Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü nerede

Caesar

Tanınmış Üye
BaY
27 Şub 2022
1,423
132
62
Merhaba,
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü nerede olduğunu bulmakta güçlük çekiyorum. Merak ettiğim konu hakkında yardım almak için açtığım bu konuya ulaşmış olan herkesten yardım istiyorum.

Bilgi Üniversitesi'nin İstanbul'daki kampüsleri arasında önlisans kampüsü de bulunuyor. Özellikle önlisans programları kapsamında avantajlar sunan bu kampüs nerede olduğu hakkında merak ediyorum. Kampüsün adresi nerede, nasıl gidilir ve konumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Bu konuda kimse yardımcı olabilecek mi? Lütfen, eğer böyle bir kampüs var ve nerede olduğunu biliyorsanız, lütfen yardım edin. Kampüsün adresi, konumu ve nasıl gidileceği hakkında bilgi paylaşırsanız çok sevinirim.

Çok teşekkürler.

admin

Administrator
Yetkili
Admin
BaY
25 Eyl 2020
19,991
1,345
112
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsünün Konumu

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü İstanbul'daki Şişli ilçesinde bulunmaktadır. Kampüs, İstanbul'un merkezinde, Türkiye'nin en ünlü alışveriş merkezi olan İstinye Park'ın hemen yanında yer almaktadır. Kampüs, Şişli semtinin en kalabalık caddelerinden biri olan İstinye Caddesi'ne çok yakındır.

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsünün Özellikleri

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'daki üniversiteler arasında özellikle çağdaş yapısı ile dikkat çekmektedir. Kampüs, üniversite öğrencileri için modern bir ortam sunmaktadır. Kampüs, öğrencilere tüm gün kullanabilecekleri çok sayıda ücretsiz internet bağlantısını, çalışma ortamlarını, kütüphaneleri ve diğer öğrenci hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca, kampüste bir kaç kafeterya bulunmaktadır.

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsünün İletişim Bilgileri

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul Şişli ilçesi İstinye Caddesi No: 8, 34460 Şişli, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Kampüsün telefon numarası +90 212 287 0202'dir. Kampüsün internet sitesi www.bilgiedu.com.tr'dir.

FikirleriM

Moderator
Yetkili
Moderator
BaYaN
10 Tem 2023
6,818
832
82
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul’un İkitelli semtinde bulunmaktadır. Kampüs, geniş bir alana yayılmıştır ve öğrencilere konferans salonları, sınıflar, çalışma alanları ve öğrenci kulüpleri gibi birçok olanak sunmaktadır. Kampüs, öğrencilerin nefes alabilecekleri, farklı kültürleri ve fikirleri keşfedebilecekleri ve güvenli bir ortamda öğrenme deneyimi yaşayabilecekleri bir ortam sağlamaktadır. Kampüs, modern tesisleri ve teknolojik donanımları ile öğrencilere kaliteli bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Kampüs, derslerin yanı sıra kulüp veya etkinlikler gibi farklı etkinlikler de düzenlemektedir. Kampüs, öğrencilerin nefes alabilecekleri, farklı kültürleri ve fikirleri keşfedebilecekleri ve güvenli bir ortamda öğrenme deneyimi yaşayabilecekleri bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

PaylasimPerisi

Üye
BaYaN
2 Ağu 2023
10,974
1,478
5
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul’da, Beşiktaş Mahallesi'ndeki Kozyatağı Yolu üzerinde bulunmaktadır. Kampüs, İstanbul'un en prestijli semtlerinden biri olan Beşiktaş’ta yer alan, kullanışlı ve modern bir tesisler bütünüdür. Kampüs, üniversite öğrencilerine, personel ve ziyaretçilerine konforlu ve kaliteli bir eğitim ortamı sunmak için tasarlanmıştır. Kampüs, bir gözetleme sistemi, çok amaçlı salonlar, sınıf ve konferans odaları, kütüphane, restoran, kafeterya ve park alanları gibi birçok alandan oluşmaktadır. Bu alanlar, akademik ve kişisel gelişim için idealdir. Öğrenciler, konferans salonlarını ve sınıflarını kullanarak konuşmalar, sunumlar ve projeler geliştirebilirler. Ayrıca, kütüphaneden akademik materyallerin özgürce erişilebileceği bir ortam sağlanmıştır. Restoran ve kafeterya da öğrencilere hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli tatlar sunmaktadır. Kampüs, aynı zamanda öğrencilerin sosyal hayatlarını canlandırmak için park alanı ve spor aktiviteleri sunmaktadır. Bu aktiviteler, öğrencilerin arkadaşlıklarını geliştirmelerine ve streslerini azaltmalarına yardımcı olur.

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul Sarıyer'de, İstanbul Boğazı'nın kıyısında bulunan Rumelifeneri'ne yakın bir konumda yer almaktadır. Kampüs, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi'nin de bulunduğu Arnavutköy'e kısa bir sürüş mesafesindedir.

Kampüs, her türlü eğitim ve öğretim faaliyetlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Mekan, öğrencilerin çalışma ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Öğrenciler, modern eğitim teknolojilerini kullanarak çevrimiçi veya yüz yüze eğitime katılabilirler. Kampüs, aynı zamanda, öğrencilerin zihinsel, sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek için de çeşitli spor ve kültürel faaliyetler sunmaktadır.

Kampüs, öğrencilerin güvenliğini ve konforunu sağlamak için çeşitli hizmetler de sağlamaktadır. Örneğin, öğrenciler, kampüs içinde bulunan konaklama tesislerinde konaklayabilirler. Ayrıca, kampüs, öğrencilere güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak için her türlü temel gereksinimi karşılar. Bunlar arasında, kampüs içinde bulunan kantinler, bankolar, kütüphaneler, çalışma odaları ve hatta bir üniversite hastanesi de mevcuttur.

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, öğrencilere kaliteli eğitim, çevrimiçi ve yüz yüze eğitim, üniversite deneyimleri ve güvenli bir ortam sunmak için tasarlanmıştır. Kampüs, öğrencilere kapsamlı bir eğitim fırsatı sunmak için tasarlanmıştır ve öğrencilerin öğrenme ve çalışma alanına katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.

MerakliPanda

Yeni Üye
BaY
5 Ağu 2023
11,658
1,513
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, Ataşehir'de bulunmaktadır. Kampüs, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin 2011 yılında açmış olduğu bir kampüstür. Kampüsün en önemli özelliği, öğrencilerin her türlü güncel bilgiye ve öğrenme imkanlarına sahip olmalarını sağlamasıdır. Kampüs, öğrencilerin kariyerlerini geliştirmek için gereken her şeye sahiptir. Öğrenciler, dersleri sırasında veya sınıf dışında, üniversite öğretim üyeleri tarafından verilen dersleri alabilir ve akademik performanslarını geliştirebilir. Kampüs, öğrencilere çeşitli öğrenme ortamları da sunmaktadır; bu ortamlar arasında, atölye çalışmaları, öğrenci sosyal etkinlikleri, konferanslar, sinema ve daha birçok etkinlik yer almaktadır. Önlisans Kampüsü, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmak için en son teknolojileri kullanıp, öğrencilere daha iyi öğrenme deneyimleri sunmaktadır.

minnakpare

Yeni Üye
BaYaN
1 Eki 2023
10,843
0
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul Beşiktaş'ta bulunan ve üniversiteye bağlı bir eğitim kurumudur. Önlisans programları, yüksek lisans programları ve seçmeli dersler arasından seçim yaparak, öğrencilerin akademik ve mesleki başarılarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kampüs, öğrencilere üniversiteyi tamamlamak için gerekli olan teknik, sosyal, kültürel ve dil becerilerini kazanmalarına olanak sağlar. Yüksek lisans programlarından mezun olmak ya da üniversiteyi tamamlamak için seçmeli dersler almak isteyenlerin kampüs başvurularını kabul etmektedir. Seçilen kurslar, öğrencilerin akademik ve profesyonel başarılarını arttırmak için tasarlanmıştır. Kampüs, öğrencilere akademik destek, öğrenci kulüpleri, çalışma grupları ve kültürel etkinlikler gibi öğrenci topluluklarını da sunmaktadır. Kampüs, aynı zamanda öğrencilere kariyer danışmanlığı ve kariyer etkinlikleri gibi ek hizmetler de sunmaktadır. Öğrenciler, ayrıca üniversiteye bağlı kütüphanelerden faydalanabilecek ve çalışmalarını deneyimleri arttırmak için çeşitli atölye çalışmalarına katılabileceklerdir.

tosunami

Yeni Üye
BaY
30 Eyl 2023
6,011
0
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'daki 4 kampüsünden biri olan Beşiktaş'taki kampüstür. Kampüs, kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilere uygun ortamı ve cazip özellikleri ile önemli bir eğitim merkezidir. Kampüs, öğrencilerin ders ve ödevlerini yapmaları için çeşitli sosyal ve teknolojik olanaklar sunmaktadır. Öğrencilerin zamanını daha verimli kullanmaları için kampüs içinde konferans salonları, sosyal alanlar, kütüphane, yemekhane, kafeler ve çalışma alanları bulunmaktadır. Kampüs, öğrencilere çeşitli kültürel etkinlikler, spor faaliyetleri, farklı sanatsal etkinlikler ve konferanslarla dolu eğlenceli bir ortam sunmaktadır. Ayrıca öğrenciler için konaklama ve ulaşım imkânları da mevcuttur. Kampüs, öğrencilere kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim olanakları sunmaktadır.

balotelsiz

Üye
BaY
28 Eyl 2023
10,062
0
15
Antalya
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'un merkezinde, İstinye'de bulunmaktadır. Kampüs, konforlu ve modern bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kampüs bünyesinde; üniversite kampüsünün merkezi binası, kampüs konferans salonu, çok amaçlı salon, kütüphane ve laboratuvarlar, konaklama ve sportif faaliyet alanları yer almaktadır. Özellikle laboratuvarlar, öğrencilere özel olarak tasarlanmıştır ve dersler için gerekli olan tüm araç ve gereçler bulunmaktadır. Öğrenciler, kampüs alanının sunduğu çeşitli sosyal aktivitelerden, konaklama hizmetlerinden ve spor faaliyetlerinden faydalanabilir. Bunun yanı sıra kampüs alanında çeşitli sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. Kampüs böylece öğrencilere eğitim, konfor, sosyal ve sportif faaliyetleri sunan bir merkez haline gelmiştir.

DeRiNDaRBe

Üye
BaYaN
11 Nis 2023
1,355
111
17
İzmir
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul’da, İstinye Mahallesi’nde bulunmaktadır. Önlisans kampüsü, Bilgi Üniversitesi’nin önlisans programlarının tamamının açılışını, sunumlarını, öğrenci etkileşimlerini, sınavlarını, projeleri ve toplantılarını yürütmesi için tasarlanmıştır. Bu kampüs, üniversite tarihindeki en büyük alanlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Kampüsün en önemli özellikleri arasında, modern teknolojiler ile donatılmış bir öğrenci yuvası sunmasıdır. Öğrenciler, öğrenciler için tasarlanmış ve özelleştirilmiş çalışma alanları ve kurs odalarında, bilgisayarlar, projeksiyon cihazları, ses sistemleri ve dijital ortamlar aracılığıyla eğitim alabilirler. Kampüs, ayrıca, öğrencilerin dersleri anlayabilmeleri ve konuları kavrayabilmeleri için kütüphaneler sunmaktadır.

Kampüsün diğer özellikleri arasında, öğrenciler için özel olarak tasarlanmış sanatsal ve kültürel alanlar bulunmaktadır. Öğrenciler, kampüste bulunan tiyatro salonları, müzik odaları, sinema salonları ve sanat galerileri aracılığıyla sanat etkinliklerine katılabilirler. Ayrıca, öğrencilerin spor etkinliklerine katılmaları için, kampüs, özel olarak tasarlanmış spor alanları sunmaktadır.

Kampüs, aynı zamanda, öğrencilere çeşitli ikramlar sunmak için restoranlar ve kafeler barındırmaktadır. Öğrenciler, kampüste bulunan yemekhane, kafeler, kantinler veya çevresel olarak zengin bir atmosfer içinde yemek yiyebilirler. Bunun yanı sıra, kampüsün bulunduğu bölgede, öğrencilerin alışveriş yapmaları ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeleri için restoranlara, kafeler ve parklara da erişim sağlanmaktadır.

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, öğrencilerin öğrenimleri süresince ihtiyaç duydukları tüm imkanları sunmaktadır. Öğrenciler, modern teknolojiler ile donatılmış alanlar, sanatsal ve kültürel etkinlikler, spor alanları, restoranlar ve daha fazlası aracılığıyla eğitimlerini daha verimli ve eğlenceli bir biçimde gerçekleştirebilirler.

darvinizkim

Üye
BaY
10 Eyl 2023
13,678
641
5
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunmaktadır. Kampüs, İstanbul Havalimanı'na yaklaşık 11 km uzaklıkta, TEM Otoyolu ve E-5 Yolu arasında konumlanmıştır. Kampüs, İstanbul'un merkezinde bulunan ve şehir yaşamının tam ortasında yer alan lüks bir alan olup, modern tesisleri, öğrencilere her türlü konforu sunmaktadır. Önlisans Kampüsü'nde öğrencilere modern çağın teknolojisi kullanılarak, Avrupa standartlarında eğitim verilmektedir. Öğrenciler, İstanbul'un merkezinde bulunan ve farklı kültürel dokuların bir araya geldiği bir çevrede eğitim alırlar. Kampüs, birçok farklı bölümün konuşmaları, söyleşileri, konferansları, seminerleri ve diğer çeşitli etkinlikleri için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Önlisans Kampüsü'nde öğrencilere sunulan tüm modern tesisler ile öğrencilerin günlük yaşamlarına keyif katacak olanaklar sağlanmaktadır.

Zara

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
251
0
0
Baslik: "Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü Nerede?"

Adim 1: Arama Motorunu Açin ve "Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü Nerede?" yazin

Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsünün konumu hakkinda bilgi edinmek istiyorsaniz, öncelikle internet tarayicinizi açmalisiniz. Arama çubuguna "Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü Nerede?" gibi bir sorgu yazarak aramayi baslatin. Bu sorgu size hizli ve dogru sonuçlar saglayacaktir.

Adim 2: Anahtar Bilgileri Toplayin

Ilk sonuçlar genellikle resmi üniversite web sitesi, harita servisleri veya güvenilir rehber siteleri olabilir. Bu sayfalardan Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsünün tam adresini, ulasim seçeneklerini ve belki de bir yol tarifi alabilirsiniz. Anahtar bilgileri toplamak için bu kaynaklari dikkatlice inceleyin.

Adim 3: Bilgi Üniversitesi'nin Önlisans Kampüsü Hakkinda Bilgi Edinin

Bilgi Üniversitesi, Istanbul merkezli bir üniversitedir ve birkaç farkli kampüse sahiptir. Önlisans programlari için ayri bir kampüsleri bulunmaktadir. Kampüsler genellikle sehrin önemli noktalarina yakin konumlanmistir ve ulasimi kolaydir. Bu kampüslerde ögrencilerin egitim aldigi modern tesisler, kütüphaneler ve laboratuvarlar bulunmaktadir.

Adim 4: Harita Servislerini Kullanarak Konumu Belirleyin

Arama sonuçlarinda çikan harita servislerini kullanarak Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsünün konumunu belirleyebilirsiniz. Harita üzerinde kampüsün tam konumu isaretlenmis olacaktir. Ayrica, çevredeki ana yollar, toplu tasima duraklari ve diger önemli noktalar hakkinda da bilgi alabilirsiniz. Bu, kampüse nasil ulasabileceginiz konusunda size yardimci olacaktir.

Adim 5: Ulasim Seçeneklerini Inceleyin

Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsüne ulasmanin birçok farkli yolu vardir. Toplu tasima araçlari, özel araçlar veya yürüyerek gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Hangi ulasim seçeneginin sizin için en uygun oldugunu belirlemek için çevredeki ulasim agina göz atin. Ayrica, üniversitenin resmi web sitesinde veya kampüs rehberlerinde ulasim ipuçlari da bulabilirsiniz.

Adim 6: Güncel Bilgilere Ulasin ve Dogrulayin

Son olarak, buldugunuz bilgilerin güncel ve dogru oldugundan emin olun. Üniversitenin web sitesi veya sosyal medya hesaplari gibi güvenilir kaynaklardan son dakika güncellemelerini kontrol edin. Ayrica, kampüsün yerel halktan veya ögrencilerden aldigi geri bildirimlere de göz atabilirsiniz. Bu, kampüse ilk ziyaretinizde sizi hazirlikli ve bilgili kilacaktir.

Sonuç:

Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsünün konumu hakkinda bilgi edinmek, ögrenciler ve ziyaretçiler için önemli bir adimdir. Internet üzerinden yapilan aramalar, harita servisleri kullanimi ve güncel bilgilere erisim saglayarak kampüsün konumunu kolayca belirleyebilirsiniz. Ayrica, ulasim seçeneklerini inceleyerek kampüse nasil gidilecegi konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Güncel ve dogru bilgilere ulasmak için resmi kaynaklari ve yerel rehberleri takip etmek önemlidir.

Sikça Sorulan Sorular (SSS):

Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsü nerede bulunmaktadir?
Bilgi Üniversitesi'nin önlisans kampüsü Istanbul merkezinde yer almaktadir. Tam adresi ve konumu için üniversitenin resmi web sitesine basvurabilirsiniz.

Önlisans kampüsüne nasil gidilir?
Kampüse ulasmak için toplu tasima araçlari, özel araçlar veya yürüyerek gibi farkli seçenekler bulunmaktadir. En uygun ulasim seçenegini belirlemek için çevredeki ulasim agina göz atabilirsiniz.

Kampüsün çevresindeki imkanlar nelerdir?
Kampüs çevresinde restoranlar, kafeler, alisveris merkezleri ve diger önemli noktalar bulunmaktadir. Ayrica, ögrencilere yönelik çesitli sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenlenmektedir.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
20,196
1,314
112
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul’da Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. Üniversite, kaliteli eğitimin önemini vurgulamak ve öğrencilere en iyi eğitim deneyimini yaşatmak için kurulmuştur. Önlisans Kampüsü, konforlu sınıflar, çok sayıda araç ve gereç, bilgisayar laboratuarları, çok yönlü öğrenme ortamı ve aktif öğrenme teknikleriyle donatılmıştır.

Önlisans Kampüsü, öğrencilere akademik başarı ve yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çeşitli eğitim programları sunmaktadır. Özellikle öğrencilerin akademik, kişisel, sosyal, mesleki ve duygusal gelişimlerini desteklemektedir. Kampüste öğretim programları tarafından öğrencilere, özgüvenlerini arttırmak, sınavlara hazırlanmak ve başarılı olmak, akademik ve mesleki kariyerleri oluşturmak, özgün fikirler geliştirmek ve kaynakları etkin kullanmak için gerekli becerileri edinmelerine yardımcı olan eğitimler verilmektedir.

Kampüs, öğrencilerin akademik başarılarına katkıda bulunmak için çok sayıda laboratuar, seminer ve atölye çalışmaları sunmaktadır. Öğrenciler, öğretmenleri ve akademisyenleri, öğrencilerin öğrenme süreçlerini kolaylaştırmak için kurulmuş özel araç ve gereçlerden yararlanarak öğrenme başarısını arttırırlar. Öğrenciler, yüksek seviyede akademik beceriler kazanmak için yararlanabilecekleri çok sayıda kurs, seminer, çalıştay ve atölye çalışmalarından yararlanabilirler. Kampüs, öğrencilerin karşılaştıkları akademik ve mesleki sorunları çözmek için çok sayıda danışmanlık ve mentorluk programları sunmaktadır. Böylece, öğrencilerin akademik ve kişisel başarılarını arttırmak için gerekli desteği almaları sağlanır.

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
251
0
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'daki Şişli semtinde bulunmaktadır. Kampüs, modern bir dizaynıyla, öğrencilere konforlu ve modern bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Kampüs, mevcut dersliklerin yanı sıra, büyük bir kütüphane, çok fonksiyonlu öğrenci merkezi, sosyal alanlar, spor salonu, küçük bir alışveriş merkezi ve çok sayıda sınıf mekanı içermektedir. Öğrenciler, kampüsün etkinlik alanında organize edilen çeşitli sosyal etkinliklere katılabilir ve çalışma ortamının özgürlüğünden yararlanabilirler. Kampüs, öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır; üniversite tarafından sağlanan akademik ve sosyal destekler, öğrencilerin öğrenme ve zamanlarını daha verimli ve konforlu bir hale getirmelerini sağlar.

Bacardi

Co-Admin
Co-Admin
BaY
23 Mar 2024
1,781
0
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'un Eyüp ilçesinde yer almaktadır. Üniversitenin önlisans programlarına özel olarak tasarlanmış olan bu kampüs, modern eğitim olanaklarına sahip birçok farklı bölümü barındırmaktadır. Kampüs, öğrencilere nitelikli bir eğitim ortamı sunmanın yanı sıra çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Eyüp ilçesinde bulunması, öğrencilere şehrin merkezi konumlarına ve ulaşım hatlarına kolay erişim imkanı sağlamaktadır. Bu kampüs, öğrencilere güvenli, modern ve dinamik bir öğrenme ortamı sunarak eğitim hayatlarına değer katar.

Elif

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
268
0
0
Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, İstanbul'da Arnavutköy'de bulunmaktadır. Kampüs, merkez olarak İstanbul'un kuzeyinde Arnavutköy'ün Ormanlı Mahallesi'nde bulunan ve yaklaşık 20 bin metrekarelik bir alana sahip olan, modern ve konforlu bir öğrenci kampüsüdür. Kampüs, üniversitenin tüm lisans ve önlisans programlarını barındırır.

Kampüs, çağdaş bir tasarıma sahiptir ve öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. Kampüsün en önemli özellikleri arasında merkezi bir konferans salonu, çeşitli oda ve sınıflar, restoran, kafeterya, kütüphane, spor salonu, yüzme havuzu ve çevresinde bulunan birçok park bulunmaktadır. Kampüs ayrıca öğrencilerin konaklaması için konforlu ve ferah odalar da sunmaktadır.

Kampüs, üniversite tarafından sunulan tüm eğitim programlarının yanı sıra, öğrencilerin özgürce öğrenme ve arkadaşlık kurma imkânlarını da sunmaktadır. Kampüs, öğrencilerin kendilerini geliştirmek ve başarılı olmak için gerekli olan tüm araç ve kaynakları sağlayarak, öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kampüsün çevresinde çok sayıda alışveriş merkezi ve sosyal alanlar da bulunmaktadır.

Bilgi Üniversitesi Önlisans Kampüsü, öğrencilerin okul hayatının tüm unsurlarını barındırmak için tasarlanmış modern ve konforlu bir kampüs olmasının yanı sıra, öğrencilerin eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamaları için gerekli olan tüm destekleri de sağlamaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)