Bir erkek boşaldıktan sonra ne hisseder

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Boşalma Nedir?

Boşalma, bir erkeğin cinsel ilişki veya masturbasyon sonucu elde ettiği zevkli fiziksel tepkidir. Boşalma, erkeğin penisinde kasılmaların oluşması ile birlikte sıvı dışarıya atılmasıyla sonuçlanır. Genellikle bu sıvı, spermleri içerir, ancak boşalma olmasa bile, spermler vücuttan atılabilir. Boşalma, erkeğin cinsel ilişkiye veya masturbasyon sırasında elde ettiği zevkli kasılmaların sonucu olarak da bilinir.

Boşalma Sonrası Duygular

Boşalma sonrasında, erkeklerin genellikle rahatlama hissi yaşadıkları söylenmektedir. Boşalma, fiziksel ve duygusal olarak erkekleri rahatlattığı gibi, uzun süreli bir cinsel güdü veya istekten kurtulmalarına yardımcı olabilir. İlişki sonrasında, erkeklerin boşalmadan önceki heyecan ve istekleri tamamen kaybolduğu ve sakinleştiği düşünülür.

Boşalma sonrasında, erkeklerin fiziksel bazı duygulara sahip olması da beklenir. Boşalma sonrasında, erkeklerin kaslarının gevşediği, zihinsel ve ruhsal olarak rahatladıkları ve huzurlu hissettikleri söylenmektedir.

Boşalma Sonrası Psikolojik Etkiler

Boşalma sonrasında, erkeklerin ruh hali ve psikolojisi de bazı değişimler gösterebilir. Boşalma sonrasında, erkeklerin bazıları rahatlamayı, diğerleri ise üzüntü veya keder hissedebilir. Bazı erkekler, boşalmadan önceki duygularının daha güçlü olduğunu hissedebilir veya boşalmadan önceki tutkularının kaybolduğunu düşünebilir. Boşalma, erkeklerin duygusal durumlarını ve psikolojisini de etkileyebilir.

Boşalma Sonrası Sağlık Sorunları

Boşalma sonrasında, erkeklerin bazı sağlık sorunlarının oluşabileceği de belirtilmiştir. Boşalma sırasında oluşan kas kasılmaları, sık sık boşalmanın sonucunda erkeklerin üreme sisteminde hasar meydana gelebileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, sık sık boşalmanın, erkeklerin cinsel performansını ve cinsel sağlığını etkileyebileceği de söylenmektedir.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü