Hangi Dijital Yayın Platformunu Kullanmalıyım?

Hangi Dijital Yayın Platformu En İyisi

• Kullanılan toplam oy
    5

AltoClef

Yeni Üye
BaYaN
7 Nis 2023
1,314
84
2
Merhaba, dijital yayın platformları hakkında bir sorum var. İzlemek istediğim diziler ve filmler için hangi dijital yayın platformunu tercih etmeliyim? Netflix mi yoksa Amazon Prime mı daha iyi bir seçenek olabilir? Sanırım en iyiler bu platformlar devamında Disney Plus ve Exxen’de güzel yapımlar sunuyor diye biliyorum. Deneyimi olan arkadaşların önerilerini rica ediyorum.

• Like
Reactions: TheMeridian

TheMeridian

Yeni Üye
BaY
6 Nis 2023
1,275
121
2
Kendi tercihim olarak Netflix'i tercih ediyorum. Hem geniş bir içerik yelpazesine sahip, hem de kullanıcı dostu bir arayüzü var. Ayrıca orijinal yapımları da oldukça başarılı. Ancak, Amazon Prime da alternatif bir seçenek olarak düşünülebilir. Özellikle üyelik avantajları sayesinde cazip olabilir.

SokakFeneri

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,299
115
2
Netflix güzel ama gereksiz pahalı. Amazon Prime verdiğin parayı hissettirmiyor çünkü Amazon alışverişlerinde kargo bedava oluyor. Bence çok mantıklı sırf kargo parası daha yüksek yoksa. Hem yapımları izle hemde burada kar yap kebap iş ☺

Ayrıca Amazon Prime Video, son zamanlarda özellikle orijinal yapımları ile dikkat çekiyor. Özellikle "The Marvelous Mrs. Maisel" ve "The Man in the High Castle" gibi başarılı dizileriyle adından söz ettiriyor. Bu tarz yapımları sevenler için Prime Video'nun iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

ruhumunizi

Yeni Üye
BaY
5 Nis 2023
1,259
89
2
Dijital yayın platformlarından Netflix mi yoksa Amazon Prime mı daha iyi? Sorusu kulağa basit gelse de, cevabı oldukça kişisel tercihlere bağlıdır. Kimisi Netflix'in orijinal yapımlarını tercih ederken, kimisi Amazon Prime'ın uygun fiyatlı üyelik avantajlarına göz atabilir. Bende ikiside var Netflix ortaklı aldık, 4 cihazda indirme hakkı olduğundan 4 ortağız her ay birimiz ödüyoruz parayı. Tek başıma almak zorunda kalsam Netflix almazdım yada bir ay alır 2-3 ay almam, her ay ödenecek para değil Türkiye şartları için fiyat.

AtarliGenc

Yeni Üye
BaY
8 Nis 2023
1,328
127
2
Exxen izliyorum, TV 8 izlemeyen biriyim hep aynı programlar diye artık izleyemiyor bıkkınlık geldi ama Exxen gerçekten başarılı. İbrahim Büyükak dizisi var önyargılı yaklaştım ama böyle bir efsane olamaz kesinlikle izleyin. Hele İşler Güçler vb. muzip diziler seven biriyseniz kaçırmayın. Merak edenler için: https://www.exxen.com/tr/detail/serie/ilginc-bazi-olaylar/34589

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)