Uzun Seyahatlerde Çocuklarla Yapılabilecek Aktiviteler

BaharYagmuru

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,287
118
47
Adana
Uzun süreli seyahatlerde çocuklarla ne gibi aktiviteler yapılabilir? Bu konuda önerilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Misal bayramda ailenizin yanında kalmak yada bir tatil köyüne gitmek de olabilir. Çocuklar ile güzel vakit geçirsek de daha fazla ne yapabilirim diye düşünüyorum.

AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
Benim önerim, interaktif oyunlar veya kitaplar getirmekti. Ayrıca, araç içinde veya uçakta rahat olmalarını sağlamak için yastık ve battaniye gibi eşyalar da yanınıza alın.

• Like
  • Love
Reactions: Ozlem and Nil

Esrarengiz

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,315
97
47
Sıkıcı yolculukları azaltmak için, tablet veya telefonlarda oynayabilecekleri oyunlar indirin. Diğer herşey boş 5-6 saat üzeri yol gidecekseniz.

BebekYuzlu

Tanınmış Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,309
108
62
Ankara
Seyahat sırasında, çocuklarla birlikte bir hikaye yazabilir veya bir yolculuk günlüğü tutabilirsiniz. Bu hem eğlenceli hem de yaratıcı bir aktivite olabilir.

Esrarengiz

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,315
97
47
Seyahat sırasında, çocuklarla birlikte bir hikaye yazabilir veya bir yolculuk günlüğü tutabilirsiniz. Bu hem eğlenceli hem de yaratıcı bir aktivite olabilir.
Yolda yazmak biraz zor olabilir ama arabayı ben kullanmadığım zamanlarda yapabilirim önemli kısımları not olsam bundan bir stand-up gösterisi çıkar burada paylaşırım sonra 🥰

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

• buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü