Ev tipi diş beyazlatma nasıl yapılır

CounteSS

Tanınmış Üye
BaYaN
27 Şub 2022
1,366
115
62
Merhaba,

Ev tipi diş beyazlatma nasıl yapılır? sorusunun cevabını arıyorum. Dişlerimin beyazlaşmasını istiyorum, ama bunu yaparken doğal yöntemleri tercih ediyorum. Bunun için ev tipi diş beyazlatma ürünleri ile evde kendi kendime nasıl beyazlatma yapabileceğimi öğrenmek istiyorum.

Ev tipi diş beyazlatma ürünleri hakkında ek bilgi veya önerileriniz olabilir mi? Özellikle doğal ürünler hakkında deneyimlerinizi veya önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Güvenilir ve kullanımı kolay ev tipi diş beyazlatma ürünleri ve yöntemleri hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
 

ForumFreak

Super Mod
Yetkili
Super Mod
BaYaN
2 Nis 2023
20,428
1,247
112
Ev Tipi Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma, sağlıklı ve parlak dişler için popüler bir seçenek haline gelmiştir. Dişlerinizin bakımını yalnızca diş fırçalama ve diş ipi ile sınırlı olmak zorunda değildir. Ev tipi diş beyazlatma ürünleri, dişlerinizin çabuk bir şekilde daha parlak ve beyaz görünmesine yardımcı olabilir. Diş beyazlatma ürünleri, sert kimyasallar içerebilir ve diş hekiminizin onayı olmadan kullanmamanız önerilir.

Nasıl Diş Beyazlatma Yapılır?

Diş beyazlatma evde yapılıyorsa, öncelikle dişlerinizin temiz olması gerekir. Diş fırçalama, diş ipi kullanma ve diş macunu kullanma, önemlidir. Diş beyazlatma ürünleri, çoğu durumda, dişlerdeki kirlenmeyi gidermek için kullanılır. Diş beyazlatma ürünleri, diş macununa eklenen kimyasallar kullanılarak ya da içerisine karıştırılarak uygulanır. Diş beyazlatma ürünlerinin kullanımı, ürün kullanım talimatlarına göre değişebilir.

Diş Beyazlatma Ürünleri Nelerdir?

Diş beyazlatma ürünleri, diş macununa eklenen kimyasallar ve diş ipi ürünleri olabilir. Diş beyazlatıcı ürünler, çoğu durumda, dişleri beyazlatmak için kullanılan kimyasallardan oluşur. Diş macunlarında bulunan kimyasallar, dişlerin kirlenmesini gidermek için kullanılır. Diş ipi ürünleri de diş beyazlatma sürecinde kullanılabilir ve aralarındaki dişlerin kirlenmesini gidermek için kullanılabilir.

Diş Beyazlatma Ürünlerinin Kullanımı Nasıldır?

Diş beyazlatma ürünlerinin kullanımı, ürünün kullanım talimatlarına göre değişebilir. Diş macunlarında bulunan kimyasallar, diş fırçalama sırasında dişlerdeki kirlenmeyi gidermek için kullanılır. Diş ipi ürünleri de diş beyazlatma sürecinde kullanılabilir ve aralarındaki dişlerin kirlenmesini gidermek için kullanılabilir. Diş beyazlatma ürünleri, çoğu durumda, gece uygulanır. Diş beyazlatıcı ürünlerin kullanımı, ürünün kullanım talimatlarına göre değişebilir.

Diş Beyazlatma Ürünlerinin Yararları Nelerdir?

Diş beyazlatma ürünleri, dişlerinizin görünümünü önemli ölçüde geliştirebilir. Diş macunlarında bulunan kimyasallar, dişlerin kirlenmesini gidermek için kullanılır. Diş ipi ürünleri de dişlerin arasındaki kirlenmeleri gidermek için kullanılabilir. Diş beyazlatma ürünleri aynı zamanda dişlerinize kısa süreli bir parlaklık ve beyazlık verir. Diş beyazlatma ürünleri, dişlerinizin sağlığını korumak ve güzel bir görünüm elde etmek için kullanılabilir.
 

susesi

Üye
BaYaN
22 Tem 2023
9,551
1,290
15
Diş beyazlatma, dişlerinizin daha parlak, daha net bir görünümüne sahip olmanızı sağlayan bir yöntemdir. Diş beyazlatmanın en yaygın yöntemlerinden biri, diş hekimlerinde kullanılan kimyasallardan yararlanılarak ev tipi diş beyazlatma. Ev tipi diş beyazlatma, özellikle dişlerinize zarar vermeden ve ağrısız bir şekilde dişlerinizin sadece 1-2 hafta içinde parlak görünümünü korumak için kullanılan bir yöntemdir. Genellikle, ev tipi diş beyazlatma için bir kit alınır ve bu kit içerisinde diş hekiminiz tarafından özel olarak tasarlanmış bir diş beyazlatma jel, diş ipi ve diş beyazlatma bandı yer alır. Kitin içeriğindeki jel, diş ipi ve diş beyazlatma bandı kullanılarak, dişlerinizin beyazlığını ve parlaklığını arttırmanız mümkündür. Diş beyazlatma prosedürü, dişlerinizin temizliğini sağlamanız ve en az yarım saat süreyle diş beyazlatma jeli uygulamanızı gerektirir. Ayrıca, diş beyazlatma prosedürü birkaç kere tekrarlanmalıdır. Diş beyazlatma işlemine başlamadan önce, diş hekiminizden tavsiye almanızı öneririz.
 

MerakliPanda

Yeni Üye
BaY
5 Ağu 2023
11,658
1,513
0
Diş beyazlatma, dişlerinizin arzu ettiğiniz ton ve parlaklığa kavuşması için yapılan bir prosedür olarak kabul edilir. Diş beyazlatma, basit diş macunu ve fırçalama veya daha gelişmiş prosedürler ile yapılabilir. Basit diş macunu ve fırçalama tekniği, dişlerinizi temizlemek için kullandığınız bir diş macunu ve fırçayı kullanarak, dişlerinizi temizlemek, bozulmuş olan diş yüzeylerini düzeltmek ve kötü koku ve diş gibi dişlerinizin parlaklığını artırmak için kullanılan bir prosedürdür. Diş beyazlatma, dişlerinizin arzu ettiğiniz ton ve parlaklığa kavuşması için daha gelişmiş prosedürler gerektirebilir. Bunlar arasında diş beyazlatma kolonyaları, diş beyazlatma jelleri ve diş beyazlatma lazeri sayılabilir. Bu prosedürler, dişlerinizi beyazlatmak için kullanılan kimyasal maddeler içerir. Diş beyazlatma prosedürünün nasıl yapılacağını öğrenmek için, diş hekiminize danışmanız veya internetteki diş beyazlatma ile ilgili forumları inceleyebilirsiniz.
 
  • Haha
Reactions: Muazzez

PaylasimPerisi

Üye
BaYaN
2 Ağu 2023
10,974
1,478
5
Diş beyazlatma, dişlerinizin görünümünü büyük ölçüde değiştirerek gülümsemenizi parlatmak için kullanılan bir güzellik prosedürüdür. Diş beyazlatmanın birçok farklı yöntemi vardır ve bunların her biri dişlerinizin görünümünü etkileyebilir. Diş beyazlatma, ağız ve diş sağlığınızı korumak için uygun bir güzellik prosedürüdür. Diş beyazlatmada kullanılan başlıca yöntemler arasında diş hekimlerinin uyguladığı kimyasal beyazlatma, evde beyazlatma jelleri, diş ipi ve diş beyazlatma kozmetikleri vardır. Diş hekimlerinin uyguladığı kimyasal beyazlatma genellikle dişlerinizin yüzeyinde oluşan renk değişikliklerini giderebilir ve dişlerinizin beyazlamasını sağlayabilir. Evde beyazlatma jelleri ve kozmetiklerinde, beyazlık seviyesini geliştirmek için kullanılan kimyasal ajanlar içerir. Diş ipi, dişlerinizin arasına girerek dişlerin üzerinde oluşan lekeleri temizler. Ancak, her üç yöntem de, dişlerinizin görünümünü etkileyebilir ve diş eti ve diş yapısını hasarlamaya neden olabilir. Bu yüzden, öncelikle diş hekiminizin kontrolünde diş beyazlatma prosedürünün güvenli ve etkili olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 

PavyonGacisi

Üye
BaYaN
20 Ağu 2023
12,256
1,568
5
Diş beyazlatma, dişlerinizin parlaklığını ve rengini arttırmak için yapılan bir estetik prosedürüdür. Diş beyazlatma, dişlerdeki kahve, sigara, alkol ve diğer maddelerin oluşturduğu lekeleri ortadan kaldırmak için kullanılır. Diş beyazlatma, genellikle evde yapılan kimyasal bir işlemdir. Evde diş beyazlatma yöntemleri arasında şu yöntemler vardır:

1. Ağız gargarası: Bu yöntem, dişlerdeki lekeleri temizlemek için ağızlarımızda kullanılan en yaygın yöntemdir. Ağız gargarası, dişleri temizleyici ve arındırıcı özelliklere sahip olan bazı bitkisel çözeltiler içerir. Ağız gargarası, dişlerdeki lekeleri hafifçe ortadan kaldırır.

2. Diş beyazlatıcı macun: Diş beyazlatıcı macunlar, çeşitli kimyasal ve diğer maddeler içerir. Bu macunlar, dişlerdeki lekeleri kaldırmak için kullanılır. Buna ek olarak, diş beyazlatıcı macunlar, dişleri besleyerek parlaklık ve ışıltı vermeye yardımcı olur.

3. Diş beyazlatma bandı: Diş beyazlatma bandı, dişleri beyazlatma amacıyla kullanılan diğer bir evde yapılan yöntemdir. Bu bandlar, dişlerin üzerine yerleştirilir ve beyazlatma kimyasalları dişlerin üzerinde yüzeysel bir etki oluşturur.

4. Diş beyazlatma jelleri: Diş beyazlatma jelleri, dişleri beyazlatmak için kullanılan ve tüketicilere kolayca ulaşılabilen diğer bir yöntemdir. Bu jeller, dişlerdeki lekeleri ve diğer maddeleri kaldırmak için kullanılır. Diş beyazlatma jelleri, dişlerin üzerinde arındırıcı ve temizleyici etkilere sahiptir.

Diş beyazlatma, beyaz dişler elde etmek için kullanılan bir prosedürdür. Ancak, bu prosedürün güvenli bir şekilde yapılması, dişlerin sağlığını ve estetiğini korumak için çok önemlidir. Bu nedenle, bu prosedürü ev yaparken, uzman bir diş hekimi tarafından gözetim altında olmalısınız. Diş beyazlatma, uygun şekilde yapıldığında, dişlerinizin sağlığını ve görünümünü de arttıracaktır.
 

kadiristerse

Üye
BaY
10 Eyl 2023
12,495
678
5
Diş beyazlatma, dişlerinizi daha canlı ve beyaz görünmesini sağlamak için yapılan bir diş temizliği prosedürüdür. Diş beyazlatma, dişlerinizin içindeki lekeleri temizlemek için yapılan bir prosedürdür. Diş beyazlatma, dişlerinizi daha beyaz ve güzel göstermek için yapılan bir prosedürdür.

Diş beyazlatma, dişlerinizin daha parlak ve beyaz görünmesini sağlamak için yapılan bir diş temizliği prosedürüdür. Diş beyazlatma, dişlerinizin içindeki lekeleri temizlemek için yapılan bir prosedürdür. Diş beyazlatma, dişlerinizi daha beyaz ve güzel göstermek için yapılan bir prosedürdür.

Diş beyazlatmada, dişlerinizin beyazlığını arttırmak için birkaç yöntem kullanılmaktadır. Bunlar arasında, dişlerinizin kökleri üzerindeki diş taşlarının temizlenmesi ve diş etlerinin temizlenmesi yer almaktadır. Diş beyazlatma işlemi, dişlerinizin kökleri üzerindeki diş taşlarının temizlenmesi, diş etlerinin temizlenmesi, dişlerinizi beyazlatan kimyasalların uygulanması ve dişlerinizin boyanması gibi birkaç prosedürü içerir.

Diş beyazlatma işlemi için, dişlerinizi temizleyen ve diş beyazlatma prosedürünü gerçekleştiren bir diş hekimine başvurmanız gerekir. Diş beyazlatma işlemi için, diş hekiminizin size en uygun diş beyazlatma yöntemini seçmesi için anamnez alması gerekir. Diş beyazlatma işlemi, dişlerinizin sağlığını koruyarak dişlerinizi daha beyaz ve parlak göstermek için uygulanır. Diş beyazlatma işlemi, dişlerinize zarar vermeden ve dişlerinizin sağlığını koruyarak dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlamak için yapılan bir prosedürdür.
 

tosunami

Yeni Üye
BaY
30 Eyl 2023
6,011
0
0
Diş beyazlatma, dişlerin renk tonunu açmak için kullanılan bir diş sağlığı prosedürüdür. Dişlerin renk tonunu açmak için günümüzde birkaç farklı yöntem kullanılmaktadır. Bunlar, ev tipi diş beyazlatma, diş hekiminin kontrolünde profesyonel diş beyazlatma, diş beyazlatma jelleri, diş beyazlatma kaşıkları ve diş beyazlatma diş ipi gibi araçları içerir.

Ev tipi diş beyazlatma, dişlerin beyazlatılması için kullanılan bir yöntemdir. Dişlerin beyazlatılması için marketlerden veya internetten satın alınan ev tipi diş beyazlatma ürünleri, dişlerin üzerine uygulanır. Diş beyazlatma ürünleri, dişler üzerindeki lekeleri veya renk değişikliklerini ortadan kaldırmak için kullanılan lokal anestezikler ve diş beyazlatıcı kimyasallar içerir. Diş beyazlatma ürünlerinin etkisi, dişlere uygulanma sıklığına ve kullanılan diş beyazlatma ürününe bağlıdır.

Ev tipi diş beyazlatma prosedürü, diş beyazlatma ürününün dişler üzerine uygulanmasından sonra, dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olacak bir programı takip etme ile başlar. Dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olacak bu program, diş beyazlatma ürününün dişler üzerine uygulanmasından sonra günde bir kez veya iki kez kullanılmasına kadardır. Diş beyazlatma ürününün dişler üzerine uygulanmasından sonra, dişlerin beyazlatılmasına yardımcı olacak bir diş fırçası ve diş macunu kullanılarak temizlenmelidir. Diş beyazlatma ürününün dişler üzerindeki etkisinin üst düzeyde olması için, diş beyazlatma ürününün dişler üzerinde kalma süresi, üreticinin önerdiği süreden daha uzun sürmemelidir.

Diş beyazlatma prosedürü, dişlerin üzerindeki lekeler veya renk değişikliklerini ortadan kaldırmak için kullanılan lokal anestezikler ve diş beyazlatıcı kimyasallar içeren diş beyazlatma ürününün uygulanmasından sonra, herhangi bir diş hekiminin tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Diş beyazlatma prosedürüne başlamadan önce, diş hekimiyle görüşülmeli ve hekim tarafından önerilen diş beyazlatma ürününü kullanmalısınız.
 

minnakpare

Yeni Üye
BaYaN
1 Eki 2023
10,843
0
0
Diş beyazlatma, dişlerinizin daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için yapılan bir güzellik işlemidir. Genellikle, dişlerinizi ağız içindeki diş taşı ve dökülmeye neden olan bakteri ve diğer kirletici maddelerden temizlemek için dişçiniz tarafından yapılan bir temizlikle başlar. Ardından, dişlerinizin rengini açmak için çeşitli diş beyazlatma sistemleri kullanılır. Bunlar arasında, dişlerinize katı bir beyazlatıcı madde uygulayarak, dişlerinizi aydınlatmak için kimyasal bir süreç kullanmak, dişlerinizi UV ışığı ile beyazlatmak veya dişlerinize zarif bir beyazlatma çözeltisi uygulamak sayılabilir. Diş beyazlatma, güvenli, uygun ve etkili olması için her zaman bir diş hekimine başvurmalısınız.
 

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
305
0
0
Diş beyazlatma, dişlerinizin güzelliğini korumanıza ve rahatlıkla gülümsemenize yardımcı olmak için mükemmel bir uygulamadır. Dişlerinizin beyazlaması, çoğu zaman, diş hekiminiz tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilen bir işlemdir. Dişlere aplike edilen kimyasallar sayesinde dişinizin beyazlığını daha da arttırabilirsiniz. Ancak, dişlerinizin beyazlaması için evde de birkaç seçenek vardır. Bunlar arasında diş macunu, diş ipi ve diş fırçası ile diş beyazlatma yöntemi biçiminde diş beyazlatma yöntemleri vardır. Diş macunu, aktif kömür, sodyum bikarbonat veya diş beyazlatma ürünleri gibi ürünleri kullanarak dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Diş ipi, dişlerinize sıkıca takılan bir ip yardımıyla dişlerinizin arasındaki bakteri ve diş lekelerini temizlemek için kullanılır. Diş fırçası, dişlerinize sert bir fırça yardımıyla dişlerinizi temizleyerek lekeleri önlemek için kullanılır. Diş beyazlatma işlemi, dişlerinizin beyazlığını arttırmak için kullanılan bir yöntemdir. Diş beyazlatma işleminden sonra, dişlerinizin beyazlığını arttırmak için diş fırçalama ve diş macunu kullanmaya devam etmelisiniz.
 

BaharYagmuru

Tanınmış Üye
BaYaN
8 Nis 2023
1,287
118
47
Adana
Diş beyazlatma, dişlerin estetik görünümünü artırmak için yapılan bir tedavidir. Dişlerin beyazlık seviyesini arttırmak için kullanılan diş beyazlatma teknikleri arasında, en yaygın olarak ev tipi diş beyazlatma yöntemleri sayılabilir. Ev tipi diş beyazlatma, diş hekimliği kliniğinde yapılan beyazlatma işlemlerine göre daha uygun fiyatlı ve kullanımı kolay olan bir yöntemdir.

Ev tipi diş beyazlatma işlemi, dişlerin beyazlatılması için kullanılan birkaç yöntemden oluşur. Bunlar; diş macunu, diş ipi, havlu ve diş beyazlatma bandıyla yapılan diş beyazlatma, diş beyazlatma kiti ve diş beyazlatma jelleridir.

Her bir diş beyazlatma yöntemi, dişlerin beyazlatılmasında farklı etkileri vardır. Diş macunu, diş ipi ve havlu ile yapılan diş beyazlatma, dişlerin yüzeyinde biriken çürüklerin ve lekelerin kaldırılmasını sağlar. Diş beyazlatma kiti ve diş beyazlatma jeleri, dişlerin renk tonunu arttırmak için kullanılır.

Diş beyazlatma işlemi herhangi bir diş hekimliği kliniğine gitmeden evde kolayca yapılabilir. Diş beyazlatma işlemi için öncelikli olarak, özel olarak üretilmiş diş beyazlatma malzemelerinin satın alınması gerekmektedir. Sonrasında, diş beyazlatma malzemeleri üzerinde yazılı olan talimatların doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir.

Diş beyazlatma işlemi, her bir kişinin dişlerinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Diş beyazlatma işlemi, dişlerin lekelenmesi, çürüklenmesi ve diş eti hastalıkları gibi durumlarda etkili olmaz. Bu nedenle, diş beyazlatma işlemi yapmadan önce, diş hekiminizin görüşü alınmalıdır.
 

August

Moderator
Moderator
BaYaN
7 Kas 2020
21,031
1,314
112
Diş beyazlatma, ne kadar önemli olursa olsun, günlük bir işlem olduğu için çoğu insan tarafından dikkat edilmez. Dişlerimiz günlük olarak ağız içi bakterilerle, gıdaların kalıntılarıyla ve ağız yapımızın fizyolojisiyle etkilenir. Diş beyazlatmak, dişlerinizin sağlıklı, ışıltılı ve güzel görünmesini sağlamak için gerekli bir işlemdir. Diş beyazlatmak için çeşitli seçenekler vardır. Farklı türleri arasında, doğal yöntemler, evde beyazlatma ve diş hekimlerinden alınacak kalıcı beyazlatma yöntemleri mevcuttur.

Doğal yöntemler, diş beyazlatmada en kolay yöntemlerdir. Dişlerinizi beyazlatmak için taze meyveler ve sebzeler kullanabilirsiniz. Örneğin, elma, kivi ve turp gibi meyveler, dişlerinizi doğal olarak beyazlamanıza yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra, dişlerinizi beyazlatmak için limon ve limon suyu da kullanabilirsiniz. Dişlerinizi diş ipi ile fırçaladıktan sonra limon suyuyla durulamanız da bir diş beyazlatma yöntemidir.

Evde diş beyazlatma yöntemleri arasında, dişlerinizi beyazlatmak için aktif kömür, tuz veya bakır tuzu kullanabilirsiniz. Bunların hepsi, dişlerinizin bağlanmış olan lekeleri temizlemek için kullanılabilecek etkili yöntemlerdir.

Diş beyazlatmak için en etkili yöntemlerden biri diş hekimlerinden alınan kalıcı beyazlatma yöntemleridir. Diş hekiminiz size kalıcı diş beyazlatma için bir yöntem önerir. Diş hekimleri, dişlerinizi beyazlatmak için bir zarf kullanarak, dişlerinize uygulanan bir jel kullanabilir. Diş beyazlatma jeli, dişlerinizin derinliklerine toplanır ve dişlerinizi beyazlatır. Yine diş hekimleri, dişleriniz için diş ağartma işlemi de yapabilir. Diş ağartma, dişlerinizin üzerinde oluşmuş olan lekeleri çıkarmak ve dişlerinizi beyazlatmak için kullanılan bir yöntemdir.

Diş beyazlatma herkes için önemlidir. Sağlıklı bir ağız bakımı için, dişlerinizi sık sık beyazlatmak önemlidir. Farklı diş beyazlatma yöntemleri arasından seçim yapıp, düzenli bir diş beyazlatma rutininizi oluşturarak, dişlerinizin sağlıklı ve ışıltılı olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Saadet

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
328
0
0
Diş beyazlatma, dişlerinizin her gün gülümsemenize yardımcı olmasını sağlayan bir prosedürdür. Diş beyazlatma, dişlerinizin eski parlaklığını yeniden kazanmanıza yardımcı olur. Diş beyazlatma, dişlerinizdeki renk değişikliklerini azaltarak, dişlerinizin daha parlak ve daha canlı görünmesini sağlar. Diş beyazlatma, dişlerinizin üzerindeki aşınma ve diş eti çevresindeki renkleri açığa çıkararak dişlerinizin daha beyaz görünmesini sağlar. Diş beyazlatma, evde veya diş hekiminiz tarafından gerçekleştirilebilir. Evde diş beyazlatma, dişlerinizi diş macunu veya diş fırçası ile beyazlatmanıza yardımcı olan çeşitli ürünleri kullanarak gerçekleştirilir. Diş hekiminiz tarafından gerçekleştirilen diş beyazlatma, profesyonel kalite bir diş beyazlatma prosedürüdür. Diş hekiminiz, dişlerinize uygulanacak kaliteli bir ürün seçer ve dişlerinizin beyazlamasını hızlandırmak için güçlü bir ışık kullanır. Diş beyazlatma, dişlerinizin sağlıklı görünmesini sağlamak için kullanılabilir. Diş beyazlatma, dişlerinizin çürük ve diş eti hastalıkları gibi diş sağlığınızı tehdit eden sorunlardan etkilenmeden güzel görünmesini sağlar.
 

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
299
0
0
Diş beyazlatma, gülümseme güzelliğinizi arttırmak için en çok tercih edilen estetik tedavi yöntemlerinden biridir. Diş beyazlatma, dişlerinizin çürük, çizik veya renklenmeye eğilimli olan yüzeylerinin güzelleştirilmesi için kullanılan bir uygulamadır. Diş beyazlatma, dişlerinizin beyaz olmasını sağlamak için çeşitli yöntemleri kapsamaktadır.

Ev tipi diş beyazlatma, diş hekiminiz tarafından verilen bir çözümdür. Ev tipi diş beyazlatma, diş hekiminiz tarafından düzenli olarak doktorunuzun tavsiyesi üzerine kullanabileceğiniz özel bir diş beyazlatma jeli ile yapılır. Diş beyazlatma jeli, sizin dişlerinizi beyazlatmak ve renklerini düzeltmek için kullanılan bir kimyasal çözümdür. Diş beyazlatma jeli, dişlerinizi temizleyen ve beyazlatan bir formülü içerir. Diş beyazlatma jeli, dişlerinizin dolgunluğunu arttıracak ve gülümseme güzelliğinizi arttıracaktır.

Ev tipi diş beyazlatma, diş hekiminiz tarafından verilen talimatlara göre yapılmalıdır. Diş hekiminiz, size diş beyazlatma jeli uygulamak için size özel olarak tasarlanmış bir diş macunu veya diş fırçası verir. Diş beyazlatma jelini, dişlerinize direkt olarak sürmek veya diş macunu ile karıştırarak uygulamak için kullanabilirsiniz. Diş beyazlatma jeli, dişlerinize uygulandıktan sonra bekleme süresi ile birlikte dişlerinizin beyazlamasını sağlayacaktır. Diş beyazlatma jeli, reçetesiz olarak satın alınabilir.
 

Benzer konular

Hakkımızda

  • buyukforum.com.tr Türkiye'nin Genel Forum Sitesi. Sondakika haberlerini tartışmak ve bilgi paylaşım ağımıza katılmak için lütfen üye olunuz.

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü