Sigara İçiyor Musunuz?

Sigara İçiyor Musunuz

• Kullanılan toplam oy
    4

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
21,051
1,247
112
Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere bir soru sormak istiyorum: Sigara içiyor musunuz? Bende yeni bıraktım yaklaşık 10 gün oldu ağzıma sürmedim.
Sigara içmek, uzun vadede ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen zararlı bir alışkanlıktır. Bu nedenle, birçok kişi sigarayı bırakmaya çalışırken, bazıları hala bu alışkanlığı devam ettiriyor.
Sigara içip içmediğinize dair açık ve dürüst olmanızı rica ediyorum. Eğer sigara içmiyorsanız, bu harika bir başarıdır ve bu konuda sizi tebrik ediyorum. Ancak, eğer sigara içiyorsanız, belki de sigarayı bırakmak için destek arıyorsunuzdur. Forumda bunun için birçok kaynak bulabilirsiniz.
Bu konuda fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Belki de birbirimize ilham verebilir veya sigarayı bırakmak isteyen diğer üyelere yardımcı olabiliriz.
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için, sigarayı bırakmak her zaman mümkündür.

SohbetSever

Yeni Üye
BaY
2 Nis 2023
10
3
2
Keşke bırakabilsek de o bizi bırakacak sonunda gibi görünüyor. Ne yaptıysam bırakamadım. Hatta bıraktım demek bile çok delikanlıca bir söz helal olsun dostum bunu diyebiliyorsan. Bırakanların %99'u yeniden başlıyor maalesef nasıl bir meretse.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü