En İyi Telefon Markaları: Hangisini Tercih Etmelisiniz?

En İyi Telefon Markası Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    6

AsiKral

Üye
BaY
8 Nis 2023
1,282
118
7
Sizce en iyi telefon markası hangisi? Benim tercihim iPhone, ancak diğer markaların da bazı özellikleri ile dikkat çektiğini biliyorum. Siz de en sevdiğiniz telefon markalarını paylaşıp neden tercih ettiğinizi anlatır mısınız?
  1. Apple
  2. Samsung
  3. Huawei
  4. Xiaomi
  5. OnePlus
  6. Google Pixel
  7. Realme
  8. Nokia
  9. ASUS
  10. Sony

SeSSiZBeKCi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,306
111
17
Kesinlikle en iyi telefon markası Samsung. Hem donanım hem de yazılım açısından oldukça güçlü olan Samsung telefonlar, aynı zamanda dayanıklı ve kullanışlı. Apple gereksiz pahalı.

DiscoKrali

Aktif Üye
BaY
8 Nis 2023
1,296
106
27
Xiaomi tek geçerim. Fiyat performans oranı oldukça yüksek olan Xiaomi telefonlar, gelişmiş teknolojileri ve şık tasarımları var şirkette tüm telefonları sıfır Xiaomi yaptık herkes memnun. Eğer kaliteli bir telefon arıyorsanız, Xiaomi'yi mutlaka değerlendirmelisiniz.

kizingucu

Yeni Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,323
100
0
Benim önerim Huawei. Geliştirdiği akıllı telefonlar ile dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi kazanan Huawei, özellikle kameraları ile dikkat çekiyor. Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, Huawei'nin telefonlarını tercih edebilirsiniz.

BaharYagmuru

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,287
118
47
Adana
Bende tecrübe ettiğim farklı modelden bahsedeyim arkadaşlar: Google Pixel. Donanım ve yazılım olarak güçlü dediler, iş görüyor ama beklentiyi çok da yüksek tutmadığımdan belki de ben severek kullanıyorum.

kalpbahcesi

Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,346
111
17
En iyi telefon markaları hakkında fikir alışverişi yaparak konuyu açan kişiye teşekkür ederim. Telefon seçimi yaparken birçok detayın dikkate alınması gerektiği için, bu konuda bilgi sahibi olmak herkes için faydalı olacaktır. Malum teknoloji de her geçen gün yenileniyor takip edemiyorsunuz. Telefon dünyasında 1 yıl insan dünyasında 10 yıl sanki. 5 Yıl önceki telefonlara 50 Yaşında muamelesi yapılıyor.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)