Türkiye'nin en büyük akvaryumu hangisi

Caesar

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,423
132
62
Merhaba,

Türkiye'de en büyük akvaryumu bulmak istiyorum ve bunu başaramadım. Acaba forumda hangi akvaryum Türkiye'nin en büyüğü? Yakınlardaki bölgelerde var mıdır? Bu akvaryumların fiyatları ne kadar? Detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için çok çaba sarf ediyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Türkiye'de akvaryum konusunda deneyiminiz ve bilginiz var mı? Konu hakkında tavsiyelerinizi paylaşmak ister misiniz? Akvaryum seçerken nelere dikkat etmemi önerirsiniz? Yakınlardaki bölgelerde en güzel akvaryumların hangileri olduğunu düşünüyorsunuz? Lütfen bu konu hakkında fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşın.

Türkiye'nin en büyük akvaryumu hakkında bilgilerinizi çok değerli bulacağım. Birçok arkadaşımın bu konuda yardımına ihtiyacım var. Lütfen bana yardım edin.

Teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
20,075
1,256
112
Türkiye'nin En Büyük Akvaryumu: Akvaryum Istanbul

Türkiye'nin en büyük akvaryumu, Akvaryum Istanbul'dur. Akvaryum Istanbul, 2014 yılında açılan, Türkiye'nin en büyük akvaryumu olup, İstanbul'da bulunmaktadır. Akvaryum Istanbul, İstanbul Boğazı'nın üzerinde, İstanbul'da bulunan, sahil şeridi boyunca uzanan, modern bir akvaryumdur.

Akvaryum Istanbul, İstanbul Boğazı'nın üzerinde bulunan, 5 bin metrekarelik alan üzerinde yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük akvaryumu olan Akvaryum Istanbul, üzerinde bulunan ve üç katlı olarak düzenlenen, doğal ve düzenlenmiş ekosistemleri barındırır. Akvaryum Istanbul, her katında farklı ve çeşitli türleri barındıran, hayvanların yaşamını, ekosistemlerinin fonksiyonlarını ve hayvanların sosyal etkileşimlerini inceleyen koleksiyonlarının yanı sıra, kültürel etkinlikler de düzenler.

Akvaryum Istanbul, çok çeşitli doğal ve düzenlenmiş ekosistemleri barındıran Türkiye'nin en büyük hayvan koleksiyonu olan, 7000 türde hayvan ve bitki alanındaki en büyük koleksiyonudur. Akvaryum Istanbul, aynı zamanda, gösteri ve etkinlikler de düzenler. Akvaryum Istanbul, dünyanın çeşitli bölgelerinden toplanan hayvanların, çeşitli düzenlenmiş ve doğal ekosistemleri de barındıran, 5 katlı bir yapıya sahiptir.

Akvaryum Istanbul, Türkiye'nin en büyük hayvan koleksiyonu ve ekosistemleri ile, Türkiye'deki hayvanların ve bitkilerin yaşamını, ekosistemlerinin fonksiyonlarını ve hayvanların sosyal etkileşimlerini inceleyen, çok çeşitli kültürel etkinliklerin de düzenlediği bir akvaryumdur. Akvaryum Istanbul, doğal ve düzenlenmiş ekosistemleri barındırır ve binlerce hayvan ile bitki çeşitlerini inceleyebilmekte, gösteri ve etkinliklerini izleyebilmektedir.

Anahtar Kelimeler: Türkiye, en büyük akvaryum, Akvaryum Istanbul, İstanbul Boğazı, doğal ve düzenlenmiş ekosistemler, 7000 türde hayvan ve bitki, kültürel etkinlikler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)