En İyi Yöntemlerle Online Para Kazanma

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Merhaba, benim için biraz farklı olacak ama online para kazanmak konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Konu hakkında tecrübeli olanlar, hangi yöntemleri kullanarak para kazandığınızı öğrenebilir miyim? Hangi platformları kullanıyorsunuz veya hangi siteler sizin için en iyi sonuçları verdi? Hedef ayda 2k TL gibi bir ek gelir oluşturmak sizce ye başlayan biri bu hedefe ulaşmak için neler yapmalı?

HayalbaZ

Moderator
Yetkili
Moderator
BaYaN
4 Nis 2023
1,302
127
7
Benim tecrübelerime göre, online para kazanmanın en iyi yollarından biri kendi blogunuzu oluşturmaktır. Blog yazarak, bir çevrimiçi kitleniz oluşabilir ve bu da reklam geliri vb. gibi farklı yollarla para kazanmanıza olanak tanır. Ayrıca, satış ortaklığı programlarına katılarak veya online dersler oluşturarak para kazanabilirsiniz. Google adsense olabilir gelir modeli yada dosya indirme sitesiyle link kısaltma sitelerinden de para kazanabilirsiniz.

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Anket doldurma gibi daha az yetkinlik gerektiren birşey düşünüyorum ama aylık ne kadar kazandırır hedefimi sağlar mı anket işi bilemiyorum, güvenilir firma var mı arkadaşlar bu alanda bildiğiniz?

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
20,472
1,247
112
Anket doldurma gibi daha az yetkinlik gerektiren birşey düşünüyorum ama aylık ne kadar kazandırır hedefimi sağlar mı anket işi bilemiyorum, güvenilir firma var mı arkadaşlar bu alanda bildiğiniz?
Anket işi çok büyük bir yalan bence. 15 yıldır online para işlerini takip ederim daha ödeme yapan firma görmedim. Sebepsizce onaylamazlar, onayladıklarına zaman aşımı derler, ödeme eşiği 200 TL derler yaklaşında 400 TL olur bir türlü hesabınızda göremezsiniz o parayı. Anket doldurarak para kazanılır mı sorusunun cevabı bence kesinlikle hayır, zaman ve emeğinize yazık.

• Like
Reactions: fisilti

Dusunenyolcu

Yeni Üye
BaYaN
2 Nis 2023
1,271
114
2
Online para kazanmanın bir diğer yolu, freelance çalışmaktır. Bu, becerileriniz doğrultusunda iş yapabileceğiniz farklı platformlarda projeler bulmanızı sağlar. Özellikle yazma, tasarım veya kodlama gibi becerilere sahip olanlar için bu oldukça karlı bir seçenek olabilir. Yada eğitim içerikleri üretip YouTube, Udemy gibi platformlarda satışa sunabilirsiniz, forumlarda da ekitap olarak eğitim satışları revaçta.

• Like
Reactions: fisilti

fisilti

Üye
BaYaN
4 Nis 2023
1,264
101
17
Anket işi çok büyük bir yalan bence. 15 yıldır online para işlerini takip ederim daha ödeme yapan firma görmedim. Sebepsizce onaylamazlar, onayladıklarına zaman aşımı derler, ödeme eşiği 200 TL derler yaklaşında 400 TL olur bir türlü hesabınızda göremezsiniz o parayı. Anket doldurarak para kazanılır mı sorusunun cevabı bence kesinlikle hayır, zaman ve emeğinize yazık.
Uzak durmak lazım öyleyse teşekkürler uyarı için @ForumFreak

Online para kazanmanın bir diğer yolu, freelance çalışmaktır. Bu, becerileriniz doğrultusunda iş yapabileceğiniz farklı platformlarda projeler bulmanızı sağlar. Özellikle yazma, tasarım veya kodlama gibi becerilere sahip olanlar için bu oldukça karlı bir seçenek olabilir. Yada eğitim içerikleri üretip YouTube, Udemy gibi platformlarda satışa sunabilirsiniz, forumlarda da ekitap olarak eğitim satışları revaçta.
Bu mantıklı geldi araştıracağım çok teşekkürler.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar (Toplam:0)