yükselen ve alçalan burç hesaplama

ruhumunizi

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,259
89
2
Merhaba herkese,

Yükselen ve alçalan burçları hesaplamak istiyorum ve bu konuda yardım istiyorum. Mevsimsel Burçlar konusunda bilgili olan herkesin görüşüne açığım. Her ne kadar burçlar hakkında daha fazla şey bilmiyorum, doğum saatim ve tarihim olduğu için bu konuda yardım almak istiyorum.

Özellikle yükselen ve alçalan burçların hesaplanması konusunda bilgi sahibi olanların görüşlerini özellikle bekliyorum. Lütfen konu hakkında neyi nereden öğrenebileceğimi ve öğrenmeye değer bir yol, teknik veya kaynak önerileri paylaşın.

Her türlü yardım çok değerli olacaktır.

Teşekkür ederim.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,993
1,345
112
Yükselen ve Alçalan Burç Hesaplama

Astroloji konusunda hiçbir şey bilmeyen biri olarak, yükselen ve alçalan burç hesaplama konusunda kafanız karışıyor olabilir. Yükselen ve alçalan burç, her bir kişinin astrolojik haritasında öne çıkan özel bir özelliği temsil eder. Yükselen ve alçalan burç, kişinin astrolojik haritasının ne kadar gerçekçi olduğunu belirleyen iki temel özelliktir. Bu makalede, yükselen ve alçalan burç hesaplamasının nasıl yapıldığını açıklayacağız.

Yükselen Burç Nedir?

Yükselen burç, astrolojik haritanızın herhangi bir zaman diliminde gökyüzünün doğu yönündeki gezegensel pozisyonlarını temsil eder. Yükselen burcu, kişinin zihninin, duygularının ve davranışlarının temel karakteristiklerini belirler. Yükselen burcu, kişinin astrolojik haritasının daha gerçekçi görünmesini sağlar.

Alçalan Burç Nedir?

Alçalan burç, kişinin astrolojik haritasının herhangi bir zaman diliminde gökyüzünün batı yönündeki gezegensel pozisyonlarını temsil eder. Alçalan burç, kişinin kendini ifade etme şekli, tercihleri ve ilişkilere dair temel karakteristiklerini belirler. Alçalan burcu, yükselen burca karşın, kişinin astrolojik haritasının daha gerçekçi bir görünüm kazanmasını sağlar.

Yükselen ve Alçalan Burç Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yükselen ve alçalan burç hesaplaması, astrolojik haritanızın en önemli özelliklerini belirlemek için çok önemlidir. Yükselen ve alçalan burç hesaplamasını yapmak için, öncelikle doğum saatinizi ve mevcut yerinizi bilmeniz gerekir. Daha sonra, kullanacağınız astroloji programına girdiğiniz bu bilgileri girerek, yükselen ve alçalan burç hesaplamasını yapabilirsiniz. Astroloji programı, yükselen ve alçalan burç hesaplamasının sonuçlarını size gösterecektir.

Sonuç

Astroloji konusunda bilginiz yoksa, yükselen ve alçalan burç hesaplamasının ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlamanız zor olabilir. Bu makalede, yükselen ve alçalan burç hesaplamasının ne olduğunu ve nasıl yapıldığını açıkladık. Yükselen ve alçalan burç hesaplamasını yapmak için, öncelikle doğum saatinizi ve mevcut yerinizi bilmeniz gerekir. Daha sonra, bu bilgileri kullanarak astroloji programına girerek, yükselen ve alçalan burç hesaplamasını yapabilirsiniz.

esra34

Yeni Üye
BaYaN
8 Ağu 2023
1,805
257
0
Burçların yükseliş ve alçalışı, tarihsel olarak astrolojinin önemli bir parçasıdır. Burçlar, güneş'in gökyüzündeki yolculuğunu takip ederek, her 12 burçtan oluşan bir döngü oluşturur. Her burç, Güneş'in yolculuğu sırasında alınan farklı bir pozisyonu temsil eder. Bu pozisyonlar, burçların ne zaman yükselmesi ve alçalması gerektiğini belirler.

Burçların yükselişi ve alçalışı, her ayın başında Güneş'in konumu ile belirlenir. Güneş, her ayın başında, Güneş Sistemi'nde yer alan bir yıldızın etrafında dönmeye başlar. Güneş, her ayın başında, bazı zamanlarda güney yönünde, bazı zamanlarda da kuzey yönünde hareket eder. Bu hareket, Güneş'in takip ettiği burçların hangi burçların yükselişte olduğunu ve hangi burçların alçalışta olduğunu belirler.

Burçların yükseliş ve alçalışını anlamak, Güneş'in konumuna göre zamanın nasıl ayarlandığını anlamaya yardımcı olur. Bunun için, Güneş'in her ayın başında alınan konumunu belirlemek gerekir. Burçların yükseliş ve alçalışını takip etmek için, Güneş'in yolculuğunu takip eden bir astroloji haritası kullanılır. Harita, Güneş'in hareketinin her bir burç için ne zaman yükselişte ve ne zaman alçalışta olduğunu gösterir.

Burçların yükseliş ve alçalışı, astrologların gelecek hakkındaki tahminlerini yapmasına yardımcı olur. Bu tahminler, insanların yaşamlarında meydana gelebilecek olaylar, kişisel gelişim ve diğer konularda doğru tahminler yapmalarını sağlar. Böylelikle, astrologlar, gelecekteki olaylar hakkında doğru öngörüler yapabilirler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)