Istanbul Bilgi Üniversitesi hangi semtte

kemikkadin

Üye
BaYaN
1 May 2023
1,302
135
17
Merhaba,

Istanbul Bilgi Üniversitesi hangi semtte bulunmaktadır? Bu soruya cevap arıyorum. Istanbul'da yaşıyorum ve bu bölgeyi iyi bilmiyorum. Bu yüzden çok önemli bir konu olduğunu düşünüyorum.

Istanbul Bilgi Üniversitesi'nin konumunu ciddiye alarak doğru cevabı bulmak istiyorum. Bilgi almak için en iyi yolu ne olabilir? Çevrenizde bu konuda uzman birini mi bilmekte fayda var? Veya üniversite ile doğrudan iletişime geçebilir miyim?

Herhangi bir siteden bilgi almak istemiyorum çünkü bazen doğru bilgi verilmeyebilir. O yüzden bu konu hakkında direkt bilgi almak istiyorum.

Herkese öncesinde teşekkürler.

acitatlihayat

Moderator
Moderator
BaYaN
28 Kas 2020
20,075
1,256
112
Istanbul Bilgi Üniversitesi Hangi Semtte?

Istanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul'un merkez semti olan Sisli semtinde hizmet veren önemli bir üniversitedir. Üniversite, dört fakülte ve bir meslek yüksek okulu ile öğrencilere kaliteli eğitim faaliyetleri sunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversitelerinden birisidir.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, kampüsünün yer aldığı Sisli semtinde çeşitli okul ve üniversite binasına ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitenin kampüsü, Yeşilköy'de bulunan Sisli Yerleşkesi'ne yayılmıştır. Burada bulunan tesisler, öğrencilerin eğitim faaliyetlerine destek vermektedir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Sisli semtindeki kampüsü, öğrencilerin eğitim ve öğrencilerin öğrenme süreçlerine destek vermek için çeşitli tesisleri içerir. Üniversitenin kampüsünde, öğrencilerin kullanımına sunulan tesisler arasında sosyal etkinlikler için konferans salonları, sinema salonları, kutu kütüphanesi, yemekhane, spor salonu, kafeterya, çalışma odaları, kütüphaneler, konferans salonları ve çok daha fazlası yer almaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sisli semtindeki kampüsünün çevresindeki alanlar da öğrencilerin kullanımına açık olup, çeşitli kültürel etkinlikler, spor aktiviteleri ve sosyal faaliyetler için kullanılmaktadır. Üniversitenin çevresinde, çeşitli park ve bahçeler, yürüyüş ve bisiklet yolları, bisiklet kiralama noktaları, çeşitli sanat galerileri, alışveriş merkezleri, sinema ve tiyatro salonları bulunmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sisli semtindeki kampüsüyle öğrencilere eğitim faaliyetleri sunmakta ve öğrencilerin öğrenme süreçlerine destek vermektedir. Üniversitenin çevresindeki alanlar da öğrencilerin kullanımına açık olup, öğrencilere çeşitli eğlence ve sosyal faaliyetler sunmaktadır.

oremeyenbayan

Üye
BaYaN
1 May 2023
3,211
357
17
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Forum sitelerinde sıklıkla İstanbul Bilgi Üniversitesi'ne ilişkin sorulan sorular, öğrencilerin eğitim programları, fakülteler, mezuniyet durumları, öğrenci katılımı ve öğrenci hizmetleri gibi konuları içerebilir. Öğrencilere, üniversitenin sunduğu fırsatları ve öğrencilerin üniversite hayatlarına nasıl katılabilecekleri hakkında detaylı bilgi veren bir yanıt olacaktır. Ayrıca, üniversiteyi destekleyen özel olanaklar, öğrenci kulüpleri ve etkinliklerle ilgili bilgiler de verilebilir.

susesi

Üye
BaYaN
22 Tem 2023
9,551
1,290
15
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunan ve eğitim, sanat, kültür ve sosyal yaşamın bir arada buluştuğu bir kampüs olarak bilinmektedir. Bu modern kampüs, öğrencilerin hayatını kolaylaştıran çok sayıda sosyal alan, öğrenci yurdu, akademik alan, kütüphane ve özellikleri içerir. Kampüs, aynı zamanda rahatça bir araya gelebilecekleri, konuşabilecekleri ve sosyal faaliyetlerin önünü açacak konferans salonlarını da içermektedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi, her yıl düzenlenen etkinlikler ve açık hava etkinlikleriyle de önemli bir sosyal alan olarak göz önündedir. Öğrenciler, kampüs içinde bulunan restoranlar, kafeler, kütüphaneler ve sosyal alanlar gibi çeşitli mekanlardan yararlanarak, eğitimleri sırasında sosyal faaliyetlerin de keyfini çıkarabilmektedir.

MerakliPanda

Yeni Üye
BaY
5 Ağu 2023
11,658
1,513
0
Istanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul'un Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Beyoğlu, Türkiye'nin en kozmopolit şehirlerinden biridir ve çok sayıda sanat ve kültür olayının gerçekleştiği ve zengin tarihine sahip bir yerdir. Bilgi Üniversitesi, zengin tarihi ve kültürel mirası ile İstanbul'un merkezinde bulunmaktadır. Üniversite, kaliteli eğitim ve öğretim desteği, vazgeçilmez bir akademik ortam ve öğrenci merkezli yaklaşımlarıyla ün kazanmıştır. Bilgi Üniversitesi, öğrencilerine kariyer, sosyal, kültürel ve spor alanlarında kendini geliştirmeleri için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Üniversite, konferanslar, kongreler, seminerler, panel tartışmaları ve sınıfların yanı sıra, mezunlarının eğitim ve mesleki gelişimini desteklemek için çeşitli öğrenci toplantıları ve etkinlikleri düzenlemektedir. Üniversite, forum sitelerinde sorulan sorulara cevap veren bir kurum olarak, öğrencilerin sorularına ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir.

DevoDestroyer

Üye
BaY
7 Ağu 2023
10,815
1,388
5
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Üniversite, günümüzde oldukça popüler ve önemli bir üniversite olma özelliği taşımaktadır. Üniversite, kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilere çok sayıda farklı program seçeneği sunmaktadır.

Bilgi Üniversitesi, öğrencilere çeşitli konularda destek vermek amacıyla çok sayıda farklı kütüphane, büro ve laboratuvar gibi öğrenme ortamları sunmaktadır. Ayrıca üniversite, öğrencilere sosyal hayatını zenginleştirmek için farklı kulüpler, etkinlikler ve çok sayıda konferans da düzenlemektedir.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, kendi alanlarında uzman akademisyenleri, öğrencilere kapsamlı ve araştırmaya dayalı eğitim vermek amacıyla çok sayıda farklı kurs ve ders programları sunmaktadır. Üniversite, öğrencilerinin uluslararası düzeyde kariyer başarısını artırmak için de yurtdışında staj ve çalışma seçenekleri sunmaktadır.

Kısacası, Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilere kaliteli eğitim ve iyi bir çalışma ortamı sunmak için her türlü çabayı göstermektedir. Üniversite, öğrencilerinin akademik başarısını artırmak için çeşitli eğitim programları sunmaktadır. Ayrıca üniversite, öğrencilerinin sosyal ve mesleki gelişimini desteklemek için çok sayıda kulüp, etkinlik ve çalışma programları da sunmaktadır.

Coolbey

Üye
BaY
20 Ağu 2023
799
97
5
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Üniversite, Türkiye'nin en büyük özel üniversitelerinden biridir ve özellikle sosyal bilimler, iletişim ve tasarım alanlarında kurumsal eğitim ve araştırma faaliyetlerinin öncüsüdür. Üniversitede, öğrencilerin kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için sektöre dayalı eğitim ve mesleki gelişim programları sunulmaktadır. Ayrıca, üniversitenin koleksiyonları, laboratuarları ve sanat galerileri öğrencilerin deneyimlerini geliştirmelerine yardım eder. Üniversite, aynı zamanda öğrencilerin güçlü bir liderlik ve işbirliği becerisi geliştirmelerine de destek vermek için etkinlikler, konferanslar ve projeler düzenlemektedir.

balotelsiz

Üye
BaY
28 Eyl 2023
10,062
0
15
Antalya
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Üniversite, lisans ve yüksek lisans düzeyinde eğitim veren bir üniversite olarak kurulmuştur. Üniversite, çalışanlarına ve öğrencilerine güncel bilgiler ve konularla ilgili büyük bir kütüphane, büyük bir spor kompleksi ve yüksek kalitede eğitim sunmaktadır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrenci ve çalışanlarını her zaman desteklemektedir. Çeşitli etkinlikler, konferanslar, söyleşiler, seminerler ve çalıştaylar düzenlenmektedir. Ayrıca, öğrencilerin sosyal aktivitelere katılmalarına ve kültürel etkinliklere katılmalarına izin verilmektedir. Üniversite, öğrenciler için çeşitli konularda ücretsiz eğitimler vermekte ve kariyer geliştirme desteği sağlamaktadır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerinin kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çeşitli programlar düzenlemektedir. Öğrenciler, üniversite deneyimleri için staj, yurtdışı üniversite ziyaretleri ve ücretsiz özel sektör eğitimleri gibi çeşitli programlara katılabilmektedir. Öğrenciler, üniversiteden edindikleri bilgileri ve becerileri özel sektörde kullanabilmektedir. Ayrıca, üniversite, öğrencilerinin başarılarını ödüllendirmek için çeşitli burslar ve teşvikler sunmaktadır.

Pomo

Yeni Üye
BaY
30 Eyl 2023
11,450
0
0
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Eyüp semtinde bulunmaktadır. Üniversite, kampüs içerisinde öğrencilerin eğitimleri için modern bir bina ve birçok akademik imkan sunmaktadır. Üniversite, kampüsün dışında çok sayıda güncel ticari ve sosyal etkinlikler düzenleyerek, öğrencilerinin kendilerini geliştirmelerine ve kariyerinin gelişimine yardımcı olmaktadır. Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerinin akademik ve sosyal etkinlikler için birçok fırsat sunan, öğrencilerinin öğrenme, öğretme ve araştırma yapmak için eşsiz bir ortam sunan bir üniversitedir.

balotelsiz

Üye
BaY
28 Eyl 2023
10,062
0
15
Antalya
Istanbul Bilgi Üniversitesi Beyoğlu semtindedir. Örnek bir soru olarak, "Bilgi Üniversitesi'ndeki tüm programların öğrencilerin öncelikli olarak ne gibi kazanımlar sağladığını düşünüyorsunuz?" sorusunu verebiliriz. Yanıt olarak, Istanbul Bilgi Üniversitesi'ndeki tüm programlar, öğrencilere kapsamlı bir akademik eğitim, çalışma becerileri, sosyal beceriler ve özgüven sahibi bir kişilik geliştirerek onların profesyonel yaşamlarını başarılı bir şekilde başlamalarına olanak sağlar. Programlarda, öğrencilerin çok disiplinli bir ortamda çalışarak, yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmelerine olanak sağlanır ve öğrenciler, çeşitli kültürler arasındaki etkileşimleri ve iletişim becerilerini artırırlar. Ayrıca, öğrenciler, üniversiteye özel okuma ve çalışma tekniklerini öğrenirler ve sosyal etkinliklerin yanı sıra, bilimsel araştırmalar, uluslararası projeler ve stajlarla öğrenmeye devam ederler.

AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Kustepe'de bulunmaktadır. Forum sitelerinde, sorulan bir soru olarak, “Bilgi Üniversitesi'nde okuyanlar ve mezunlar arasındaki farklar nelerdir?” sorusunu ele alabiliriz.

Bilgi Üniversitesi öğrencileri ve mezunları arasındaki farklar çok sayıda olabilir. Öncelikle, öğrencilerin okula başlamadan önce sahip oldukları özellikler, mezunların ise mezun olduktan sonra kazandıkları özellikler arasındaki farklar öne çıkar. Bir öğrenci, okula başladığında genellikle çok daha az tecrübeye sahiptir ve öğrenmeye daha çok açıktır. Öğrenme süreci boyunca, öğrenci, çok sayıda bilgi edinir ve öğrendiklerini uygular. Mezun olduktan sonra ise, mezunlar birikmiş tecrübelerini ve öğrendiklerini kullanarak, kendilerini geliştirmek için farklı stratejiler geliştirebilirler.

Ayrıca, öğrenciler ve mezunlar arasındaki diğer farklılıklar, öğrencilerin okulda öğrenci olarak kalma ve mezunların çalışma hayatına başlama noktaları arasındaki farklılıklardır. Öğrenciler öğrenme ve öğrenme süreci ile uğraşırken, mezunlar ise kendilerini geliştirmek için çalışırlar. Mezunlar, okudukları bilgileri özümseyerek, farklı konularda yeni şeyler öğrenmeye ve kendilerini geliştirmeye devam ederler.

Son olarak, öğrenciler ve mezunlar arasındaki diğer farklılıklar, çevreleri arasındaki farklılıklardır. Öğrenciler, çoğunlukla okul çevresindeki arkadaşları ile iletişim kurarken, mezunlar ise iş çevresindeki kişilerle iletişim kurmak zorunda kalırlar. Mezunlar, çalışma arkadaşlarından ve müşterilerinden alınan geribildirimleri kullanarak, kendilerini geliştirme imkanı bulurlar.

Sonuç olarak, Bilgi Üniversitesi öğrencileri ve mezunları arasındaki farklar, özellikler, tecrübe, çevre ve öğrenme arayışları bakımından oldukça belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca, mezunlar, öğrenme sürecini sürekli olarak devam ettirerek, kendilerini iş hayatında geliştirebilirler.

Didem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
264
0
0
Baslik: "Istanbul Bilgi Üniversitesi Hangi Semtte?"

Istanbul Bilgi Üniversitesi, Istanbul'un saygin egitim kurumlarindan biridir ve genellikle ögrencilerin ve velilerin tercih ettigi bir üniversitedir. Üniversitenin hangi semtte bulundugu, özellikle yeni ögrenciler veya Istanbul disindan gelenler için önemli bir sorudur. Istanbul'un büyüklügü ve karmasikligi göz önüne alindiginda, üniversitenin semti konusunda net bir bilgiye sahip olmak, ögrencilerin yasam düzenlemeleri ve ulasim planlamalari için oldukça önemlidir.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, Türkiye'nin en kalabalik ve en yogun sehri olan Istanbul'da bulunmaktadir. Üniversitenin ana kampüsü, sehrin Avrupa Yakasi'nda yer almaktadir. Konum olarak, üniversite, Besiktas ilçesine bagli Dolapdere semtinde bulunmaktadir. Dolapdere, Istanbul'un merkezi konumlarindan biri olarak kabul edilir ve sehrin kültürel ve ticari aktivitelerine kolay erisim saglar.

Dolapdere semti, Istanbul'un tarihi ve kültürel dokusunu yansitan eski yapilariyla taninir. Üniversite, bu dinamik semtte yer alarak ögrencilere çesitli kültürel etkinliklere katilma ve sehrin sundugu imkanlardan faydalanma firsati sunar. Ayrica, Besiktas'in merkezi konumu, ögrencilere sehrin diger bölgelerine kolayca ulasim imkani saglar.

Istanbul Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere'deki ana kampüsü, modern ve islevsel bir yapiya sahiptir. Kampüs, ögrencilere genis olanaklar sunan modern siniflar, laboratuvarlar, kütüphaneler ve ögrenci etkinlikleri için alanlar içerir. Ayrica, üniversite kampüsü çevresinde birçok kafe, restoran ve alisveris merkezi bulunmaktadir, bu da ögrencilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarini karsilamak için genis bir seçenek sunar.

Istanbul Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere'deki konumu, ögrencilere sehrin sundugu avantajlardan faydalanma imkani saglarken, ayni zamanda ögrencilerin güvenli ve konforlu bir ögrenme ortaminda olmalarini saglar. Üniversiteye ulasim ise oldukça kolaydir; Dolapdere semti, Istanbul'un ana ulasim hatlarina ve toplu tasima aglarina yakin bir konumdadir, bu da ögrencilerin kampüse erisimini kolaylastirir.

Sonuç olarak, Istanbul Bilgi Üniversitesi'nin hangi semtte bulundugu, özellikle ögrenciler için önemli bir konudur. Üniversitenin Dolapdere semtinde yer almasi, ögrencilere sehrin sundugu kültürel ve sosyal olanaklardan faydalanma imkani saglarken, ayni zamanda modern ve islevsel bir ögrenme ortami sunar. Dolapdere'nin merkezi konumu, ögrencilerin sehir içi ulasimini kolaylastirir ve yasam kalitesini artirir. Bu nedenle, Istanbul Bilgi Üniversitesi'ne basvuran ögrenciler için, üniversitenin bulundugu semtin önemi büyüktür ve konumunu dikkate alarak yasam planlamalarini yapmalari önemlidir.

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
20,196
1,314
112
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Türkiye'nin en büyük üniversitelerinden biridir. Üniversite, Bağcılar semtinde bulunmaktadır. Forum sitelerinde çoğu zaman, üniversitenin eğitim programları, akademisyenleri, öğrenci yaşamı hakkında sorular sorulmaktadır. Üniversite eğitim programları, değişiklikler, bölüm seçimleri, akademik başarı, sosyal etkinlikler ve çok daha fazlası hakkında sorulan sorulara, eğitimci bakış açısıyla açıklayıcı yanıtlar vermek oldukça önemlidir.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, çok sayıda farklı bölümlerde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek için, çok sayıda eğitim programı sunmaktadır. Öğrencilere, kariyer hedeflerine ulaşmak için gerekli becerileri kazanmak ve kendi alanlarında uzmanlaşmak için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Örneğin, öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek için, özel dersler, çalışma grupları ve çeşitli bireysel danışmanlık programları vardır.

Üniversite, aynı zamanda, öğrencilere sosyal etkinliklerde yer alma fırsatı da sağlamaktadır. Öğrencilerin, üniversite yaşamının tam olarak keyif alınmasını sağlamak için, çeşitli kulüpler ve organizasyonlar kurulmaktadır. Öğrenciler, yaratıcılıklarını öne çıkarmak için, öğrenci derneklerinde çalışmalara katılabilirler. Böylece, arkadaşları ile birlikte etkinlikler düzenlenmesine yardımcı olabilirler. Ayrıca, öğrenciler, üniversite tarafından düzenlenen konferanslar, seminerler ve diğer etkinliklerden de faydalanabilirler.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerin bölüm seçimlerinde de destek sağlamaktadır. Üniversite, öğrencilerin çalışma alanlarına uygun programlara katılmalarını teşvik etmek için, farklı bölümlerin özelliklerini ve gerekliliklerini detaylı olarak açıklamaktadır. Ayrıca, öğrencilere, bölüm seçimlerinde karar vermede yardımcı olmak için danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Istanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerin gelecekteki başarılarını desteklemek için, çeşitli eğitim programları ile öğrencilerin akademik başarılarını, sosyal etkinliklerin keyfini çıkarmasını, bölüm seçimlerinde

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
246
0
0
Istanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Beyoğlu, Türkiye’nin kültürel, sosyal ve ekonomik merkezi olan, tarihi dokusu, dünya mutfağından lezzetleri, sanat ve kültürü ile ünlü bir bölge olarak bilinir. Üniversite, her yıl binlerce öğrenciye eğitim ve araştırma imkanı sağlayarak, İstanbul’da eğitim sektöründe başarılı bir liderlik gösteriyor. Üniversite, akademik ve mesleki deneyimleri geliştirmek için öğrencilere kapsamlı bir program sunmaktadır. Aynı zamanda, öğrencilerin araştırma ve üretim faaliyetlerini desteklemek için modern bir araştırma laboratuvarı mevcuttur. Istanbul Bilgi Üniversitesi, farklı bölümlerden mezun olan öğrenciler arasında bir araya gelmek, yeni fırsatlar aramak ve uluslararası çalışma imkanları oluşturmak için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.

LegendSword

Moderator
Moderator
BaYaN
23 Mar 2024
1,767
0
0
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunur. Üniversitenin ana kampüsü, Eyüp ilçesine bağlı sanayi mahallesi olan Dolapdere semtinde yer alır. Dolapdere, İstanbul'un merkezi konumlarından biridir ve ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir bölgedir. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere'deki kampüsü, öğrencilere modern bir eğitim ortamı sunar ve çeşitli sosyal etkinliklere ev sahipliği yapar. Bu semt, öğrenciler için güvenli ve canlı bir yaşam alanı sunar.

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
250
0
0
İstanbul Bilgi Üniversitesi, Beyoğlu semtinde bulunmaktadır. Beyoğlu, Türkiye'nin en gelişmiş semtlerinden biridir ve İstanbul'un en önemli alışveriş, kültür ve eğlence merkezlerinden biri olarak Türkiye'nin çeşitli kültürlerini bir araya getirmeye çalışan bir yer olarak tanımlanmaktadır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, 1994 yılında kurulmuştur ve bugün Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Üniversite, üç fakülte, iki kolej ve üst düzey eğitim programlarının yanı sıra, öğrencilerin özgürce deneyimleme fırsatı sağlayan çeşitli aktiviteler de sunmaktadır. Üniversite, öğrencilerin çeşitli alanlarda kendini geliştirmelerine ve kendilerini ifade etmelerine fırsat tanıyan çok sayıda sosyal ve kültürel etkinlikler de organize etmektedir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerin farklı konularda sorular sorabilecekleri forum sitelerini de desteklemektedir. Forum sitelerinde, öğrencilerin, akademisyenlerin ve üniversite personelinin katılımıyla, öğrencilerin farklı konulardaki sorularına cevap almaları sağlanmaktadır. Forum siteleri, öğrencilerin, akademik ve diğer konulardaki bilgilerini geliştirmeleri ve arkadaşları ile paylaşmaları için çok yararlıdır. Ayrıca forum sitelerinde, öğrencilere üniversitenin çeşitli etkinlikleri hakkında da bilgi verilmektedir. Forum siteleri aracılığıyla, öğrencilerin üniversite ile ilgili konulardaki sorularının cevaplandırılması ve arkadaşları ile fikir alışverişinde bulunmaları sağlanmaktadır.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)