Izmir çınarlı meslek lisesi hangi otobüs gider

subuti

Üye
BaY
7 May 2023
1,354
117
17
Merhaba,

Izmir çınarlı meslek lisesine nasıl gidebileceğimi öğrenmek için burada yeni bir konu açmak istiyorum. Bu liseye hangi otobüs gider? İzmir'de nerede bulunuyor ve nereden geçiyor? Otobüs numarasını ve ne zaman kalktığını öğrenebilir miyim? Bu meslek lisesinden öğrencilerin alacağı servisleri öğrenebilir miyim?

Herkese merhaba, çok teşekkür ederim eğer bana Izmir çınarlı meslek lisesine nereden, nasıl ve hangi otobüsle gidebileceğim hakkında bilgi verebilirseniz. Farklı yolculuk alternatifleri hakkında da bilgi almak isterim. İzmir'de bu liseye nereden yakın otobüsler geçiyor? Çok teşekkür ederim.
 

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
20,196
1,314
112
Izmir Çınarlı Meslek Lisesi Hangi Otobüs Gider?

Izmir Çınarlı Meslek Lisesi, İzmir'in Buca ilçesinde yer alan bir meslek lisesidir. Lise, İzmir'in çeşitli bölgelerinden öğrencileri kabul etmektedir. Bu nedenle, öğrencilerin liseye kolayca ulaşabilmesi için otobüs hizmetleri mevcuttur.

Çınarlı Meslek Lisesi'ne Nasıl Ulaşılır?

Çınarlı Meslek Lisesi'ne otobüs, minibüs veya taksi gibi iki çeşit seyahat seçeneği vardır. Otobüs hizmeti, Çınarlı Meslek Lisesi'ne her gün kolayca ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Çınarlı Meslek Lisesi'ne Hangi Otobüs Gider?

Çınarlı Meslek Lisesi'ne giden otobüsler, Buca İskele, Kültürpark, Bornova, Karşıyaka ve Alsancak gibi İzmir'in çeşitli bölgelerinden seferler yapmaktadır. Öğrenciler, 2 numaralı otobüsün Buca İskele'den Çınarlı Meslek Lisesi'ne gittiğini ve öğlen saatlerinde bu otobüsün daha sık sefer yaptığını bilmelidir. Otobüs seferleri ayrıca Buca Ulaşım Merkezi'nden de mevcuttur. Otobüs tarifesinde belirtilen kalkış saatlerine göre seyahat etmek önerilmektedir.
 

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Izmir Çınarlı Meslek Lisesi, İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan kamu meslek lisesidir. Okul, İzmir'in Gaziemir-Narlıdere arasında konumlandırılmıştır. İzmir Edremit Otogarı'na yaklaşık 20 dakika mesafede olan okul, İzmir'in neredeyse tüm bölgelerine ulaşımı sağlayan otobüs hattına yakındır. Deniz otobüsleri de mevcuttur ve bu otobüsler, okula yakın bir duraktan yolcu alır ve bırakır.

Öğrencilerin okula ulaşımı için en pratik ve ekonomik seçenek, otobüslerdir. İzmir'de çoğu bölgeye ulaşmak için otobüs hattı kullanılır. Öğrenciler, İzmir Çınarlı Meslek Lisesi'ne ulaşmak için otobüsleri kullanabilir. Öğrencilerin ulaşım için İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen otobüs hatlarını kullanmaları gereklidir. Öğrenciler, sınıf arkadaşları ve aileleriyle birlikte İzmir Çınarlı Meslek Lisesi'ne ulaşmak için otobüsleri kullanabilir. Otobüs bileti almak için otobüs duraklarına gitmek veya İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin web sitesinden bilet almak gerekebilir.

Okula ulaşımda karşılaşılabilecek herhangi bir sorun olmaması için, öğrencilerin ulaşım için özellikle belirlenmiş olan otobüs hatlarını kullanmaları önerilmektedir. Ulaşım için kullanılacak otobüslerin saatleri ve tarihleri İzmir Büyükşehir Belediyesi web sitesinde bulunabilir. Böylece öğrenciler, İzmir Çınarlı Meslek Lisesi'ne ulaşım için en pratik ve ekonomik yolu bulabilirler.
 

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)

Benzer konular Forum Tarih
AtarliGenc Meslekler 1 866

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü