Çınarlı mesleki ve teknik anadolu lisesi kaç kişi

AtarliGenc

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,328
127
2
Merhaba,
Çınarlı mesleki ve teknik anadolu lisesine kayıtlı öğrenci sayısı hakkında bilgi almak istiyorum. Daha önce bu konuda çalışmaları olan veya bu liseyle ilgili bilgileri olan biri varsa lütfen yardım edin. Çınarlı mesleki ve teknik anadolu lisesi ile ilgili ne kadar çok bilgi edinirsem o kadar iyi olur. Özellikle, lisede okuyan öğrenci sayısı hakkında bilgi almak istiyorum. Herhangi bir yardımlarınız için çok memnun olurum.

Daniel1336

Co-Admin
Yetkili
Co-Admin
BaY
4 Nis 2023
10,217
1,281
112
Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kaç Kişi?

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Konya'nın Şereflikoçhisar ilçesinde bulunan bir eğitim kurumudur. Lise personeli ve öğrencilerinin sayısını merak ediyorsanız, bu makale sizin için.

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Personel ve Öğrenci Sayısı

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 2017-2018 eğitim yılında yaklaşık 350 öğrenci ve 40 personel bulunmaktadır. Personel, okul müdürü, öğretmenler, idari personel ve diğer destek personel olmak üzere dört gruba ayrılmaktadır.

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Sayısının Artışı ve Azalışı

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, özellikle son iki yılda öğrenci sayısında ciddi artışlar göstermiştir. 2017-2018 eğitim yılında öğrenci sayısının yaklaşık 350 olduğu görülmektedir. Ancak bu sayı, 2016-2017 eğitim yılında 250'ye düşmüştü. 2018-2019 eğitim yılında öğrenci sayısının yaklaşık 400 olması beklenmektedir.

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Personel Sayısının Artışı ve Azalışı

Okul personeli sayısı açısından, 2017-2018 eğitim yılında okulda yaklaşık 40 personel bulunmaktadır. Önceki yıllarda bu sayı çok daha düşüktü. 2016-2017 eğitim yılında bu sayı 25'e, 2015-2016 eğitim yılında ise 15'e düşmüştü.

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sonuç

Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, son iki yılda öğrenci ve personel sayısında ciddi artışlar göstermiştir. 2017-2018 eğitim yılında okulda 350 öğrenci ve 40 personel bulunmaktadır. 2018-2019 eğitim yılında bu sayıların daha da artacağı düşünülmektedir.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)