Üye
BaY
1 May 2023
1,292
103
47
Merhaba,
Sapanca dan Arifiyeye nasıl gidilir? sorusunun cevabını arıyorum. İstanbul'dan Sapanca'ya nasıl gidebileceğimi biliyorum ama Arifiye'ye nasıl gidilir? bilmiyorum. Nasıl gideceğimi, hangi toplu taşıma ulaşımı ile gidebileceğimi ve gidiş-dönüş yolculuğun ne kadar süreceğini öğrenmek istiyorum. Gideceğim yolun en kısa ve en ucuz şekilde nasıl yapılacağı hakkında tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Lütfen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,770
1,247
112
Sapanca dan Arifiyeye Nasıl Gidilir?

Sapanca ve Arifiye arasındaki mesafe yaklaşık olarak 100 kilometredir. İki şehir arasında ulaşım için birçok seçenek vardır. Özellikle Sapanca dan Arifiyeye gitmek için araba ve otobüsler arasında seçim yapmak mümkündür.

Araba ile Sapanca dan Arifiyeye gitmek

Sapanca ve Arifiye arasında araba ile seyahat etmek oldukça kolaydır. Güzergah yaklaşık olarak iki saate uzaklıktadır. Sapanca den Arifiyeye otoban ile gitmek için, Sapanca dan İstanbul Yolu'na çıkmanız gerekiyor. İstanbul Yolu'ndan Arifiye İstasyonu'na kadar gidebilir ve istasyondan istediğiniz yöne devam edebilirsiniz.

Otobüs ile Sapanca dan Arifiyeye gitmek

Sapanca dan Arifiyeye otobüs ile gitmek de mümkündür. Sapanca dan Arifiyeye otobüs olmak üzere birçok otobüs seferi mevcuttur. Gidiş dönüş için ayrı seferler olmak üzere toplam iki sefer mevcuttur. Otobüsler dakik olmasına rağmen zaman zaman gecikme olabilir.

Diğer Ulaşım Seçenekleri

Sapanca dan Arifiyeye tren ile de ulaşım sağlanabilir. Sapanca dan Arifiyeye tren ile gitmek için, Sapanca İstasyonu'ndan Arifiyeye İstasyonu'na kadar olan mesafeyi kat etmek gerekmektedir. Ayrıca her iki şehir arasında taksi kullanarak da ulaşım sağlanabilir.

• Love
Reactions: Seda

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)