Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

AkilliKafa

Tanınmış Üye
BaY
2 Nis 2023
1,346
113
62
Merhaba arkadaşlar,
Forumda yeniyim ve bir konuda sizlerden tavsiye almak istiyorum. Bir süredir karışık bir aşk ilişkisi içindeyim ve ne yapacağımı bilemiyorum.
İkimiz de birbirimize karşı yoğun hisler besliyoruz ama bazı sorunlar nedeniyle ilişkimiz bir türlü istediğimiz gibi ilerlemiyor. Bir yandan da bu ilişkiden vazgeçemiyorum çünkü o benim hayatımda önemli bir yer tutuyor ve onunla olmadan mutlu olamayacağımı düşünüyorum.
Ancak bu durum beni zorluyor ve ne yapacağımı bilemiyorum. Sizlerden tavsiye almak ve benzer durumlar yaşayanlarla fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Sizce ne yapabilirim? Karışık bir aşk ilişkisiyle nasıl başa çıkabilirim?
Sizlerin fikirleri ve önerileri benim için çok değerli olacak. Teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Merhaba,
Sizleri anlıyorum, aşk ilişkileri gerçekten zorlu bir süreç olabilir. Benzer bir durumda kalmış ve sonrasında kazanımlarla ayrılmış biri olarak, size verebileceğim birkaç tavsiye var.
Öncelikle, kendinizi sevin ve kendinize zaman ayırın. Sadece kendinizle olmak, düşünmek ve ne istediğinizi netleştirmek sizin için çok faydalı olacaktır. İlişkinizin ne yöne doğru ilerlemesi gerektiğine karar vermek için bu zamanı kendinize verin.
İkincisi, dürüst olun. Partnerinizle açık bir şekilde konuşun, nasıl hissettiğinizi ve ne istediğinizi ona açıklayın. İlişkinizin geleceği hakkında ne düşündüğünüzü paylaşın ve birlikte çalışın.
Son olarak, kendinize güvenin. Kararlarınızda kendinize güvenin ve kendi duygularınızı izleyin. İlişkiniz ne yönde olursa olsun, kendinize saygı duyun ve kararlarınızın arkasında durun.
Bu zorlu süreçte kendinize sabır ve sevgiyle yaklaşın. İyi şanslar!

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü